Esileht Pereelu ja suhted Püsisuhe & armukesed

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Püsisuhe & armukesed

Postitas:

Esimesed kevadekuulutajad on juba foorumis häälde pääsenud. Säutsutakse küll armumisest abielumehesse, petmistest ja armukeste pidamisest!

Põhjus on kõigil ühine- ääretult sitt elukaaslane. Tundetu ja munatu töötav juhmakas.

Öelge naised, kas teil nii palju kaela ei ole, et oma elukaaslasele kõike tunnistada?? Või on nii suur hirm majandusliku seisu halvenemise ees? Mille paganama pärast te püsisuhtes olete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 09:56; 12.04 10:31; 12.04 10:38; 12.04 10:48; 13.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, aga teadsid sa seda ka, et mehed tegelikult on palju suuremad kõrvalsuhte omajad?
Ja kui loll sa pead olema, et teed järelduse selle põhjal, paljud naised seda kirjutavad? Mehed ei kirjuta sellest lihtalt, aga nad on palju agaramad endile leidma oma \”idüllilisele\” suhtele kõrvale teise seikluse.
Majanduslikust poolest – sul on suured kompleksid sel teemal!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:21; 12.04 10:35; 12.04 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Teemaalgataja, aga teadsid sa seda ka, et mehed tegelikult on palju suuremad kõrvalsuhte omajad?
Ja kui loll sa pead olema, et teed järelduse selle põhjal, paljud naised seda kirjutavad? Mehed ei kirjuta sellest lihtalt, aga nad on palju agaramad endile leidma oma \”idüllilisele\” suhtele kõrvale teise seikluse.
Majanduslikust poolest – sul on suured kompleksid sel teemal![/tsitaat]

Eksid! Olen täiesti sõltumatu, majanduslikult iseseisev jne. Teen mis tahan, jagan voodit kellega heaks arvan jne.! Ei leia, et komplekse
omaksin. 😀
Aga sinu reageering…ups midagi ikka läks hinge 😀

Muidugi jääb arusaamatuks, miks naised foorumisse kekkama tulevad? Elukaaslast, keda asi otseselt puudutab, äkki peaks nendega asja arutama!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 09:56; 12.04 10:31; 12.04 10:38; 12.04 10:48; 13.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eksid! Olen täiesti sõltumatu, majanduslikult iseseisev jne. Teen mis tahan, jagan voodit kellega heaks arvan jne.! Ei leia, et komplekse
omaksin. 😀
Aga sinu reageering…ups midagi ikka läks hinge 😀

Muidugi jääb arusaamatuks, miks naised foorumisse kekkama tulevad? Elukaaslast, keda asi otseselt puudutab, äkki peaks nendega asja arutama![/tsitaat]

Tähendab kahjuks ei usu ma sind. Siis ei torgiks ka kogu see teema sind ennast, et seda üldse siia kirjutada kulla lambuke.
Mind näiteks küll ei kõiguta kõrvaltpanijad, sest mina seda ei teeks.
Kuidas siis sulle see teema nii ettw on jäänud kui oled meil siin nii sõltumatu ja muudmoodi imelaps?
Ära aja. Oled ikka kõvasti tümitada saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:21; 12.04 10:35; 12.04 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tähendab kahjuks ei usu ma sind. Siis ei torgiks ka kogu see teema sind ennast, et seda üldse siia kirjutada kulla lambuke.
Mind näiteks küll ei kõiguta kõrvaltpanijad, sest mina seda ei teeks.
Kuidas siis sulle see teema nii ettw on jäänud kui oled meil siin nii sõltumatu ja muudmoodi imelaps?
Ära aja. Oled ikka kõvasti tümitada saanud.
[/tsitaat]

sina võibolla jah ei teeks…aga mees??? Leidub ikka naiivseid tobukesi maamuna pealt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 09:56; 12.04 10:31; 12.04 10:38; 12.04 10:48; 13.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sina võibolla jah ei teeks…aga mees??? Leidub ikka naiivseid tobukesi maamuna pealt![/tsitaat]

Eee, tema oli naistest 🙂
Sinu enda sõnad muide…ja ma ei viitsi sinuga vaielda. Sinuga võibki tuult taga ajama jääda. Ei raiska oma aega sellele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 10:21; 12.04 10:35; 12.04 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eee, tema oli naistest 🙂
Sinu enda sõnad muide…ja ma ei viitsi sinuga vaielda. Sinuga võibki tuult taga ajama jääda. Ei raiska oma aega sellele[/tsitaat]

õigus, täiesti sisutühi vaidlus, isegi teemaalgatuses edastatu jääb arusaamatuks…millest me siis üldse räägime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 09:56; 12.04 10:31; 12.04 10:38; 12.04 10:48; 13.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Teemaalgataja, aga teadsid sa seda ka, et mehed tegelikult on palju suuremad kõrvalsuhte omajad?
Ja kui loll sa pead olema, et teed järelduse selle põhjal, paljud naised seda kirjutavad? Mehed ei kirjuta sellest lihtalt, aga nad on palju agaramad endile leidma oma \”idüllilisele\” suhtele kõrvale teise seikluse.
Majanduslikust poolest – sul on suured kompleksid sel teemal![/tsitaat]

Kesik ka platsis: \”Aga teised teevad ju kaaa\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks ärev kalts, kelle enesehinnang ainult mehe olemasolust sõltub, teema teinud. Nagu minu armukese eksnaine! Kiunub, kontrollib, püherdab ukse ees maas, kui mees välja tahab minna, kirjutab mehe kõigile FB-tuttavatele ja kõik selle nimel, et mu.. majast ära ei läheks. Oleks see mees siis midagi väärt peale romantilise meele ja suure elundi!? Naine ise kõrgelt haritud, tegelikult ilus ka, aga pees, mis pees ajudega. Eluaeg oma meest üleval pidanud ja poputanud. Muidugi mees tahab vahepeal sõltumatut ja kirglikku naist saada, keda tema toimetulek aboluutselt ei huvita!

Ise ma abielus pole ja kuigi nüüd mees naise juurest ka ära tuli, teda ma küll meheks endale ei taha! Kusjuures mees teab ka seda. Lihtsalt mees sai maitse suhu, et on ka teistsuguseid naisi, kes lasevad mehel mees olla!

Seksi koha pealt ka: see mees pole aastaid korralikku keppi saanud! Kui nägi, kuidas ma ainuüksi märjaks lähen, oli see abielu praktiliselt kohe läbi! Ta oma naine pole lubanud tal õieti jalgevahetki uurida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 18:26; 12.04 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jälle üks ärev kalts, kelle enesehinnang ainult mehe olemasolust sõltub, teema teinud. Nagu minu armukese eksnaine! Kiunub, kontrollib, püherdab ukse ees maas, kui mees välja tahab minna, kirjutab mehe kõigile FB-tuttavatele ja kõik selle nimel, et mu.. majast ära ei läheks. Oleks see mees siis midagi väärt peale romantilise meele ja suure elundi!? Naine ise kõrgelt haritud, tegelikult ilus ka, aga pees, mis pees ajudega. Eluaeg oma meest üleval pidanud ja poputanud. Muidugi mees tahab vahepeal sõltumatut ja kirglikku naist saada, keda tema toimetulek aboluutselt ei huvita!

Ise ma abielus pole ja kuigi nüüd mees naise juurest ka ära tuli, teda ma küll meheks endale ei taha! Kusjuures mees teab ka seda. Lihtsalt mees sai maitse suhu, et on ka teistsuguseid naisi, kes lasevad mehel mees olla!

Seksi koha pealt ka: see mees pole aastaid korralikku keppi saanud! Kui nägi, kuidas ma ainuüksi märjaks lähen, oli see abielu praktiliselt kohe läbi! Ta oma naine pole lubanud tal õieti jalgevahetki uurida![/tsitaat]

Seksi koha pealt ka sulle: sa naine pole aastaid korralikku keppi saanud! Miks muidu suvalisel jobul lubad end panna. Peaksid vist ikka püsisuhtesse asuma, et nii näljasena esimesele ettejuhtuvale saastale ei anduks 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seksi koha pealt ka sulle: sa naine pole aastaid korralikku keppi saanud! Miks muidu suvalisel jobul lubad end panna. Peaksid vist ikka püsisuhtesse asuma, et nii näljasena esimesele ettejuhtuvale saastale ei anduks ;)[/tsitaat]

Jajah, läheb lahti! 🙂 olen arvestanud, ei koti ja diskussiooni ei astu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 18:26; 12.04 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmmmhhhh… ega siin suurt vahet pole, kas mees või naine, kõrvalt hammustatakse ikka siis kui midagi puudu jääb. Ma ei viitsiks ega tahaks elu sees seigelda ja otsida seda, mis hetkel puudu kui saaks seda kõike kodus. Mnjahh olgu olgu…. flirdiks ikka nii kuis jaksaks, aga seal see lõppekski .)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest ma küll aru ei saa, miks mingi teema arutamine peaks tähendama, et hirmsasti torgib. Vahel on ju lihtsalt huvitav arutleda. Ma võin arutada kasvõi pedofiilia teemadel, ega see ei tähenda, et ma ise väikeseid lapsi ihaldaksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on muidu tore mees, aga seks puudub. Kaalun armukese varianti ja mees on sellest täiesti teadlik. Lahku minna mees ei taha, aga seksida minuga ka mitte. Tõenäoliselt on tal endal ka keegi.
Füüsilist truudust ei maksa nüüd nii ületähtsustada ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub et teemalgataja mehele on keegi küüned taha ajanud, miks muidu nii kibestunud ja naisi vihkav kirjutis. Seda teemaalgataja muidugi ei märka, et petmiseks on kahte osapoolt vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle tundub et teemalgataja mehele on keegi küüned taha ajanud, miks muidu nii kibestunud ja naisi vihkav kirjutis. Seda teemaalgataja muidugi ei märka, et petmiseks on kahte osapoolt vaja.[/tsitaat]

Seekord olen sunnitud Sind kurvastama, kahjuks veab Sinu seitsmes meel Sind alt 😀 Tänan muidugi muret tundmast!

Teemaalgatus ei ole naisi vihkav, jutt käib tegelikult hoopis millestki muust!

Ma ei saa aru, miks kõrvalsuhtele otsitakse siit foorumist õigustust! Millegipärast on neil kõigil sama süzee: oma mees ei tea asjast midagi.

Pigem austaksin inimest suhtumisega: Julgesin teha, julgen tunnistada. Mingu rääkigu asjast esmalt ikka inimesele, keda asi ka konkreetselt puudutab! Või kaotab kõrvalsuhe, kõige sõnaotsesamas mõttes oma tähenduse…?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.04 09:56; 12.04 10:31; 12.04 10:38; 12.04 10:48; 13.04 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Seda teemaalgataja muidugi ei märka, et petmiseks on kahte osapoolt vaja.[/tsitaat]Ei ole, piisab täiesti ühest. Kahte osapoolt on vaja näiteks vaidlemiseks, tülitsemiseks, jonnimiseks, seksimiseks, aga petta või valetada võib vabalt ka ainult üks inimene.

Minu meelest teemaalgataja eksib, kui arvab, et iga petmise põhjuseks on jobu mees (või naine). Mõnikord see muidugi nii on, aga paljudel juhtudel otsitakse lihtsalt taas ja taas seda tunnet, mis kaasneb värske kire või armumisega. Ilmselt on sellega seotud endorfiinid, oksütotsiin jmt. Sellise petja motiivid sarnanevad tavalise narkari või joodiku omadele. Ta teab küll, et käitumine ei ole eetiline ja ta teeb sellega kellelegi halba, aga mõnulaks on nii suur, et sellest lihtsalt ei hoolita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimesed kevadekuulutajad on juba foorumis häälde pääsenud. Säutsutakse küll armumisest abielumehesse, petmistest ja armukeste pidamisest!

Põhjus on kõigil ühine- ääretult sitt elukaaslane. Tundetu ja munatu töötav juhmakas.

Öelge naised, kas teil nii palju kaela ei ole, et oma elukaaslasele kõike tunnistada?? Või on nii suur hirm majandusliku seisu halvenemise ees? Mille paganama pärast te püsisuhtes olete?[/tsitaat]

Armusuhted on ju kuum teema igas võtmes. Vahel viskab tõesti üle, et iga teine teema on armukestest ja petmistest, aga ju siis on nii aktuaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Esimesed kevadekuulutajad on juba foorumis häälde pääsenud. Säutsutakse küll armumisest abielumehesse, petmistest ja armukeste pidamisest!

Põhjus on kõigil ühine- ääretult sitt elukaaslane. Tundetu ja munatu töötav juhmakas.

Öelge naised, kas teil nii palju kaela ei ole, et oma elukaaslasele kõike tunnistada?? Või on nii suur hirm majandusliku seisu halvenemise ees? Mille paganama pärast te püsisuhtes olete?[/tsitaat]

Mina ütlesin ilusti oma elukaaslasele (peale 4a kooselu selgus, et ta on abieluvastane), et kuni ma abielus pole, ei kuulu ma kellelegi ja võin teha mida tahan, sellega kellega tahan. Kui tahab mind ainult endale, siis tehku ilus abieluettepanek ja võtku mind ära.
Kusjuures käitun ka oma sõnade järgi, eks ta ise teab nüüd, mis edasi teeb.
Aga see vist pole petmine, kui ma olen ette hoiatanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ütlesin ilusti oma elukaaslasele (peale 4a kooselu selgus, et ta on abieluvastane), et kuni ma abielus pole, ei kuulu ma kellelegi ja võin teha mida tahan, sellega kellega tahan. Kui tahab mind ainult endale, siis tehku ilus abieluettepanek ja võtku mind ära.
Kusjuures käitun ka oma sõnade järgi, eks ta ise teab nüüd, mis edasi teeb.
Aga see vist pole petmine, kui ma olen ette hoiatanud?[/tsitaat]

Oi ei, muidugi ei ole. See on lihtsalt üks pisike manipulatsioon ja väljapressimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Püsisuhe & armukesed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.