Esileht Lapse ootamine Püsiv kurguvalu raseduse ajal. Ninaneelunohu?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Püsiv kurguvalu raseduse ajal. Ninaneelunohu?

Olen terve raseduse aja üsna nõrga tervisega olnud. Kurguvalud, köhad, nohud. Nüüd jõulude ajal tekkis tugev nohu koos kurguvaluga. Esines ka ninakinnisust. Nohu on kadunud, aga poolteist kuud on mul nüüdseks kurk ühelt poolt valutanud ja limaskest ka kurgu tagaseinas ühelt poolt turses. Hästi tihti neelatan, sest tunnen nagu mingi löga oleks kurgus. Nagu oleks ninaneelu kaudu tatt alla voolamas. Perearstist mingit tolku pole, kogu aeg käsib teed juua. Läbi vingumise võttis bakterianalüüsi, mis oli neg. Muidu mingit abi temalt ei saa. Ma aga tunnen, et kaks kuud veel raseduse lõpuni minna ja lihtsalt ei kannata seda enam välja… Kogu aeg kurk valutab ja just ühelt poolt..

Kas kellelgi on kogemusi sellise asjaga??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 12:49; 12.02 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palu perearstilt saatekirja LOR-le või mine ise tasulisse vastuvõttu. Saad hingerahu, aga probleemist ilmselt mitte lahti. Kui tegu pole rasedust ohustava hädaga, siis keegi midagi tegema ei hakka. Isegi vereanalüüsid võivad valetada raseduse ajal. Rasedsue ajal käitubki inimese organism teistmoodi kui tavaliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas maohape on välistatud? kummal küljel magad, kas just see kurgupool on haige?
mul tekib kurguvalu raseduse keskel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kas maohape on välistatud? kummal küljel magad, kas just see kurgupool on haige?

mul tekib kurguvalu raseduse keskel.

Kusjuures valutab jahh just see pool millel enamasti magan. Mul vasakul küljel kuidagi palju parem magada, kuigi püüan ikka vahetada.

Ravisin just omep unoga kaks nädalat, et äkki vaikne reflux aga ei ole aidanud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 12:49; 12.02 15:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Püsiv kurguvalu raseduse ajal. Ninaneelunohu?