Esileht Erivajadustega laps Puude otsus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Puude otsus

Postitas:

Ma ei teagi kust alustada. Lapsel taotlesin puuet kuna käib erirühmas ja seal nüüd vaja tugiisikut, lisaks, et rohkem teenuseid laps saaks soovitati seda. Raamatukese täitsin ära, komisjonis käisime ja siis oli vaikus. Arvasin, et kõik korras, kuid kuna asi venis, siis helistasin pensioniametisse. Sealt tuli välja, et psühholoog oli kirjeldusse pannud, et ema ei ilmunud kohale lapsega. Käisime psühholoogil maikuus ja jäi kokkulepe, et helistan uuesti augusti keskel, et millal tulla. Kuid eelmine nädal pensioniametisse helistades ja uurides kui kaugel asi on, siis sain üllatuse osaliseks, et oleks pidanud juba käidud olema. Sain psühholoogi ka kätte täna ja uurisin milles asi ja ta mainis, et oli saatnud mulle smsi kuupäeva ja kellaajaga ning oma viga, et ei tulnud kohale. Ma pole seda smsi kätte saanud, lapse käes tihti telefon ja vb kustutas sealt smse-samas meil jäi jutt, et mina helistan talle.
Kuna meil seda puudeotsust väga vaja, et tugiisikut lasteaeda saada, siis nüüd ei teagi mis teha. Kas panen uuesti psühholoogile aja ja siis täidan uuesti selle valge raamatu, ootan suunamiskirja ja uuesti komisjon lapsega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helistad sotsiaalkindlustusametisse ja küsid. Ilmselt raamatud täitma ei pea, kuna eitavat vastust pole ju tulnud ja kõik näikse nagu veel pooleli olevat.
Vähemalt Tallinnas on psühholoog komisjoni liige, nii et kuidas sai mingi teine psühholoog kirjutada, etei ilmunud kohale…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole midagi, see otsuste tegijate seltskond ootab lihtsalt vastust spetsialistilt.
meil ka kulus esmalt aega, sest kiri vedeles kõigepealt pensioniametniku laual, minu helistamise peale hakati liigutama. ja helistasin ka psühhiaatrile kes vabandas , et ka tema laual vedelesid ajapuudusel paberid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Erivajadustega laps Puude otsus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.