Esileht Rasestumine ja lapse ootamine putukahammustus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: putukahammustus

Postitas:

Tere, eile hammustas kärbse laadne putukas randmest ja hommikuks oli käsi väga paistes randme kohalt ja sügelev, tegin kompressi. Kas see võib olla ohtlik rasedusele ?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind hammustas parm. Ei juhtu sinuga midagi. Läheb kiirelt üle. Pane aloe geli peale lihtsalt. Muretseksin siis kui saaksherilase vöi mesilase käest nöelata. Nende nõelamine vöib aga raseduse katkestada.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 08:55; 27.07 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see oli see hästi väike kärbsemoodi tegelane, mitte parm? Selle hammustus läheb teinekord paiste. Ei tee see paistetus midagi peale ebameeldivuse. Paari päevaga peaks üle minema. Põhimõtteliselt mina ise võtaksin leevenduseks allergiatabletti ja hoiaks külma peal, aga praegu hoobilt ma küll öelda ei oska, kas allergiatabletid on rasedatele lubatud – peab infolehelt lugema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind hammustas parm. Ei juhtu sinuga midagi. Läheb kiirelt üle. Pane aloe geli peale lihtsalt. Muretseksin siis kui saaksherilase vöi mesilase käest nöelata. Nende nõelamine vöib aga raseduse katkestada.

kust see info pärit on? arusaadav, kui emal on allergia, siis peab olema ettevaatlik, aga see küll usutav ei ole, et mesilase- voi herilasehammustus rasedusi katkestab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei no. Ma sain eile vist Herilaselt.

Täna täpselt 6 nädalat.

Kust see katkemise info saadud? Kui pole tõsi, miks külvata paanikat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi ei külva paanikat. Räägin enda kogemusest, et nende putukate nõelamisest tasub olla ettevaatlik. Tore kui ei juhtu aga ettevaatlik tasub olla nendega

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 08:55; 27.07 13:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine putukahammustus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.