Esileht Ajaviite- ja muud jutud püramiidimees

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: püramiidimees

Postitas:
Kägu

Pealtnägija näitab püramiidimeest. Kas too mees päästab maailma hävingust?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: püramiidimees

ainult siis, kui me tema raamatu jaoks raha anname.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind tõesti huvitab, kuidas aitab tema raamat inimkonda, kui vulkaanid purskama hakkavad ja tekivad maavärinad jms millega ta seal saates ähvardas. Ronid oma raagudest püramiidi ja kallistad raamatut?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kavatsen see suvi enda aeda ka ühe püramiidraami ülesse panna.Vaatan,kas saagikus aiasaadustel suureneb ja püsib kauem,kui tavaliselt ja ise ka kvatsen seal all peale lõunat istuma hakata,et hästi seediks toitu ja püsiksin noorem ja ilusam,kui senini.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

sealt ei tulnud ju yhtegi asjalikku selgitust kuidas see pyramiid peaks aitama. mismoodi ta kaitseb meid päikeselt tuleva kiirguse v radiatsiooni eest. oleks ta kasvöi yhe möistliku laise selles osas öelnud kuulaks ma teda huviga edasi, sest päikesetormide ohtlikkuse osas olen temaga täiesti yhel nõul. need on enne pikemaks ajaks suuremaid piirkondi elektrita jätnud ja jätavad ka tulevikus. mida rohkem on yhiskond tehnikakeskne seda raskemad on taoliste voolukatkestuste tagajärjed. aga jah, et kuidas siis fyysikaliselt. ma kahtlen kas radiatsioon sellest metallvörestikust ikka ära kohkub ja tagasi ilmaruumi kaob:)

0
0
Please wait...

Postitas:
ahv

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sealt ei tulnud ju yhtegi asjalikku selgitust kuidas see pyramiid peaks aitama. mismoodi ta kaitseb meid päikeselt tuleva kiirguse v radiatsiooni eest.[/tsitaat]Täiesti arusaamatuks jäi, et miks vulkaanid Maa peal purskama hakkavad. Jutust jäi mulje, et põhjuseks on, et planeedid on ühe rea peal reas Päikese suhtes. Kuidas see aga vulkaane mõjutab??

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud püramiidimees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.