Esileht Pereelu ja suhted Püsivalt parem voodielu pärast Kärsini koolitust

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Püsivalt parem voodielu pärast Kärsini koolitust

Postitas:

Kas siin on lugejaid, kelle voodielu ja paarisuhe üldisemalt on oluliselt paranenud pärast Epp Kärsini koolituse läbimist?
Lugesin seda pikka intervjuud temaga Kroonikast ja kõik tundus väga õige ja loogiline… Olles ise pikas ja mitte just liige rahuldavas suhtes tundub suht ebareaalne, et suudaksime seksuaalelule hakata püsivalt nii palju tähelepanu pöörama.
Tahaks kuulda teiste kogemusi, kellel on selline muutus paremuse suunas õnnestunud.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

epp vana frigiidne aseksuaal, usute ka tema loba?

+13
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 01:31; 20.04 18:26; 21.04 02:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see tädi väga ei meeldi, kuid põhimõtteliselt samu asju saab ka netist ise uurida-õppida. Intervjuud lugenud ei ole, nii et ma ei tea mis ta täpselt seal räägib, aga mu mehele küll meeldib kui teatud “tehnikaid” kasutada. Ma arvan, et see on hea kui tahad midagi mõnusat pakkuda, aga mingile kahtalsele koolitusele küll kunagi minema ei hakkaks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle see tädi väga ei meeldi,

Mulle ta küll meeldib.
Mehena.
No umbes sama palju kui Merle Palmiste või Kristiina Ehin. Kõik on ilusad ja ägedad naised. Igaüks omamoodi. Pilvede all see vanem õde ka veel.
No “pildilt” meeldib, inimesena ju kedagi neist ei tunne ja ei saa kunagi tundma.

Mis puutub voodiellu, siis tal on vähemalt algtõed õiged.
See andmine – saamine, see ju toimib. Aga mingit jalgratast ta nüüd küll ei ole leiutanud, need asjad on juba ammu ju teada olnud.

Pikas suhtes on veel lisanüansid, neid ta väga küll ei tea.
Aga sellest hoolimata, et Kärsin neid asju ei tea, on ka pikem suhe võimalik.

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.04 16:22; 20.04 18:00; 20.04 20:03; 21.04 11:57; 21.04 12:51; 29.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole sellel “õigel” koolitusel käinud, aga mõned aastad tagasi sattusin Kultuurikatlas tema loengule, kus ta siis tutvustas ja näitas neid peamisi lingam massaazi võtteid. Õhtul kodus, kui kōik värskelt meeles oli, katsetasin siis oma mehe peal. No sinna pärasoole juurde mu mees mind loomulikult üldse ei lubanud, see on tema arust ikka homode värk. Mingit unustamatut elamust ta sellest massaazist küll ei saanud, tavaline seks ikka parem. Rohkem pole teinud, ta pole palunud ka.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks sõbrannadest köis paari aasta eest lingami-koolitusel. Siiani pole saanud mehele seda pakkuda(mees on 50+), iga kord, kui pidi sellest juttu tegema, mees pidi vihaseks saama ja eemale hoidma hakkama. Just selle eesnäärme surkimise pärast. Nüüd ei tohtivat sellest enam isegi rääkida. Lõpuks oli mehe rääkima saanud ja mees oli öelnud, et temale sobib tavaline asi ka, ilma kraadita seks ka, mis tuleb loomulikult ja mitte õpitud tehnika abil mingi homovärk.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks sõbrannadest köis paari aasta eest lingami-koolitusel. Siiani pole saanud mehele seda pakkuda(mees on 50+), iga kord, kui pidi sellest juttu tegema, mees pidi vihaseks saama ja eemale hoidma hakkama. Just selle eesnäärme surkimise pärast. Nüüd ei tohtivat sellest enam isegi rääkida. Lõpuks oli mehe rääkima saanud ja mees oli öelnud, et temale sobib tavaline asi ka, ilma kraadita seks ka, mis tuleb loomulikult ja mitte õpitud tehnika abil mingi homovärk.

Uskumatu ikka, missuguste debiilsete meestega naised koos elavad.

P.S. Kus see eesnääre üldse asub?

+3
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.04 16:22; 20.04 18:00; 20.04 20:03; 21.04 11:57; 21.04 12:51; 29.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks sõbrannadest köis paari aasta eest lingami-koolitusel. Siiani pole saanud mehele seda pakkuda(mees on 50+), iga kord, kui pidi sellest juttu tegema, mees pidi vihaseks saama ja eemale hoidma hakkama. Just selle eesnäärme surkimise pärast. Nüüd ei tohtivat sellest enam isegi rääkida. Lõpuks oli mehe rääkima saanud ja mees oli öelnud, et temale sobib tavaline asi ka, ilma kraadita seks ka, mis tuleb loomulikult ja mitte õpitud tehnika abil mingi homovärk.

Lingam pole mingi eesnäärme surkimine. See on ainult peenise puudutamine igasugustes stiilides hästi aeglaselt.

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 01:31; 20.04 18:26; 21.04 02:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lingam pole mingi eesnäärme surkimine. See on ainult peenise puudutamine igasugustes stiilides hästi aeglaselt.

Igasugustes stiilides???
Kas kujutaksid ette meest, kes lubaks oma kõige tähtsamat kehaosa (tema jaoks) igasugustes stiilides puudutada???

Jah, ma muidugi tean, kus meeste eesnääre asub.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.04 16:22; 20.04 18:00; 20.04 20:03; 21.04 11:57; 21.04 12:51; 29.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen.käinud lingam koolitusel ja see oli väga põnev ja lõbus. Lingam massaaži võte on ka päraku ja lahkliha mudimine. See pole Kärsini enda väljamõeldis vaid on osa lingamist. Kärsin ilusti tõi välja, et kõik ei pruugi mehele meeldida ja ka naisele. Tuleb oma käe järgi sättida. Täiesti loogiline.
Minu kogemus siis mehega oli see, et esimene kord ei läinud tal isegi mitte kõvaks. Mees ütles, et noh hea, aga ei midagi erilist. Arvas, et mõttetu raha raiskamine. Teine kord läks kõvaks ja püsis, ags mees ei suutnud keskenduda ja piolus ja vaatas, mida teen. Järgnevad korrad oli sama ja pidevalt kuulsin veel viginat ka. Mingi 6 või 8 kord siis jõime pudeli veini, sidusin mehe kinni ja panin mehe lemmik muusika (kõva bass) ja siis toimis ilusti. Läks täpselt juhendi järgi. Aga üldiselt on need tehnikad osa eelmängust ja minu meelest läks küll raha asja ette ja septembris läheb mees ka lõpuks sõbraga yoni koolitusele.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lingam pole mingi eesnäärme surkimine. See on ainult peenise puudutamine igasugustes stiilides hästi aeglaselt.

Igasugustes stiilides???

Kas kujutaksid ette meest, kes lubaks oma kõige tähtsamat kehaosa (tema jaoks) igasugustes stiilides puudutada???

Jah, ma muidugi tean, kus meeste eesnääre asub.

sind tõesti ei kujuta ette peenist puudutamas, see on vist midagi nii imelikku sinu jaoks
ja ma tean ka kus eesnääre asub, perses asub ja tead, kui sa seal näpuga askeldad, siis su näpp saab kakaseks. pole väga erootiline onju
aga las lapsed fantaseerivad edasi sellest lingamist

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 01:31; 20.04 18:26; 21.04 02:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lingam pole mingi eesnäärme surkimine. See on ainult peenise puudutamine igasugustes stiilides hästi aeglaselt.

Igasugustes stiilides???

Kas kujutaksid ette meest, kes lubaks oma kõige tähtsamat kehaosa (tema jaoks) igasugustes stiilides puudutada???

Jah, ma muidugi tean, kus meeste eesnääre asub.

sind tõesti ei kujuta ette peenist puudutamas, see on vist midagi nii imelikku sinu jaoks

ja ma tean ka kus eesnääre asub, perses asub ja tead, kui sa seal näpuga askeldad, siis su näpp saab kakaseks. pole väga erootiline onju

aga las lapsed fantaseerivad edasi sellest lingamist

No siin on koos väga erinevad inimesed. Osadel on suured tabud. Ma pole Kärsini koolitusel käinud, aga tema jutud seksist ja põhimõtetest mulle meeldivad. Näiteks puhtus, naine olgu naine, austus…
Mina olen sõrme korra pannud vastu eesnääret ühel mehel. Ta tuli suht kohe ja suure pauguga ja talle väga meeldis (see oli üks abielupaar, kellega katsetasin). Päraku lähedalt kottide alt mudimine, üldse selline mõnus massaaž ja korralik suuseks meeldib kõigile, ok ma väga üle 35 pluss mehi pole nii katsetanud. Aga mulle on korduvalt öeldud, et ma olen jumalanna. Ps olen vallaline ja mul veidi rohkem, kui kaks seksisõpra. Siiani pole mind keegi maha jätnud ja tahavad mind tihti näha. Tean, et nad vahel ka teistega olnud, aga tulevad alati tagasi ja kiidavad mind.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 09:34; 29.04 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesed päriselt maxavad koolituse eest, kus õpetataxe, et oma kallimat võib kõikvõimalikest kohtadest puudutada proovida, siis pole meie iibeprobleem mingi ime.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sind tõesti ei kujuta ette peenist puudutamas, see on vist midagi nii imelikku sinu jaoks

Selles osas on sul 100% õigus.
Ma samuti ei kujutaks ka kõige hullemas hirmuunenäos seda ette, et kellegi teise, peale enda peenise, puudutaks.

Naise vastavate kehaosadega muidugi pole probleemi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.04 16:22; 20.04 18:00; 20.04 20:03; 21.04 11:57; 21.04 12:51; 29.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ta küll meeldib.
Mehena.
No umbes sama palju kui Merle Palmiste või Kristiina Ehin. Kõik on ilusad ja ägedad naised. Igaüks omamoodi. Pilvede all see vanem õde ka veel.
No “pildilt” meeldib, inimesena ju kedagi neist ei tunne ja ei saa kunagi tundma.

Mis puutub voodiellu, siis tal on vähemalt algtõed õiged.
See andmine – saamine, see ju toimib. Aga mingit jalgratast ta nüüd küll ei ole leiutanud, need asjad on juba ammu ju teada olnud.

Pikas suhtes on veel lisanüansid, neid ta väga küll ei tea.
Aga sellest hoolimata, et Kärsin neid asju ei tea, on ka pikem suhe võimalik.

Pole veel kohanud meest, kes ei arvaks, et on mingi suur asjatundja naiste ja seksi alal. Kõigil on neil mõlema kohta paljugi öelda. Siin on üks samasugune jälle sõna võtmas. Pärast tuleb välja, et asjatundmist pole siiski mingisugust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel kohanud meest, kes ei arvaks, et on mingi suur asjatundja naiste ja seksi alal. Kõigil on neil mõlema kohta paljugi öelda. Siin on üks samasugune jälle sõna võtmas. Pärast tuleb välja, et asjatundmist pole siiski mingisugust.

Ahah.
Aga mis ma siis valesti ütlesin? Sellepärast küsin, et ikka miskit “välja tuleks” ka.
Oskad midagi tarka öelda?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.04 16:22; 20.04 18:00; 20.04 20:03; 21.04 11:57; 21.04 12:51; 29.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valdav osa eestlasi on ikka nii lollid ja naiivsed, sellistelt tulebki raha ära võtta.
Matsirahvas lingami jahil.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks sõbrannadest köis paari aasta eest lingami-koolitusel. Siiani pole saanud mehele seda pakkuda(mees on 50+), iga kord, kui pidi sellest juttu tegema, mees pidi vihaseks saama ja eemale hoidma hakkama. Just selle eesnäärme surkimise pärast. Nüüd ei tohtivat sellest enam isegi rääkida. Lõpuks oli mehe rääkima saanud ja mees oli öelnud, et temale sobib tavaline asi ka, ilma kraadita seks ka, mis tuleb loomulikult ja mitte õpitud tehnika abil mingi homovärk.

Uskumatu ikka, missuguste debiilsete meestega naised koos elavad.

P.S. Kus see eesnääre üldse asub?

käbinäärme kõrval

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.S. Kus see eesnääre üldse asub?
käbinäärme kõrval

Käbinäärme ja kilpnäärme vahel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on seksis meestekesksus äärmiselt kummaline. Minu arust on mehed alati valmis seksiks. Sellepärast ei saa ma aru sellest, miks osad kulutavad meeletuid summasid mingile sekspesule ja koolitustele? Minu tähelepanek on pigem see, et mehed võiks õppida:
– ennast pesema
– puhtaid aluspükse ja sokke kandma
– õrnusi ja hellitusi jagama
– keskenduma naise rahuldamisele.

Nii võidaks mõlemad osapooled, sest naised oleks valmis sellise mehega alati seksima ja mehed saaks alati seksi, kui nad sooviks.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on seksis meestekesksus äärmiselt kummaline. Minu arust on mehed alati valmis seksiks. Sellepärast ei saa ma aru sellest, miks osad kulutavad meeletuid summasid mingile sekspesule ja koolitustele? Minu tähelepanek on pigem see, et mehed võiks õppida:

– ennast pesema

– puhtaid aluspükse ja sokke kandma

– õrnusi ja hellitusi jagama

– keskenduma naise rahuldamisele.

Nii võidaks mõlemad osapooled, sest naised oleks valmis sellise mehega alati seksima ja mehed saaks alati seksi, kui nad sooviks.

Valmis on nad üldiselt küll, aga paljud ei oska õrnusi ja hellitusi jagada ja naist rahuldada. Mehed võiks teada, kus on g punkt ja kliitor. Samuti veidi õpetust, kuidas naisega suhelda. Mina arvan, et see koolitus kuluks enamustel ära.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.04 09:34; 29.04 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed võiks teada, kus on g punkt ja kliitor.

No see on küll üks asi, mida mehed teavad paremini, kui enamus perekooli naisi.

Vaevalt, et keskmine siin seksiteemades sõnavõttev naine, kes arvab, et seksitakse ainult laste saamiseks, üldse teab, mis see G punkt on.
Rääkimata selle asukoha aimamisest.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.04 16:22; 20.04 18:00; 20.04 20:03; 21.04 11:57; 21.04 12:51; 29.04 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on mehed alati valmis seksiks.

Ei ole, selles asi ongi.
Ja muidugi on häda ka selles, et nad kipuvad arvama, et kui nemad seksiks valmis on, siis see valmidus nakkab koheselt ka partnerit, ilma et nad peaksid selleks midagi tegema. Ja et partner kindlasti kohe tahab seda saada, mida tema on valmis andma.
Kahjuks elu nii lihtne pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Püsivalt parem voodielu pärast Kärsini koolitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.