Esileht Pereelu ja suhted Püsisuhe, kondoom ja katkestatud suguühe

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Püsisuhe, kondoom ja katkestatud suguühe

Postitas:
Kägu

RE: Püsisuhe, kondoom ja katkestatud suguühe

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]spiraal, kondoomid on vist mõeldud juhusuhteks või litsimajas käimiseks. püsisuhtesse need ei sobi.[/tsitaat]

Ole hea ja selgita siis meile, millist vahendit sina mehena kasutaksid raseduse vältimiseks. Vasektoomia ehk? Sinu arvates on normaalne, et naine sööb aastaid endale mingit keemiat sisse?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Ole hea ja selgita siis meile, millist vahendit sina mehena kasutaksid raseduse vältimiseks. Vasektoomia ehk? Sinu arvates on normaalne, et naine sööb aastaid endale mingit keemiat sisse?[/tsitaat]

absoluutselt mitte, selleks on meil näiteks spiraal ja see toimib väga hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei-dr Alfonss-ma ei süüdista meest, et ma tema pärast pidin hormoontablette võtma. Ise tegin, ise võtsin, aga nüüd, kui mina enam midagi teha ei saa, et rasedust ära hoida, teeb seda mees.
Selline on vastutusvõimeline mees, mitte selline, kes kondoomist kuuldes metsa pageb.
Aa-spiraali ma ka hetkel panna ei tohi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Jarka

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

absoluutselt mitte, selleks on meil näiteks spiraal ja see toimib väga hästi.

[/tsitaat]

Aga kui spiraal ja hormonaalsed vahendid ei sobiks, teeksid vasektoomia?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järgnev jutt ajab kindlasti mõned tagajalule, kuid see selleks.

Ilmselt kummi- ja farmaatsiafirmade huvidest kantud ja paljude siinsete kanade hirmupropaganda on enamvähem järgneva sisuga:

Seksi ajal eritavad mehed spermat enne ejakulatsiooni ja enda teadmata ning piisab ainult ühest naise organismi pääsenud spermapoisist ja hopsti, ongi naine rase. Bioloogiline meetod pole usaldusväärne, katkestatud suguühe on kindla peale rasestumine. Pole ühtegi muud alternatiivi soovimatu raseduse ära hoidmiseks, kui kondoomi kasutamine või naise keha mürgitamine hormonaalsete vahenditega.

Fakt on siiski see, et nö eelsperma ei sisalda spermatosoide. Eelspermat produtseerib teine kehaosa. Kes soovib vaadaku Googlset täpselt järgi \”cowpers gland\”. Küll võib sperma sinna sattuda, kui mees on äsja vahekorras olnud või masturbeerinud. Siis on risk rasestuda arvestatav. Samas mõned korrad kusel käia ja loomulikult pesta ja oodata on kokkuvõttes turvaline. Lisaks ei maksa üksikute spermapoiste pärast ka liiga hulluks minna. Keskmise mehe 1ml spermas on 100 miljonit spermapoissi, alla 3 miljoni spermatosoidi puhul milliliitris loetakse meest viljatuks. Eelsperma puhul on kuseteedest kaasa tulnud spermatosoide kogus tuhandetes. NB! Kordan üle, et see ei kehti siis kui lühikese aja eest on ejakuleeritud ja pole vahepeal kusel käidud.

Katkestatud suguühet võib ka erinevalt harrastada. Nö viimasel hetkel välja tõmbamine on kindlasti üsna kõrge riskiga, kuid seksi käigus üleminek vaginaalselt vahekorralt oraalsele, anaalsele või manuaalsele lõpetamisele, on ilmselt kindlam viis rasedust vältida kui näiteks spiraal. Spermitsiididest rääkimata.

Katkestatud suguühe ei sobi kindlasti juhusuhete (suguhaigused, tundmatu partner jne) ja kogenematute puhul, kuid on püsisuhtes arvestatav alternatiiv.

Meeles peab pidama, et mitte ükski meetod pole 100% usaldusväärne. Rasedaks on jäädud ka pille, kondoomi või spiraali kasutades. Põhjused on erinevad, osad juhtumid tulenevad organismi eripäradest, suurem osa jälle valest kasutamisest.

Kõige kindlam viis vältida seksiga kaasnevat soovimatu raseduse riski on öelda seksile kindel EI.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No, pole siis ju mõtet, minu, kui teemasse mittepuutuva kommentaari kommenteerijat kommenteerida.
Mitte ükski püsisuhtes olev inimene, kes tunnistab, et kasutab katkestatud suguühet, antud teemas seda küll ei propageeri. Lihtsalt vastatakse nii nagu on.
Selle asemel, et neid heaga manitseda, siunatakse harimatuteks. Ja, olen üsna kindel, et on mehi, kes isegi ei usu, et neil seemet enne seemnepurset eritub. Neid oleks vaja hoopis rohkem teavitada. Naine ei vastuta suhtes ainuisikuliselt. Seksuaalsuhtes on kaks inimest.[/tsitaat]Sarnaselt kui eelkõnelejad, ei saa ka mina aru, mida sa oma kommentaaridega öelda soovid.
Sa hakkad kinni kellegi kommentaarist, rebid sealt paar lauset kontekstist välja ja siis keerad ka need paar lauset täiesti susser-vusseriks, pea peale nii, et enam mitte keegi ei saa mitte midagi aru. Räägid ebaolulistest ja üldsegi mitte asjasse puutuvast.
Ma ei tea tõesti, mida sa oma kommentaaridega silmas pidasid, aga arvan, et selle teema läbivaks mõtteks on see, et katkestatud ühe ei ole rasestumisvastane meetod ja ei ole vahet, kas püsisuhtes või juhusuhtes. Mitte kummalgi juhul ei ole, kui kindlalt ei soovita last saada.

Kas võib olla, et oled muust rahvusest? Sellest ka see täielik teemast mööda rääkimine ja teema valesti mõistmine?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, kuidas saab seksi ajal veel sellistele asjadele mõelda nagu näiteks see, et enne lõppu välja tõmmata? Kuidas mehed suudavad reaalselt mõelda veel sellisel hetkel?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil lausa 15 aastat juba. Ja kaks planeeritud last on ka, planeerimata rasedusi pole olnud.[/tsitaat]Minu õde kasutas seda vahendit 16-aastat ja siis õnnestus tal ikka niimoodi rasedaks jääda. Kuna õde oli lapse saamiseks täiesti valmis, siis sünnitas kolmanda lapse.
Kuna nüüd on ta täiesti kindel, et rohkem lapsi ei soovi, siis enam katkestatud suguühtele ei looda, vaid kasutab midagi kindlamat.
Tõsi, selle 16 a. sisse mahtusid tal ka 2 planeeritud rasedust, mis hakkasid idanema kohe, esimesest katsest.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Esileht Pereelu ja suhted Püsisuhe, kondoom ja katkestatud suguühe

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.