Esileht Pereelu ja suhted Püsisuhe, kondoom ja katkestatud suguühe

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: Püsisuhe, kondoom ja katkestatud suguühe

Postitas:
Kägu

Kas paljud püsisuhtes inimesed kasutavad neid variante? Kas mehed on tõesti rahul nende variantidega?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Püsisuhe, kondoom ja katkestatud suguühe

Kondoomist saan ma veel aru aga katkestatud suguühe? Päriselt? See on ju täielik vene rulett.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas paljud püsisuhtes inimesed kasutavad neid variante? Kas mehed on tõesti rahul nende variantidega?[/tsitaat]

Aga mis need alternatiivid siis veel on, kui hormoone manustada ei soovi, vaskspiraali samuti ei soovi kasutada ning steriliseerida ka mitte ja seksida ka vahel ikkagi tahaks? Siis ju jäävadki ainult need variandid.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Ainuke tõhus vahend on spiodin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kooselu 10.a – muid meetmeid ei taha kaaludagi – ei taha mina mingeid plaastreid oma õlale, tablette neelata või spiraali lasta paigaldada..

Kondoom ja vahel ka ilma – niiöelda katkestatud meetodil (pigem erand siiski see viimane, üldiselt koguaeg kondoomiga!)

miks ei peaks rahul olema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kooselu 10.a – muid meetmeid ei taha kaaludagi – ei taha mina mingeid plaastreid oma õlale, tablette neelata või spiraali lasta paigaldada..

Kondoom ja vahel ka ilma – niiöelda katkestatud meetodil (pigem erand siiski see viimane, üldiselt koguaeg kondoomiga!)

miks ei peaks rahul olema?[/tsitaat]

Sellised mehed järelikult ei teagi paremat tahta. Normaalne mees sellise asjaga küll nõus ei oleks, püsisuhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sellised mehed järelikult ei teagi paremat tahta. Normaalne mees sellise asjaga küll nõus ei oleks, püsisuhtes.[/tsitaat]

tsiteeri \”normaalne mees\” ja \”ebanormaalne mees\”.
mina pean enda oma igatahes igaljuhul normaalseks!

ja meie meetod on senini toiminud – ei leia, et peaksime muutma midagi – kõik toimib nii ja oleme rahul 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

See katkestatud suguühe tomib täpselt nii kaua, kui ükskord enam ei toimi. Elik järsku on soovimatu rasedus. Statistika on selle kohta ikka hirmutav (kõige viimane)

http://www.meelespea.net/ee/kontratseptsioon/usaldusvaarsus

Aga kui paarile kondoom sobib, siis pole teiste asi kobiseda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie kasutame ka kondoomi. Jah on teatud mõttes ebamugav, kuid tabletid ja plaastrid ja spiraalid on teistpidi ebamugavad. Pealegi tean kondoomiga kohe kui see katki läks ja saan sos pilli võtta, kuid tabletiga ei tea kunagi kas ta ikka 100% mõjus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mismöttes püsisuhtes normaalne mees ei oleks nöus kondoomi ega katkestatud suguühtega? No steriliseerigu ennast ära siis vöi löpetame igasuguse seksi ära, sest tablette ma pole kunagi söönud ja ei hakka ka, spiraali ka ei kavatse panna.
No ok, ega ma eriti kergelt rasestuv naine just ei ole ka. Aga ikkagi, minul on mehele, kes kondoomiga/katkestatud suguühtega rahul pole, üksainus lahendus: pole seksi, pole probleemi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuidas kutsutakse inimesi, kes kasutavad katkestatud suguühet rasestumisvastase vahendina?

Lapsevanemateks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on katkestatud süguühe juba mitu aastat, muid asju kasutanud selle aja sees pole. meil lihtsalt see, et kui jään beebit ootama, siis ta ka meil sünnib, aga lihtsalt otseselt last ei plaani. kui tuleb, siis tuleb 🙂 Mina ei saa jälle nendets aru, kes higimull otsa ees meisterdavad last, ainult üks päevade lugemine ja kindlal ajal seks. vot ei saa aru jälle neist, see pole enam üksteise nautimine kui seks peab käima nagu kellavärk ja kohe peale seksi hakatakse 3x päevas rasedusteste vorpima:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga millised võimalused veel on neil naistel, kes ühtki hormonaalset vahendit kasutada ei saa ja emakasiseseid vahendeid samuti mitte, aga lapsi tahaks kunagi ikka veel saada ja seega igasugune steriliseerimine jääb ära, vanus ja laste arv ka ei võimalda. Mind kohe täitsa huvitaks, sest paari sellist naist tunnen.

Please wait...
Postitas:
vilhelmiine

[tsitaat]Meil on katkestatud süguühe juba mitu aastat, muid asju kasutanud selle aja sees pole.

Mina ei saa jälle nendets aru, kes higimull otsa ees meisterdavad last[/tsitaat]

Ära muretse. Kui sa ka kord last tahtma hakkad, aga ei õnnestu, küll siis saad aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

17:45 püstitatud lingi all pole mingit statistikat katkestatud suguühte kohta. Viimane tavaline rasestumise tõenäosus. Arstide hinnangute kohaselt on rasestumise tõenäosus ci puhul siiski 30% kandis. Ise kasutame ohtlike päevade ajal kummi ja muul ajal ikka ilma kummita. Mees lõpetab siis minu peale või teistesse aukudesse 😛 Kontrolliga probleeme pole, enamasti aitan ise manuaalselt või oraalselt lõpuni jõuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]17:45 püstitatud lingi all pole mingit statistikat katkestatud suguühte kohta. Viimane tavaline rasestumise tõenäosus. Arstide hinnangute kohaselt on rasestumise tõenäosus ci puhul siiski 30% kandis. Ise kasutame ohtlike päevade ajal kummi ja muul ajal ikka ilma kummita. Mees lõpetab siis minu peale või teistesse aukudesse 😛 Kontrolliga probleeme pole, enamasti aitan ise manuaalselt või oraalselt lõpuni jõuda. [/tsitaat]

Katkestatud suguühe on sama, mis kaitsmata vahekord. Ja mehe kontrollist ei sõltu midagi – spermat eraldub juba enne purset ja sellest täiesti piisab, et rasestuda. Piinlik, kui rumalad ikka osad naised sellistes teemades on…

Please wait...
Postitas:
Rabakana

[tsitaat]17:45 püstitatud lingi all pole mingit statistikat katkestatud suguühte kohta. Viimane tavaline rasestumise tõenäosus. Arstide hinnangute kohaselt on rasestumise tõenäosus ci puhul siiski 30% kandis. Ise kasutame ohtlike päevade ajal kummi ja muul ajal ikka ilma kummita. Mees lõpetab siis minu peale või teistesse aukudesse 😛 Kontrolliga probleeme pole, enamasti aitan ise manuaalselt või oraalselt lõpuni jõuda. [/tsitaat]
Ega ometi spermat enne lõplikku seemnepurset ei eraldu, eksole? Mitte mikroskoopilist minipiisakest kah.
Enne seksima hakkamist võiks põhiasjad ikka selgeks teha omale.
Kes kasutavad katkestatud ühet rasestumisvastase vahendina, võiks pigem arvestada võimalusega iga hetk lapsevanemateks saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no ma ei tea, miks küsimus vaid meeste rahulolemisest on. minu jaoks on naisena kondoom suur probleem, sest vahe väga suur, kas mees tuleb ilma kondoomita minu sisse või kondoomiga. üritan kondoomi vältida nii palju kui võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne plärtsuma hakkamist võiks mu teksti korralikult lugeda. Ning pisut täiendavat eneseharimist ei teeka ka paha. Internetis piisavalt erinevate uuringute tulemusi avaldatud. Üks selline:

\”based on the evidence, it might more aptly be referred to as a method that is almost as effective as the male condom at least when it comes to pregnancy prevention./…/ However, more realistic estimates of typical use indicate that about 18% of couples will become pregnant in a year using withdrawal [3]. These rates are only slightly less effective than male condoms\”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Enne plärtsuma hakkamist võiks mu teksti korralikult lugeda. Ning pisut täiendavat eneseharimist ei teeka ka paha. Internetis piisavalt erinevate uuringute tulemusi avaldatud. Üks selline:

\”based on the evidence, it might more aptly be referred to as a method that is almost as effective as the male condom at least when it comes to pregnancy prevention./…/ However, more realistic estimates of typical use indicate that about 18% of couples will become pregnant in a year using withdrawal [3]. These rates are only slightly less effective than male condoms\”.[/tsitaat]

Sinu jaoks on siis täiesti OK, et risk rasestumiseks on nii kõrge – sisuliselt viiendik naisi, kes katkestatud suguühet kasutavad, jäävad aasta jooksul rasedaks? Nojah siis. Head mängu tervise ja eludega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellised mehed järelikult ei teagi paremat tahta. Normaalne mees sellise asjaga küll nõus ei oleks, püsisuhtes.[/tsitaat]

normaalne mees arvestab üldjuhul ka naisega. keegi ei saa mind sundida neelama mingit keemiat lihtsalt tema rahulolu nimel, et jumala eest mehel mugav oleks.

kondoom püsisuhtes pole teabmis imenähtus. arvestades, kui paljud mehed tegelikult kõrvalt panevad, on isegi kasulik kummi ka püsisuhtes kasutada. jääb ära hirm ootamatu suguhaiguse eest, mille \”usaldusväärne\” mees kuskilt küla pealt üles on korjand. ja ärge tulge mulle nüüd siin vastama, et nende mehed ei peta ja et tuleks valida omale siis \”normaalne\” mees…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes ei ole nõus? Normaalne mees laseb naisel end aastaid (aastakümneid) mürgitada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suhe 20 aastat. Pole mitte kunagi kasutanud tablette ega muid hormonaalseid vahendeid. Ei tea, miks mina seda tegema peaks??? Kondoom on olnud kasutusel kokku vist kümnel korral, seda siis kord meditsiinilistel näidustustel, kui arst käskis suguelu elades kasutada kaitset.
Meil on bioloogiline meetod aidanud ära hoida soovimatu raseduse ja aidanud saada kolm soovitud last. Päevad käivad regulaarselt, kalendrit täidan, ovulatsiooniaja määran plussmiinus päeva-kahe täpsusega, seega umbes viis päeva kuus (kui me juhtume sel ajal seksima loomulikult), lõpetab mees mulle kõhule, suhu, pärakusse, kätte või mis iganes kohta, aga mitte tuppe. Toimib!

Please wait...
Postitas:
Kägu

normaalne mees arvestab üldjuhul ka naisega. keegi ei saa mind sundida neelama mingit keemiat lihtsalt tema rahulolu nimel, et jumala eest mehel mugav oleks.

kondoom püsisuhtes pole teabmis imenähtus. arvestades, kui paljud mehed tegelikult kõrvalt panevad, on isegi kasulik kummi ka püsisuhtes kasutada. jääb ära hirm ootamatu suguhaiguse eest, mille \”usaldusväärne\” mees kuskilt küla pealt üles on korjand. ja ärge tulge mulle nüüd siin vastama, et nende mehed ei peta ja et tuleks valida omale siis \”normaalne\” mees…[/tsitaat]

Sellisel juhul oleks vist targem üldse üksikuks jääda kui isegi oma meest ei suuda usaldada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]17:45 püstitatud lingi all pole mingit statistikat katkestatud suguühte kohta. Viimane tavaline rasestumise tõenäosus. Arstide hinnangute kohaselt on rasestumise tõenäosus ci puhul siiski 30% kandis. Ise kasutame ohtlike päevade ajal kummi ja muul ajal ikka ilma kummita. Mees lõpetab siis minu peale või teistesse aukudesse 😛 Kontrolliga probleeme pole, enamasti aitan ise manuaalselt või oraalselt lõpuni jõuda. [/tsitaat]Selline ignorantsus on ikka hämmastav ja tegelikult lausa vihaleajav.
Ilmselt seisab kommentaari taga väga vähese haridusega inimene!

Ja siis on sellised tegelased pärast perekoolis abordi hinda uurimas jmt. ning kindlasti on juures jutt, et rasestuti ju vaatamata \”vahendi\” kasutamisele.

Ühesõnaga, tee ise nii nagu paremaks pead, aga jumala eest ära oma vildakaid arusaamu siin kõigile kui ainuõigeid kuuluta. Siin käib lugemas väga palju noori ja rumalaid neiukesi, kes võivad sinu vale eeskuju järgida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu mees seisab fakti ees – kas kumm või vasektoomia.
Siiani on ta valinud kummi, kuid loodan, et kunagi teeb ta ka vasektoomia ära.
Et keegi mulle turja ei kargaks, siis ütlen juba etteruttavalt ära, et just TEMA on see, kes rohkem lapsi ei taha. Minu poolest võiks meil veel üks pesamuna olla, kes oleks meie pere viies laps. Seega, rasedusest hoidumine on eelkõige tema mure.

Kuna mina olen kandnud ja sünnitanud 4 last, olen kasutanud nii horm.vahendeid kui ka vaskspiraali ja ükski variant ei ole mulle sobinud, siis keeldun hormoone sisse söömast. Vaskspiraaliga oleksin nõus, aga ka kahjuks minu organism seda ei kannata, 3 korda olen proovinud ja iga kord on organism selle kas välja tõuganud või paigalt ära nihutanud.

Niisiis, meie peres on kasutusel kondoom, ehkki tunnistan, et püsisuhtes eelistaksin seda siiski mitte kasutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teadaolevalt kasutab seda tervelt 30% püsisuhtes olevatest meestest. NORMAALNE mees hoolib oma naisest ja ei pea seda vajalikuks, et naine keemiat neelab. Ja spiraal paljudele naistele ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]vilhelmiine kirjutas:[/small]

Ära muretse. Kui sa ka kord last tahtma hakkad, aga ei õnnestu, küll siis saad aru. [/tsitaat]
laps on meil olemas, seega mingit paanikat pole 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Suhe 20 aastat. Pole mitte kunagi kasutanud tablette ega muid hormonaalseid vahendeid. Ei tea, miks mina seda tegema peaks??? Kondoom on olnud kasutusel kokku vist kümnel korral, seda siis kord meditsiinilistel näidustustel, kui arst käskis suguelu elades kasutada kaitset.
Meil on bioloogiline meetod aidanud ära hoida soovimatu raseduse ja aidanud saada kolm soovitud last. Päevad käivad regulaarselt, kalendrit täidan, ovulatsiooniaja määran plussmiinus päeva-kahe täpsusega, seega umbes viis päeva kuus (kui me juhtume sel ajal seksima loomulikult), lõpetab mees mulle kõhule, suhu, pärakusse, kätte või mis iganes kohta, aga mitte tuppe. Toimib![/tsitaat]Eranditult igal naisel esineb tsüklihäireid. Aga perekoolis loomulikult leidub alati imenaisi, kes on teistest inimestest hoopiz teistmoodi ja teistest erilisemad.

Huvitav, mismoodi see kalendriarvestus küll siis teil käis, kui seksisite sünnitusjärgsel perioodil?
Aa, loomulikult! Menstruatsioon algas sinul kui korralikul naisel täpselt 28 päeva peale sünnitust, et sul ovulatsiooni aja arvestamisel järg käest ära ei kaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei no ma saan aru , üksasi on see kui ei kannata , aga kui lihtsalt näiteks plaaser ei sobi välimusega kokku v spiraal on nii nõme, no mida juttu..

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Esileht Pereelu ja suhted Püsisuhe, kondoom ja katkestatud suguühe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.