Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Püsisuhe

Postitas:
Kägu

RE: Püsisuhe

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabaabielu ongi kooselu.
Suhe saab püsisuhteks kui on juba seksitud 3 korda.
Püsisuhe võib olla määramata pikkusega või ajutine.
[/tsitaat]
ah mis sa jahud siin et püsisuhe on siis kui juba seksitud 3 korda.Kui saadakse kokku ainult seksimiseks siis on ju püsikepisuhe!!
Pole vaja asju nii keeruliseks ajadea.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

ah mis sa jahud siin et püsisuhe on siis kui juba seksitud 3 korda.Kui saadakse kokku ainult seksimiseks siis on ju püsikepisuhe!!
Pole vaja asju nii keeruliseks ajadea.[/tsitaat]
Püsikepisuhe või visiitabielu,mis vahet seal on,täpselt samamoodi on püsisuhe kus kokkusaades kepitakse.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Ooookeiii.
Läheb selle-kelle-nime-ei-tohi-nimetada läbustamiseks ära.

Please wait...
Postitas:
talent

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

täpselt samamoodi on püsisuhe kus kokkusaades kepitakse.[/tsitaat]

Äh?

Ühekordne kepp on nüüd siis juba PÜSISUHTEKS kuulutatud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ka minu jaoks ei ole vabaabielu mingi termin.Inimene on kas abielus või mitte.
Kooselu on see, kui inimesed elavad koos ja moodustavad ühtse leibkonna.[/tsitaat]

kas kaks samasoolist tudengit, kes üürivad üht korterit ja teevad koos süüa on kooselus? Leibkonna definitsiooni järgi on nad üks leibkond 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]maiiii kirjutas:[/small]

Seksuoloog on see sõna! Näita, et sa ka oskad midagi, enne kui teisi paika paned!

[/tsitaat]

aga yksik ei ole seksuoloog, üksik ongi SEKSOLOOG!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
yxikmees

kas kaks samasoolist tudengit, kes üürivad üht korterit ja teevad koos süüa on kooselus? Leibkonna definitsiooni järgi on nad üks leibkond :-D[/tsitaat]
On elukohakaaslased või kaasüürnikud,mitte elukaaslased.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kooselu on see, kui elatakse koos, olgu siis abielus või mitte.
Abielu on see, kui inimesed on seaduslikult paar, elagu nad siis koos või mitte.
Püsisuhe on see, kui teistega ei magata.
Vabaabielu on püsisuhtes olevate inimeste kooselu, kes seaduslikult paar ei ole.[/tsitaat]

Püsisuhe – sel õhtul? nädalal? kuul? ei maga teistega? Kui on lihtsalt suhe, mitte püsisuhe, siis magatakse teistega ka?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
meri2

On elukohakaaslased või kaasüürnikud,mitte elukaaslased.[/tsitaat]

Ometi nõudsid kaks Viimsi naist nii kolmelapselisele perele mõeldud toetusi. Kaks elukohakaaslast liitsid lapsed kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Püsisuhe tähendab seda, et suhe püsib, mitte seda, et suhe on ajutine. Kui on ajutine, siis on ajutine suhe, kui on püsiv, siis on püsisuhe.

Kui sa isegi seda vahet ei suuda teha, siis ma ei imesta, et sa pidevalt üksik oled. :D[/tsitaat]

Seda ju teemaalgatuses küsisingi, et mis ajast alates saab ajutisest suhtest püsisuhe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]minu jaoks muutub suhe püsisuhteks siis kui jõuan äratundmisele, et see mees ongi minu mees ja saan aru, et mees peab ka mind oma naiseks. vabaabielu on kantseleilik väljend kooselu kohta. tavaliselt kohtab seda sõna igasugustel ametlikel plankidel.[/tsitaat]

Kindel, et sa õigesti aru saad, et mees sind oma naiseks peab? Tihtipeale eksisteerib see arusaamine vaid naise unistustes….

Please wait...
Postitas:
Kägu

On elukohakaaslased või kaasüürnikud,mitte elukaaslased.[/tsitaat]

Ometi nõudsid kaks Viimsi naist nii kolmelapselisele perele mõeldud toetusi. Kaks elukohakaaslast liitsid lapsed kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]
kas kaks samasoolist tudengit, kes üürivad üht korterit ja teevad koos süüa on kooselus? Leibkonna definitsiooni järgi on nad üks leibkond :-D[/tsitaat]
Kooselus võivad olla ka samasoolised. Leibkond võib, aga ei pruugi koosneda kooselulisest paarist. Leibkond tähendab lihtsalt inimesi, kelle leivad on ühes kapis, aga mitte tingimata suhet omavat paari.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga mis liiki suhe see on:

Elame erinevates linnades, abielluda kumbki ei soovi, samuti pole mingit juttu kooselust. Saame kokku kord kuus ja lõbutseme, veedame romantiliselt aega. Mees tutvustab mind oma sõpradele kui oma tüdruksõpra. Mina tutvustan teda oma tuttavatele kui oma sõpra. Kui mul ootamatult olid rasked ajad, siis distantseeris ta ennast minust ja kui ajad paremak läksid, oli tagasi. st, et raskel ajal pole teda minu jaoks olemas, tema peale võib loota ainult meelelahutuse mõttes. Ta on mulle öelnud, et armastab mind, samas tundub et need on ainult sõnad. Mina teda ei armasta, kuigi olen samamoodi nö vastuseks kiiresti maininud, et mina sind ka. Selline elustiil on meil umbes aasta. Peale seda, kui ma nägin ära, et raskel ajal ta kaob, ma teda muuks kui meelelahutuseks ei pea. Käin vahel kohtamas ka teiste meestega. Seksuaalses mõttes on tema mul aasta aega ainus olnud. Kas tema ka teistega kohtub, seda ma ei tea, ei ole küsinud ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Üks tavaline vastutustundetu töll nimetatakse sellist inimest. Hoia mõistus klaar, et sihukesega last ei teeks.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat]Aga mis liiki suhe see on:

Elame erinevates linnades, abielluda kumbki ei soovi, samuti pole mingit juttu kooselust. Saame kokku kord kuus ja lõbutseme, veedame romantiliselt aega. Mees tutvustab mind oma sõpradele kui oma tüdruksõpra. Mina tutvustan teda oma tuttavatele kui oma sõpra. Kui mul ootamatult olid rasked ajad, siis distantseeris ta ennast minust ja kui ajad paremak läksid, oli tagasi. st, et raskel ajal pole teda minu jaoks olemas, tema peale võib loota ainult meelelahutuse mõttes. Ta on mulle öelnud, et armastab mind, samas tundub et need on ainult sõnad. Mina teda ei armasta, kuigi olen samamoodi nö vastuseks kiiresti maininud, et mina sind ka. Selline elustiil on meil umbes aasta. Peale seda, kui ma nägin ära, et raskel ajal ta kaob, ma teda muuks kui meelelahutuseks ei pea. Käin vahel kohtamas ka teiste meestega. Seksuaalses mõttes on tema mul aasta aega ainus olnud. Kas tema ka teistega kohtub, seda ma ei tea, ei ole küsinud ka.[/tsitaat]
Mittekooseluline püsisuhe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üks tavaline vastutustundetu töll nimetatakse sellist inimest. Hoia mõistus klaar, et sihukesega last ei teeks.[/tsitaat]

Ei-ei, last ma temaga kindlasti ei tee.

Tundub, et me mõlemad tunneme vist ühtemoodi, et pole teineteisele loodud, st niikaua, kuni kedagi sobivamat pildile pole ilmunud, käime koos ja lõbutseme.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]
Tundub, et me mõlemad tunneme vist ühtemoodi, et pole teineteisele loodud, st niikaua, kuni kedagi sobivamat pildile pole ilmunud, käime koos ja lõbutseme. [/tsitaat]

Mulle meeldib su suhtumine. Minu arvates ei ole oluline suhet kuidagi formuleerida, oluline on see, et on hea. Ja kui kahel inimesel on just niimoodi hea nagu nemad selle korraldanud on, siis on ju super! Kumbki võtab suhtest selle, mida soovib ja kumbki ei oota enamat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kooselu on see, kui elatakse koos, olgu siis abielus või mitte.
Abielu on see, kui inimesed on seaduslikult paar, elagu nad siis koos või mitte.
Püsisuhe on see, kui teistega ei magata.
Vabaabielu on püsisuhtes olevate inimeste kooselu, kes seaduslikult paar ei ole.[/tsitaat]

Kõrvalpüsisuhe on see, kui magatakse ainult ühe püsisuhtes oleva mehega.
Püsisuhe peab ka siis uue definitsiooni saama – on see, kui magatakse ainult oma püsipartneri ja kõrvalpüsipartneriga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõrvalpüsisuhe on see, kui magatakse ainult ühe püsisuhtes oleva mehega.
Püsisuhe peab ka siis uue definitsiooni saama – on see, kui magatakse ainult oma püsipartneri ja kõrvalpüsipartneriga.[/tsitaat]

Jah see on loogiline, moslemitel ju ka oma 4 naisega püsisuhe, kusjuures esimene naine on kõige tähtsam, temaga on püsisuhe, teiste naistega on kõrvalpüsisuhe.

Please wait...
Postitas:
talent

Jäta moslemid mängust välja. Neil om aastatuhandetevanune kultuur, mis meisse ei puutu hetkel. Ka nende kooseludes on erinevusi, mitte kõik mehed ei saa, tohi ja tahagi omada mtut kaasat.
Yxiku omaleiutatud definitsioonid on siinkohal naeruväärsemast naeruväärsemad.

Mittekooseluline püsisuhe.. Mai äässs… No mida veel?

Please wait...
Postitas:
piret23

EI ole olemas vabaabielu, sellist asja ei ole olemas, on abielu ja lihtsalt kooselu, saage üle, sellest nö vabaabielust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appi, loen ja naeran end ribadeks:D

Aga mis suhteliik siis mul on?
Elame erinevates riikides. Kohtume kord kuus nädalavahetus või kahe kuu tagant nädal, kuidas parajasti ajaga, viitsimisega ja lennupiletitega on. Sekselu elame ka, kui kokku saame. Kui ma seal, siis käime tema sõpradega väljas. Kui ta siin, siis käime minu sõpradega väljas. Tutvustab tema mind nimepidi, mina teda igaks juhuks nagu sõpra. Hea on koos olla, ta hoiab mind väga, vastastikune tõmme ja atraktiivsus on täiesti silmaga nähtav, kuid tulevik on tume (või pigem hetkel sobib mõlemale nii, nagu on, pole kaugele ette mõelnud veel), kuna eri kultuurid, eri riigid ja harjumus olla omapead. Olen teda tutvustanud kui oma sõpra, mis talle ei meeldi. Tema arvates on meil longdistance relationship. Minu arust ka nagu sõprus enam pole, aga…. Mis see longdistance relationship endast kujutab? Et nagu natuke oleks nagu suhtes, aga natuke nagu pole ka või?
On see siis nüüd nagu kaugsuhe, püsikaugsuhe või püsiseksisõbrasuhe?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]piret23 kirjutas:[/small]
[tsitaat]EI ole olemas vabaabielu, sellist asja ei ole olemas, on abielu ja lihtsalt kooselu, saage üle, sellest nö vabaabielust.[/tsitaat]

Mis siin üle saada. Mina olen pidanud mitmel korral vastama ametniku küsimusele: Millal algas teie vabaabielu? Esimene kord oli sünnitades ja teine kord, kui läksime last registreerima.

Et miks sind see termin vabaabielu nii väga häirib? Ilmselt oled abielus ja leiad, et ilma ametliku registreerimiseta koos elavad inimesed pole ikka nii väärtuslikus suhtes kui sinu oma?

Please wait...
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.