Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Püsisuhe

Postitas:
Kägu

Millal saab suhtest püsisuhe? Ja lihtsalt kooselust vabaabielu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
maiiii

RE: Püsisuhe

Teisele küsimusele vastates, vabaabielu ei ole minu jaoks üldse termingi. On kooselu ja abielu.
St et nüüd kõigele vastates, minu meelest püsisuhe ongi kooselu, ehk siis elukaaslased ja abielu on abielu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

püsisuhe on minu mõistes see ,kui olete juba üle kolme kuu suhelnud, te tunnete teineteise sõpru ja käite avalikult koos nii poes kui peol.kui te enam ei varja teiste eest ,et olete paar.
kooselust saab vabaabielu siis, kui niiöelda püsisuhte loomuliku järjena kolib kallim teie poole kõigi oma asjadega. ja kui te pole mitte kui lihtsalt korterikaaslased, vaid jagate omavahel nii söögilauda kui ka voodit.
aga see on ainult minu arvamus, mille järgi ma olen ka ise oma suhete staatusi arvestanud. võibolla noorematel käib see asi kiiremini?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]maiiii kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teisele küsimusele vastates, vabaabielu ei ole minu jaoks üldse termingi. On kooselu ja abielu.
St et nüüd kõigele vastates, minu meelest püsisuhe ongi kooselu, ehk siis elukaaslased ja abielu on abielu.[/tsitaat]

Mitu ööd peab olema koos maganud, et oleks kooselu? Või kuidas saab suhtest kooselu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

[tsitaat]Teisele küsimusele vastates, vabaabielu ei ole minu jaoks üldse termingi. On kooselu ja abielu.
St et nüüd kõigele vastates, minu meelest püsisuhe ongi kooselu, ehk siis elukaaslased ja abielu on abielu.[/tsitaat]

Abielu on ju samamoodi kooselu.

Kõigest saab aru, aga misasi on visiitabielu v. siis kooselu, see on nii veider \”kooselu\” vorm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ka see vabaabielu sõna ei meeldi, kuigi see vabast tahtest abistav kooselu sisuliselt ikka on. Ei noh, nali naljaks.
Kooselust saab ikka siis kooselu, kui sa pead enda koduks sedasama kodu, mida su kaaslane koduks peab. Noh, et kui küsitakse, kes sa elad? Siis ikka ju tead kus sa elad. See on su kodu. Kui sa ei tea, kus on su kodu, siis ei saa olla ka kooselu.
Elukaaslased elavad koos. On ette tulnud juhuseid, kus omavad ka ühiseid lapsi.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Vabaabielu ongi kooselu.
Suhe saab püsisuhteks kui on juba seksitud 3 korda.
Püsisuhe võib olla määramata pikkusega või ajutine.
Ajutine püsisuhe on see,mis on limiteeritud ajaliselt näiteks 1,5a või mingi sündmusega(ära kolimine,menopaus,elukaaslase leidmine vms).

Please wait...
Postitas:
maiiii

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabaabielu ongi kooselu.
Ajutine püsisuhe on see,mis on limiteeritud ajaliselt näiteks 1,5a või mingi sündmusega(ära kolimine,menopaus,elukaaslase leidmine vms).[/tsitaat]
Polegi mõtet kommenteerida, seksoloog pani asja paika…. tsiiiiisas…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka minu jaoks ei ole vabaabielu mingi termin.Inimene on kas abielus või mitte.
Kooselu on see, kui inimesed elavad koos ja moodustavad ühtse leibkonna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ajutine püsisuhe on see,mis on limiteeritud ajaliselt näiteks 1,5a või mingi sündmusega(ära kolimine,menopaus,elukaaslase leidmine vms).[/tsitaat]

Puhhhhhhhhhahhhhhhaaaaaaaaaaaa :DDD
No sa ikka jäksad! Kõik kohe nõnna täpselt defineeritud ja puha!
Defineeri meile veel midagi, nii lahe on lugeda.

Please wait...
Postitas:
talent

Oot, yxik, aga sul võrdub ju kondoom = 0,5x ? Kui need 3x on kummiga seksitud, siis pole veel püsisuhe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]maiiii kirjutas:[/small]

Mitu ööd peab olema koos maganud, et oleks kooselu? Või kuidas saab suhtest kooselu?[/tsitaat]

Kas kooselu kriteerium on ainult koos magamine?
Minu jaoks on kooselu see, kui koos jagatakse ka kõike muud peale voodi. Mõnedel inimeste puhul toimib üldse visiitabielu, aeg-ajalt magavad koos, abistavad teineteist ka vbl finantsiliselt, aga ühe katuse all ei ela.

Please wait...
Postitas:
talent

A Yxik, kui peale kolme korda ikka kokku ei jää, mis suhe see siis oli? Kiirajutinemääramatuajajaootamatulõpugasuhe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Polegi mõtet kommenteerida, seksoloog pani asja paika…. tsiiiiisas…[/tsitaat]

Seksuoloog on see sõna! Näita, et sa ka oskad midagi, enne kui teisi paika paned!

Please wait...
Postitas:
Kägu

raske määratleda selliseid asju. kui ma elan mehega juba 10a koos aga abielus ei ole kuidas siis seda nimetada ?? et meil on lihtsalt suhe ??

ma arvan et suhe saab olla siis kui on juba oldud koos mingi pool aastat. püsisuhe või kooselu siis kui on elatud koos/ suheldud juba 2a ja enam.

Please wait...
Postitas:
titattahan

Püsisuhe on minu jaoks alanud umbes peale pooleaastast tutvust.
Kooselu ikka siis, kui reaalselt kokku kolitakse ja koos majandama hakatakse.
Abielu on tänaoäeval enamuse jaoks rohkem unistus kui reaalsus.
Üksikule: kahjuks Sinu naiseotsingute võimalused vähenesid veelgi tänu Sinu tänasele avaldusele. Sa ütled ju selgelt välja, et isegi see 24-aastane naine, keda täna otsid, muutub Sinu jaoks ebavajalikuks kohe, kui tal menopaus tekib ehk siis ci 30 aasta pärast.Aga äkki keegi tahaks kauem elada koos, kui 30 aastat???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõus teise vastajaga. Püsisuhe saab suhtest siis, kui ise tunnete ja lähikondsete jaoks olete kindel paar. St käiakse koos nii perekondlikel üritustel kui lävitakse teineteise sõpradega.

Kooselu eristab vabaabielust minu jaoks eelkõige rahakottide suhteliselt range lahus hoidmine. Olen ise olnud ühes kooselus, kõik igapäevased toidu ja elamisega seotud kulud käisid rangelt pooleks, mõlemad kulutasime oma isikliku sissetuleku reeglina konkreetselt iseenda tarbeks jne ja kummagi asi ei olnud teise rahakulutamist kommenteerida või hukka mõista. Vabaabielus olin oma praeguse abikaasaga ka paar aastat, kohe kokku kolides oli tegelikult pere eelarve ühine, suured ostud arutasime läbi jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ükskõik millise suhte puhul peaks arvestama, et see on 2 inimese vaheline. Ja kui ühel on üks ettekujutus, mis suhe hetkel on ja teisel teine, siis on tihtilugu asjad väga keerulised. Ühe osa meeste jaoks tundub püsisuhe tähendavad seda, et keegi söödab,pesepesu ja kelle kaisus saab enamuse aja ka magada, kuid vaba ajata teeb tema mis tahab( sinna alla lähevad veel ka teised naised). Ja põhjenduseks tuuakse, et pole ju lubanud truu olla ja abielus ju ka pole. Nii et kõige õigem oleks oma kaaslaselt küsida, mis suhtes siis ollakse. Need ettekujutused peaksid mõlemil kattuma, muidu asi kiiresti jama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kooselu on see, kui elatakse koos, olgu siis abielus või mitte.
Abielu on see, kui inimesed on seaduslikult paar, elagu nad siis koos või mitte.
Püsisuhe on see, kui teistega ei magata.
Vabaabielu on püsisuhtes olevate inimeste kooselu, kes seaduslikult paar ei ole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
yxikmees

[tsitaat]Kooselu on see, kui elatakse koos, olgu siis abielus või mitte.
Abielu on see, kui inimesed on seaduslikult paar, elagu nad siis koos või mitte.
Vabaabielu on püsisuhtes olevate inimeste kooselu, kes seaduslikult paar ei ole.[/tsitaat]
Püsisuhtes võivad ju vastastikusel kokkuleppel ju ka teistega magada.
Näiteks kui mul oleks ajutine püsisuhe endavanuse naisega,kuid too tahaks vahel ka noori poisse proovida.Lasku aga käia(aga siis vaid kondoomiga).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kooselu on see, kui elatakse koos, olgu siis abielus või mitte.
Vabaabielu on püsisuhtes olevate inimeste kooselu, kes seaduslikult paar ei ole.[/tsitaat]

on tekkinud veel uuem ja moodsam suhtevorm – PÜSIKÕRVALSUHE
http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=8828391

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Näiteks kui mul oleks ajutine püsisuhe endavanuse naisega,kuid too tahaks vahel ka noori poisse proovida.Lasku aga käia(aga siis vaid kondoomiga).[/tsitaat]

Su elu- ja pereväärtused on puhas ümmargune null, anna andeks.

Yxik, sinu suhted on kõik ajaraisk ja robustne kepp olnud vaid. Suhehe kestvus max 5a.
Pead sa seda püsisuhteks?
Väärtuseks?
Praegu ei taha naist teatud alla kindla vanuse, sest sel tuleb min 15 aasta pärast menopaus kallale, aga sa ise pole uhegi oma kooseluga nii kaugele jõudnud. Keda sa, abanda väga, siin õpetad või mis \”teadmisi\” jagad?

Püsisuhtes (kui monstrumlik väljend!) inimesed ei mõtle paaniliselt kõrvalsuhestest. Sina uistad sellest siiani ja reklaamid ennast, kui pereväärtusliku meest?

Küsisin enne, et kui kondoomiga seks on sinu mõistes vaid pool seksi, aga püsisuhe algavat alates kolmandast magamiskorrast (seksimiskorrast), siis kas kondoomi kasutamise korral peaks üks naine 6 x jalgu hargitama ja teine \”pääseks\” vaid kolme korraga?
Mis suhe on siis, kui 3x on kepitud, aga edasist kooselu ei tule? Kuidas seda suhet sinu arvates defineerida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Näiteks kui mul oleks ajutine püsisuhe endavanuse naisega,kuid too tahaks vahel ka noori poisse proovida.Lasku aga käia(aga siis vaid kondoomiga).[/tsitaat]
Püsisuhe tähendab seda, et suhe püsib, mitte seda, et suhe on ajutine. Kui on ajutine, siis on ajutine suhe, kui on püsiv, siis on püsisuhe.

Kui sa isegi seda vahet ei suuda teha, siis ma ei imesta, et sa pidevalt üksik oled. 😀

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Su elu- ja pereväärtused on puhas ümmargune null, anna andeks.

Yxik, sinu suhted on kõik ajaraisk ja robustne kepp olnud vaid. Suhehe kestvus max 5a.
Pead sa seda püsisuhteks?
Väärtuseks?
Praegu ei taha naist teatud alla kindla vanuse, sest sel tuleb min 15 aasta pärast menopaus kallale, aga sa ise pole uhegi oma kooseluga nii kaugele jõudnud. Keda sa, abanda väga, siin õpetad või mis \”teadmisi\” jagad?

Püsisuhtes (kui monstrumlik väljend!) inimesed ei mõtle paaniliselt kõrvalsuhestest. Sina uistad sellest siiani ja reklaamid ennast, kui pereväärtusliku meest?

Küsisin enne, et kui kondoomiga seks on sinu mõistes vaid pool seksi, aga püsisuhe algavat alates kolmandast magamiskorrast (seksimiskorrast), siis kas kondoomi kasutamise korral peaks üks naine 6 x jalgu hargitama ja teine \”pääseks\” vaid kolme korraga?
Mis suhe on siis, kui 3x on kepitud, aga edasist kooselu ei tule? Kuidas seda suhet sinu arvates defineerida?

[/tsitaat]
Mitte robustne kepp vaid seksuaalne nauding, loodetavasti vastastikune.
Minujaoks oli planeeritud püsisuhe ja kooselu,ühel korral ka abielu.
Mina ei unista kõrvalsuhetest.
Kondoomiga seks on jah 6 korda.
Kui on 3 korda kepitud ja püsisuhet ei tule ,siis oli tegemist juhusuhtega.

Please wait...
Postitas:
Quuu

Nüüd ma vist mõikan, et minu kallim ikka hoolib. Ah me oleme abielus. Ja see ei olnud mingi nõudmine minu poolt.
Ela ise pea 20 aastat ühe tüübiga ja siis räägime edasi.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

Mitte robustne kepp vaid seksuaalne nauding, loodetavasti vastastikune.
Minujaoks oli planeeritud püsisuhe ja kooselu,ühel korral ka abielu.
Mina ei unista kõrvalsuhetest.
Kui on 3 korda kepitud ja püsisuhet ei tule ,siis oli tegemist juhusuhtega.[/tsitaat]

Uskumatu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

[/tsitaat]

Et seksuaalakt kui niisugune ise teona arvesse ei lähe, tähtis on vaid kas kondosssiga või ilma?
Nagu nii, et tahan kommi, aga klaaskomm kommina kirja ei lähe, söö või kilo omale sisse – komm on ainult ja ainult sokolaadikomm? Mis sest, et magusavajaduse ja normi oled kätte saanu?
Kuule, oled sa ikka tösiselt kindel, et sa ei vaja körvalist abi oma vaimse tervise hindamiseks ja kontrolliks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

…ajutine püsisuhe, kui naiste puhul arvestatakse menopausi arvatavat algust siis meeste puhul määratletakse, kui kaua tal hinnanguliselt hea potents on, see pannakse siis paika +- 0,5 aasta täpsusega, ning määratakse umbkaudne kuupäev kui siis suhe lõpetatakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu jaoks muutub suhe püsisuhteks siis kui jõuan äratundmisele, et see mees ongi minu mees ja saan aru, et mees peab ka mind oma naiseks. vabaabielu on kantseleilik väljend kooselu kohta. tavaliselt kohtab seda sõna igasugustel ametlikel plankidel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]maiiii kirjutas:[/small]

Mitu ööd peab olema koos maganud, et oleks kooselu? Või kuidas saab suhtest kooselu?[/tsitaat]
Kooselu on see, kui ELATAKSE KOOS, st vorst ja piim on ühes külmikus. Või mida sa täpselt selle küsimusega mõtlesid? Niisama teineteisel ehalkäimine pole ju kooselu. Või sinu meelest on?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.