Esileht Ilu ja tervis Punnid seljal

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Punnid seljal

Postitas:

Tere! Tahaksin teada kas hormonaalne muutus kehas võib kutsuda esile punnid seljale? Nimelt paar kuud peale rasestumisvastaste vahendite ärajätmist tuli mul päris palju punne/vistrikke selja peale, mida mul pole kunagi olnud. Tahaks tegelikult teada ka kuidas nendest lahti saada. Keegi oskab ehk midagi soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PCOS ja üleliia meessuguhormooni organismis võib põhjustada punne seljal. Võib-olla organism alles kohaneb pillivaba eluga ja punnid kaovad varsti ise ära. Muidugi võib pöörduda nahaarsti või naistearsti poole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 23:03; 29.01 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PCOS ja üleliia meessuguhormooni organismis võib põhjustada punne seljal. Võib-olla organism alles kohaneb pillivaba eluga ja punnid kaovad varsti ise ära. Muidugi võib pöörduda nahaarsti või naistearsti poole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 23:03; 29.01 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka pidevalt punnid seljal. Kui ise kätte ei saa, siis mees pigistab. Pille sõin viimati 3 aastat tagasi. Mina ka ei tea, millest need tulevad. Just talvel tulevad. Suvel saab keha päikest ja siis neid muresid pole. Mul tulevad punnid ka rindade vahele ja mõnikord ka kaela peale. Aga nii oli ka enne rasedusi. Rasedana oli nahk kõige ilusam. Ühtegi punni kuskile ei tulnud. Pille võtsin lühikest aega ja siis ka probleeme polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ka nendega probleeme, selg läks täiesti segi omadega, aga põhjus peitus juuksepikendustes …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vaskspiraali (üle aasta juba olnud)panekuga sama asi. Punnid näos, kaelal, rinnal ja seljal. Nii õnnetu kohe. Miski ei aita. Olen proovinud teepuuõliga,koorivate kreemidega, arst kirjutas välja mingi kalli kreemi aga ei miskit. Ainuke lahendus äkki on spiraal eemaldada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, see ongi siis punnide põhjuseks? Ma ka juba ammu kannatan nende all ja kui hakata järele mõtlema, siis need ilmusid jah peale kolmandat last kui olin vaskspiraali pannud. Lisaks kimbutab ka seen pidevalt…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina maadlesin aastaid seljapunnidega. Aitas mind lõpuks nahaarsti poolt väljakirjutatud geel Differin. Algul läks natuke hullemaks ja siis läks korda. Nii umbes paari, kolme kuuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 16:32; 05.02 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ühes ajakirjas kirjutas, et punnid seljal on mustusest. Soovitust vast pole mõtet kirja panna 😀 Aga no saunas käimine ja koorimine peaks peale tavalise dushi all käimist ka ikka \”päevakorras\” olema.[/tsitaat]

See on ikka nii loll jutt kui veel üldse annab olla! Ma käin igapäev pesemas, lisaks koorisin ja möllasin seljanahaga- ei aidanud! Äkki peaks kõikidele õnnetutele aknehaigetele soovitama ennast pesta lihtsalt. Kahjuks pole see asi nii lihtne. Nahaarstile tuleb minna ja kui rohi alguses hullemaks teeb ei tasu ära ehmatada, tulemused hakkavad mõne kuu pärast paistma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 16:32; 05.02 00:23;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Punnid seljal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.