Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Püüame triipe JUUNI 2020

Näitan 11 postitust - vahemik 121 kuni 131 (kokku 131 )

Teema: Püüame triipe JUUNI 2020

Postitas:

Selle jaoks ei ole app’i vaja. Kas tsykkel on 28 pÄeva või 35 p?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 13:06; 30.06 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle jaoks ei ole app’i vaja. Kas tsykkel on 28 pÄeva või 35 p?

28 päeva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile triibulistele ja teistele veel kanget meelt!

Kohtumiseni juulikuus.

Endal esimene ebaõnnestunud IUI seljataga, järgmisel kuul ilmselt proovime veel (mis siin muud IVFi järjekorras teha?).

Kuidas sul IUI tegemine kõne alla tuli? Kas omal soovil või pakkus arst (peale kui pikka proovimise aega)? Kas tegemist tasulise protseduuriga?

Kuna hetkel paberil põhjuseks “seletamatu viljatus”, siis tundus nii mulle kui arstile loogiline IUI’d ilma ravimiteta proovida.

Olime nõus nii, et IUI tasume ise ning oleme Haigekassa kompenseeritavas IVFi järjekorras.

Juunikuus saime aga IUI isegi Haigekassaga ????

Mehel pole ka vahet, teab nädala täpsusega, et mis nädalal vaja topsi lasta ja on muidu väga mõistev. Saab aru, et see tema osa asjast ja tunneb mulle kaasa, et mina arstivahet rohkem hargitamas käin ja lohutab kui jälle päevad platsis ja mul enesehaletsuse hood jne.

Aitäh sulle vastuse eest. Kui palju teil aega läks (proovimist), enne kui IUI-le roheline tuli anti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.06 14:43; 26.06 14:55; 30.06 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile triibulistele ja teistele veel kanget meelt!

Kohtumiseni juulikuus.

Endal esimene ebaõnnestunud IUI seljataga, järgmisel kuul ilmselt proovime veel (mis siin muud IVFi järjekorras teha?).

Kuidas sul IUI tegemine kõne alla tuli? Kas omal soovil või pakkus arst (peale kui pikka proovimise aega)? Kas tegemist tasulise protseduuriga?

Kuna hetkel paberil põhjuseks “seletamatu viljatus”, siis tundus nii mulle kui arstile loogiline IUI’d ilma ravimiteta proovida.

Olime nõus nii, et IUI tasume ise ning oleme Haigekassa kompenseeritavas IVFi järjekorras.

Juunikuus saime aga IUI isegi Haigekassaga ????

Mehel pole ka vahet, teab nädala täpsusega, et mis nädalal vaja topsi lasta ja on muidu väga mõistev. Saab aru, et see tema osa asjast ja tunneb mulle kaasa, et mina arstivahet rohkem hargitamas käin ja lohutab kui jälle päevad platsis ja mul enesehaletsuse hood jne.

Aitäh sulle vastuse eest. Kui palju teil aega läks (proovimist), enne kui IUI-le roheline tuli anti?

Esimest korda läksin tasulisele viljatusravi-arsti vastuvõtule aprillis 2019, kui polnud veel aastatki proovimist täis (rohelise tule andsime juulis 2018). Lihtsalt tuli tunne peale ja läksin; praegu olen väga tänulik, et juba siis tegutsema kohe hakkasime!

Millal IUI täpsemalt teemaks tuli, ei mäletagi.. Kuna (peamiselt) see enda poolt makstud variant, siis polegi väga vahet, saab alati teha kui tahta 🙂
IUI’d tasutakse ka võimalusel Haigekassa poolt, kuid mäletan et kunagi arst selgitas, et siis sellevõrra IVF’i järjekord justkui “pikeneb” sinu jaoks.. võib-olla eksin.
Kui õigesti aru sain, siis saime juunis Haigekassa poolt tasutud IUI, kuna selle protseduuri jaoks kliinikul vahendeid pärast kriisiaega jagus.

Tookord aprillis 2019 siis tehti minule ja mehele kõigepealt esmased analüüsid. Augustis oli mul LAP ning kuna pärast seda peaks viljastumise võimalus olema parem (munajuhad värskelt läbi puhutud), siis ootasime rahulikult uue aastani.
Edasine käik olnud praegu nii, et jaanuaris 2020 tehti mehele halosperm, aprillis pandi IVFi järjekorda.
Nüüd proovime muidugi ise ning võimalusel kasutame veel ka lähikuudel IUI’d, kaotada pole midagi (peale raha).

Samaaegselt ootan ärevusega IVF’i, tundub põnev teadus. Muidugi kui varem hakkama saame, seda parem, ei taha üldse mitte mingeid ravimeid võtta.
Praegune D-vitamiin + foolhape tundub juba ületamatu ülesanne kohati 😀 (olen eluaeg kehva ravimitevõtja olnud). IUI’d proovime ka ilma ravimiteta, kuna pole mingit konkreetset süüd viljatusele leitud (hormoonid jne korras, tsükkel regulaarne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salmeke, anna homme teada, kuidas visiit läks 🙂

Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.06 13:39; 12.06 11:04; 14.06 21:25; 22.06 08:12; 29.06 16:25; 01.07 18:18; 03.07 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salmeke, anna homme teada, kuidas visiit läks ????

Guguu

Nii armas, et Sa küsid ???? Väga hästi läks, pisike süda tuksus. Mingi pildi sain ka, kuigi seekord väga näha midagi pole, eelmise rasedusega oli tuvastamine 1,5 nädalat hiljem ja pilt arusaadavam. Nii et arvele võtmine tuleb alles 20.07.
Igatahes on mul see nädal niiiiiii paha olnud olla, 1x oksendasin, muidu lihtsalt iiveldab koguaeg ja midagi süüa ei suuda. Sain iivelduse vastu mingid rohud ka.
Kuidas Sul, Guguu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Super! Mul sama, ootasin rasedussümptomeid ca 8 nädala paiku, aga alates juba 5+5 nüüd mitu päeva konstantne iiveldus, oksendanud ei ole (ma ei talugi seda üldse), aga alla miski eriti ei lähe ja suuremale lapsele toitu serveerida ei suuda 😀 Polegi kogenud nii sümptomaatlist faasi varem.

Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.06 13:39; 12.06 11:04; 14.06 21:25; 22.06 08:12; 29.06 16:25; 01.07 18:18; 03.07 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on pereklubi.eu kasutajaid? Tahtsin öelda, et taaskord on selle kohaga probleemid ja seetõttu võtsime vanade olijatega ohjad enda kätte ja lükkame uue koha püsti. Olete oodatud siia UUS Hetkel on veel domeen ostmata aga kui uue nime välja mõtleme, on see probleem ka lahendatud

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 15:44; 03.07 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin on pereklubi.eu kasutajaid? Tahtsin öelda, et taaskord on selle kohaga probleemid ja seetõttu võtsime vanade olijatega ohjad enda kätte ja lükkame uue koha püsti. Olete oodatud siia UUS Hetkel on veel domeen ostmata aga kui uue nime välja mõtleme, on see probleem ka lahendatud

Jään ootele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 15:44; 03.07 15:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi võiks juuli grupi juba teha, hihi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 121 kuni 131 (kokku 131 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Püüame triipe JUUNI 2020