Esileht Ilu Püsimeik – milline protseduur valida?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Püsimeik – milline protseduur valida?

Postitas:

Sooviksin rõhutada oma silmi.

Ripsmed on mul pikad, seega ma ei tea, milline oleks õige protseduur. Mida tähendab see ripsmete vahede täitmine ja mida täpsemalt see lainerijoon? Kas on teada ka, kuidas selline protseduur mõjub nahale pikemas perpektiivis, vananemise aspektile mõeldes…

Mida püsimeigiga üldse teha saab peale lainerijoonte? Suitsust silma ilmselt mitte?

Palun soovitage ka häid tegijaid, kus nägu nässu ei keerataks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.05 01:39; 17.10 23:17; 14.11 16:49; 18.04 12:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsust lainerijoont tehakse, väga ilus on.

https://www.google.com/search?q=suitsune+lainerijoon+p%C3%BCsimeik&rlz=1CDGOYI_enEE808EE808&hl=en-GB&prmd=mivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwib7cSw_7DiAhVssosKHVdSC_4Q_AUoAnoECAwQAg&biw=375&bih=543#imgrc=qV52NjJaJ5HLoM

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 09:23; 23.05 09:26; 01.06 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Tartus, siis soovitan Kelli juures????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 09:23; 23.05 09:26; 01.06 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Tartus, siis soovitan Kelli juures????

Võib nagu iga Kelli poole Tartus pörduda jh?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lasin märtsis teha hajutatud laineri.
hetkel on see kole sinakas rohelist värvi. 1 silm ilus, teine väga kole.
nime ei ütle, kelle juures. aga ta väga kuulus ja hea nimega, ja auhinnatud. ma ei teagi mis valesti läks. kosmeetik ütles ka, et nii koledaid ta näinud enne pole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin,et kui oled asja uurinud, siis ka ütleb see nimi Sulle midagi!! Kes Tartus kursis püsimeigi tegijatega ja huvi tunnevad/plaanis seda protseduuri teha teavad????
Ei arvanud, et siin küsitakse ilma et oleks midagigi kuulnud/lugenud/ googeldanud ????

Piisab , kui googeldada Kelli püsimeik, saab infot????

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 09:23; 23.05 09:26; 01.06 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulme-huuli saab ka teha.
Ise olen just värskelt kulmudele teinud ja vara veel öelda, kuidas lõplik tulemus jääb. Siiamaani on väga ilus. Peab arvestama ka paranemisperioodiga (ketendus)

Kui nüüd lõplikult rahule jään, lasen ka silmalaineri teha.

Vananemise seisukohast ei oska öelda, pakuks endalegi huvi, kuna vananemise aeg surub kõvasti peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Püsimeik – milline protseduur valida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.