Esileht Ilu ja tervis Punnid intiimpiirkonnas

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Punnid intiimpiirkonnas

Postitas:
Kägu

Juba mitmeid aastaid on mul häbememokkadele regulaarselt tekkinud mädapunnid. Alguses väike kihelus, siis hakkab tekkima paise ja siis ühel hetkel lõhkeb, mäda tuleb välja ja siis on rahu majas. Günekoloogile kurtsin, oli väga napisõnaline, ütles, et ei ole midagi teha. Elu need just ei sega, aga no normaalne see ka ju ei ole. See, kas raseerin, epileerin või käin karvasena ringi ei muuda asja üldse. Mis see on? On keegi lahti saanud sellest?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koorid korralikult? Äkki on sisse kasvanud karvad, need kipuvad ka selliseid põletikulisi punne tekitama ja võivad isegi siis sisse kasvada kui sa pole enam pikalt karvaeemaldust teinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on need sidemete kasutamisest. Kui kasutan tampoone, on vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekivad siis kui rattapüksid on natuke kehvasti. Niiet tekivad hõõrdumisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidemetest ja valest pesust tekivad need. Sünteetiline pesu, mis ei hinga. Või on pealmised püksid halvast materjalist.

Mul on mingid nahaimmitatsiooniga pikad püksid, mis on sellisest materjalist, et nahk ei saa üldse hingata. Alati on selline tunne, nagu oleks kummipüksid jalas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekivad sissekasvanud karvadest. Isegi siis, kui pikema raseerimise vahe jätan.

Punn katki läheb(või pigistan pisarsilmil ise ära), siis alati tuleb sealt välja tugev sissekasvanud karv.

Mul seal allkorrusel üsna tugev ja tume karvakasv. Jalgadel/käsivartel see eest pehme ja hele ude ????‍♀️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Punnid intiimpiirkonnas