Esileht Ilu Püsimeigi eemaldus laseriga

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Püsimeigi eemaldus laseriga

Postitas:

Tere,
Mind huvitavad ainult nende vastused, kes ise reaalselt on asja läbi teinud.
Olen broneerinud aja Vitaclinikusse ja nüüd olen kahevahel, kas minna või tühistada aeg.
Ootan igasugust infot, kui kiirelt on tulemusi näha ja kas äkki on selliseid kellele üldse ei mõjunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis meik- huuled, kulmud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulmud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 14:15; 21.06 14:57; 22.06 11:56; 23.06 14:21; 17.08 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud, väga valus oli- pärast oli paistes. Kahjuks 1 korrast ei piisanud, oleks vähemalt 4-5 korda veel vaja olnud käia. Aga ei läinud tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise korra käinud tegemas, mitte küll Vitaclinikal aga Tartus ilusalongis.
Tegemine oli valus,kuid mitte väga hull. Pigment läks ülitumedaks. Oli paistetust ja koevedelikku hakkas ka tulema.
Tulemus lõpuks ikka 0
Ma ei teagi kas proovida seda Vitaclinikut või mitte. Ma saan aru küll, et ühest korrast ei piisa, aga kui kasu grammigi ei ole, siis on rahast kahju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 14:15; 21.06 14:57; 22.06 11:56; 23.06 14:21; 17.08 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tohib küsida, miks seda eemaldada on vaja? Ma nimelt kaalun just kulmude püsimeigi tegemist ja pole selle peale mõelnud, et mingitel asjaoludel oleks vaja see maha saada. Kas kuju ebaõnnestus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tohib küsida, miks seda eemaldada on vaja? Ma nimelt kaalun just kulmude püsimeigi tegemist ja pole selle peale mõelnud, et mingitel asjaoludel oleks vaja see maha saada. Kas kuju ebaõnnestus?

Turul on väga palju isehakanud tegijaid, kes kasutavad vale värvi (läheb siniseks, oranžiks), kuju on ebakorrapärane, sobimatu, liiga tume jne. Siis enam korralik tegija enne ei võtagi vastu, kui see jubedus on eemaldatud, sest peale sinna midagi teha ei anna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 12:17; 23.06 17:42; 27.07 11:13; 27.07 11:37; 31.07 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sellepärast tahangi eemaldada, et ei ole rahul. Kuju pole ikka õige ja sada muud häda.
Pigment ei püsi ka hästi peal.
Pm iga aasta käin korrigeerimas ja värvin veel pliiatsiga ja keemilise värviga lisaks, et parem on.
Kui saaks aega tagasi keerata ei teeks iial mingit püsimeiki.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 14:15; 21.06 14:57; 22.06 11:56; 23.06 14:21; 17.08 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sellepärast tahangi eemaldada, et ei ole rahul. Kuju pole ikka õige ja sada muud häda.
Pigment ei püsi ka hästi peal.
Pm iga aasta käin korrigeerimas ja värvin veel pliiatsiga ja keemilise värviga lisaks, et parem on.
Kui saaks aega tagasi keerata ei teeks iial mingit püsimeiki.

Miks sa sellele tegijale siis ei ütle, et kuju ei sobi? Ta teeb ju enne kuju ette, kui tegema hakkab. Tundub, et tahad süsimuste kulmusid, mida väga looduses ei eksisteeri. Paljud tegijad ei hakkagi sellise kliendiga vaidlema, teevad süsimusta värviga kulmud, mis tõmbavad pärast siniseks või kui teed normaalse värviga, siis see ei tule süsimust ja inimene hakkab seda asja igapäevaselt pliiatsiga veel mustemaks toonima. Sellisel juhul pole püsimeik tõesti hea lahendus.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 12:17; 23.06 17:42; 27.07 11:13; 27.07 11:37; 31.07 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sellepärast tahangi eemaldada, et ei ole rahul. Kuju pole ikka õige ja sada muud häda.
Pigment ei püsi ka hästi peal.
Pm iga aasta käin korrigeerimas ja värvin veel pliiatsiga ja keemilise värviga lisaks, et parem on.
Kui saaks aega tagasi keerata ei teeks iial mingit püsimeiki.

Korra aastas käiaksegi korrigeerimas ning korra kuus peaks keemiliselt samuti värvima, sest püsimeik ei kata ju kulmukarvu, mis heledamaks pleegivad. See, mida sa räägid, on täiesti normaalne. Kui kuju sulle ei meeldi, miks siis iga aasta seda samasuguseks korrigeerid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusalongid ei tegele püsimeigi eemaldusega. Kui mõni teeb, siis mustalt ja mitte vajaliku väljaõppega. Ja nihikesi laserdatad käkke enam päriselt eemaldada ei saa.
Ehk mindagu kohe kliinikusse ja arsti käe alla eemaldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõna püsi – ütlebki seda, et väga raske on tagasikeerata. Plaanisin ka teha kulmud, aga nüüd olen hakanud kõhklema. Tuttaval on ja jätab ikkagi väga kunstliku mulje (ei ole eriti tume).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal, ärge tehke seda õudust, isegi kui piltide peal ilus tundub – need pildid on tehtud ju siis kui kõik veel värske ja uus on… hakkab kuluma, siis näete välja nagu klounid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks küsida, et see kulmu püsmieik. Kui musta ei taha ja tahaks loomulikku sellist, kas seda siis saaks ka? Kui omal kulme üldse ei ole, karvu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks küsida, et see kulmu püsmieik. Kui musta ei taha ja tahaks loomulikku sellist, kas seda siis saaks ka? Kui omal kulme üldse ei ole, karvu.

Kehvade kulmudega ongi püsimeik ainuke lahendus, mis ilusa tulemuse annab. Mul on ka väga kehvad kulmud, augud sees, püsimeigiga on ilusad loomulikud kulmud. Varem käisin mõnikord kulmusid värvimas, alati tehti liiga tumedad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 12:17; 23.06 17:42; 27.07 11:13; 27.07 11:37; 31.07 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks küsida, et see kulmu püsmieik. Kui musta ei taha ja tahaks loomulikku sellist, kas seda siis saaks ka? Kui omal kulme üldse ei ole, karvu.

Mustaga ei tee keegi vist tänapäeval. Aga kui omal karvu üldse pole, ega siis väga loomulik see tulemus ei jää. Ise julgeksin teha ainult oma karvade vahele n.ö. täiteks. Palja naha peale kulmu joonistamine ei jää ilus ega loomulik, vähemalt lähedalt vaatamiseks mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 11:32; 27.07 13:31; 01.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustaga ei tee keegi vist tänapäeval. Aga kui omal karvu üldse pole, ega siis väga loomulik see tulemus ei jää. Ise julgeksin teha ainult oma karvade vahele n.ö. täiteks. Palja naha peale kulmu joonistamine ei jää ilus ega loomulik, vähemalt lähedalt vaatamiseks mitte.

Jääb küll väga loomulik.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 12:17; 23.06 17:42; 27.07 11:13; 27.07 11:37; 31.07 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustaga ei tee keegi vist tänapäeval. Aga kui omal karvu üldse pole, ega siis väga loomulik see tulemus ei jää. Ise julgeksin teha ainult oma karvade vahele n.ö. täiteks. Palja naha peale kulmu joonistamine ei jää ilus ega loomulik, vähemalt lähedalt vaatamiseks mitte.

Jääb küll väga loomulik.

Ütleme siis nii, et mina pole veel ühtegi loomulikku varianti näinud. Ikka näha, et joonistatud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 11:32; 27.07 13:31; 01.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustaga ei tee keegi vist tänapäeval. Aga kui omal karvu üldse pole, ega siis väga loomulik see tulemus ei jää. Ise julgeksin teha ainult oma karvade vahele n.ö. täiteks. Palja naha peale kulmu joonistamine ei jää ilus ega loomulik, vähemalt lähedalt vaatamiseks mitte.

Jääb küll väga loomulik.

See ei ole ju võimalik? Kuidas nahapinnaga ühetasane joonistus saab olla loomulik, kui karvu ei ole? Kulmud ju koosnevad minu teada karvadest, mitte värvist. See võib ära petta fotol või videos, mitte laivis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ju võimalik? Kuidas nahapinnaga ühetasane joonistus saab olla loomulik, kui karvu ei ole? Kulmud ju koosnevad minu teada karvadest, mitte värvist. See võib ära petta fotol või videos, mitte laivis.

Kui endal pole tehtud, ju siis ei teagi, kuidas jääb. Ja ilmselgelt neid inimesi, kellel tunduvad loomulikud kulmud, te ei vaata selle pilguga, et neil on püsimeik tehtud. Silma torkavad ikka ebaloomulike kulmudega inimesed.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 12:17; 23.06 17:42; 27.07 11:13; 27.07 11:37; 31.07 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin Tartus kulmu püsimeigi eemaldada, käisin 3 x ja olen rahul. Püsimeiki lasin eelnevalt parandada 3-4 x. Ikkagi polnud rahul, kuju kõver, liiga ebaloomulik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole ju võimalik? Kuidas nahapinnaga ühetasane joonistus saab olla loomulik, kui karvu ei ole? Kulmud ju koosnevad minu teada karvadest, mitte värvist. See võib ära petta fotol või videos, mitte laivis.

Kui endal pole tehtud, ju siis ei teagi, kuidas jääb. Ja ilmselgelt neid inimesi, kellel tunduvad loomulikud kulmud, te ei vaata selle pilguga, et neil on püsimeik tehtud. Silma torkavad ikka ebaloomulike kulmudega inimesed.

Sa tahad praegu väita, et me ei tee vahet joonistatud ja päris karvadega kulmudel? No ei ole võimalik mitte vahet teha. Selle jaoks ei pea olema endal tehtud, just nimelt teiste kulme näeb paremini.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 11:32; 27.07 13:31; 01.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lasin Tartus kulmu püsimeigi eemaldada, käisin 3 x ja olen rahul. Püsimeiki lasin eelnevalt parandada 3-4 x. Ikkagi polnud rahul, kuju kõver, liiga ebaloomulik

Olen teemaalgataja.
Kus sa Tartus lasid eemaldada?
Mis hind oli ja kui kiirelt tuli tulemus. Kui 3x käisid, siis läks ilmselt 3 kuud??
Ma ikkagi sooviksin ka eemaldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.06 14:15; 21.06 14:57; 22.06 11:56; 23.06 14:21; 17.08 09:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu Püsimeigi eemaldus laseriga