Esileht Ilu ja tervis punnis kõht

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: punnis kõht

Postitas:

Mure on punnis kõhuga. Söön korrapäraselt ja tervislikult, teen trenni kuid kõht on punnis. \”009 aasta septembris sünnitasin poja detsembriks olin juba vormis oleksin võinud lausa pesumodell olla. vöö ümbermõõt peaks mul olema tavapäraselt 78-80.
Hommikuti kui ärkan see nii ka on kui päeva jooksul ei söö midagi ja minimaalselt ei joo midagi siis on ka nii järgi karsetatud. kuid ma olen ikka inimene kes tahab korrapäraselt süüa ja ma seda ka teen aga nii kui midagi söön/joon läheb kõht punni ja on üsna kõva õhtuks on vöö ümbermõõt 90-92cm, siinkohal mainin et kui sünnitama läksin olin siis 42 nädalat rase oli vöö ümbermõõt täpselt 100 cm. vb ma muretsen liialt aga väga ebamugav on olla ja ei tunne endana enam.
on ehk kellelgi veel sarnane asi olnud. äkki oskab keegi soovitusi anda mida teha. lisan sealhulgas et kaalu ma ei taha alandada olen 73kg ja sellega väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vööymbermõõt peaks olema max 80 cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhulihased on nõrgad või olematud. Küsi õigeid harjutusi eratreenerilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin samuti 09 sept. Selle raseduse käigus arenes mul välja allergia mitme asja vastu, nende seas ka nisu, mis justnimelt hoidis kõhu pidevalt punnis, hommikul oli väga hea ja kerge, aga õhtuks olin nagu maakera(seda siis peale rasedust). Loobusin nisust ja nüüd jälle inimese tunne. Allergiast sain teada tänu perearsti juures tehtud vajalikele protseduuridele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mind hakkas huvitama, mida see punnis kõht teie tõlgenduses täpsemalt tähendab.
nimelt te kirjutate, et vööõmbermõõt kasvab õhtuks kohutavalt.
mul on ka õhtuks punnkõht ees, aga see algab parasjagu altpoolt vöökohta. ongi sõna otseses mõttes selline ümmargune punn. vööümbermõõt jääb ikka samaks.

aga minagi tahaksin sellest punnist lahti saada. olen teinud neid tavalisi kõhulihaste harjutusi – ülakeha tõstmine ja jalgade tõstmine selililamangus. ei saa öelda, et mu kõhulihasd nüüd väga tugevad oleksid, aga treenimisega erilist progressi ka pole märgata. kas on valed harjutused? mis oleks õiged?

ja naljakas on see, et see kõht tõesti võlvub ette päeva jooksul. hommikul ärgates on suhteliselt lame. ma ütleks, isegi sõltumata söömisest, nagu püstiasendis lihtsalt vajuksid organid teise kohta või ma ei tea …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 09:54; 31.03 10:29; 31.03 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on rühiga probleeme?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Äkki on rühiga probleeme?[/tsitaat]

On küll jah. st et kui ennast unustan, siis vajun jah S-kujuliseks, aga ma suudan end ikkagi korrigeerida ja täitsa sirgelt ka seista. õhtune kõht sellest aga ära ei kao.

joogat ega pilatest ma ei ole kunagi proovinud, kuigi olen palju head nende kohta kuulnud. aga ka seda, et pädev treener peab olema, igasuguseid libatreenereid olla viimasel ajal palju liikvel, kes kasu asemel kahju teevad.
oskab keegi Tallinnas usaldusväärset jooga/pilatese kohta või treenerit soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 09:54; 31.03 10:29; 31.03 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

neljapäeviti 18.30 Kosmos kino kõrval võimlemisklubi Piruett ruumides on Anne-Ly jooga algajatele, võid abi saada nii rühile,kui kõhule ja mis peamine-enesetundele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 11:13; 01.04 19:58;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]neljapäeviti 18.30 Kosmos kino kõrval võimlemisklubi Piruett ruumides on Anne-Ly jooga algajatele, võid abi saada nii rühile,kui kõhule ja mis peamine-enesetundele.[/tsitaat]

Aitäh soovituse eest! Kas sa käid ise seal? Kas sinna saab praegu nö poole hooaja pealt liituda ka? Täitsa algaja. Teised on ilmselt sügisest peale juba korra nädalas käinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.03 09:54; 31.03 10:29; 31.03 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sama probleem. Järsku tõesti see nisust või mõnest kindlast toiduainest? Olen ka suur jogurti ja kodujuustu armastaja. Hommikused pudrud on saanud harjumuseks! Ükspäev oligi nii, et õhtul pidin minema õmbleja juurde mõõtusid andma ja no tee mis tahad õhtune talje mõõt oli oma 8-10 cm suurem hommikul mõõdetust – mõõtsin spetsiaalselt üle ja no tee mis tahad, nii on!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 20:32; 31.03 20:53; 31.03 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida siis hommikul süüa, kui puder ei sobi? Ja kust ma tean, et puder ei sobi? Mul langeb veresuhkur üsna kiiresti ja siis tunnen ennast väga kehvasti. Mina olen seda tüüpi, kes peab hommikul kindlasti sööma!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 20:32; 31.03 20:53; 31.03 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõhulihased on täiesti olemas, aktiivne spordiinimene olen ka, 3-4 korda nädalas käin jooksmas. Kui tean, et õhtuti pean kuhugi välja minema, siis ega naljalt ikka päeval kõhtu täis pugida ei saa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 20:32; 31.03 20:53; 31.03 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vööymbermõõt peaks olema max 80 cm. [/tsitaat]

see nõue on küll tore! Mina olin noorena kont+nahk, kuid vööümbermõõt oli kõige vähem 75. Mul on selline meestetüüpi keha, ei ole mingi liivakelluke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

algajate jooga tunniga võib alati ühineda, pole tähtis eelnev praktika, ise ma selles tunnis ei käi, kuid praktiseerin joogat ja nimetatud treenerit julgen soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.03 11:13; 01.04 19:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis punnis kõht

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.