Esileht Ilu ja tervis Puude taotlemine tagantjärele.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Puude taotlemine tagantjärele.

Postitas:

Kas kellelgi on olnud kogemust saada lapsele puuet tagantjärele? Praegu on lapsel puue olnud 4a (tegemist 14a lapsega), aga probleemid hakkasid tegelikult juba imikueas. Lihtsalt ei tulnud vanemad varem selle peale, et puuet taotleda ja eksperdid ka seda ei pakkunud. Praeguseks on siis kahel korral puue määratud. Mõlemal korral kolmeks aastaks. Tänan heade nõuannete eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 17:13; 15.06 11:20; 19.06 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi tagantjärele? Teemaalgataja ka puudega vast …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki saad pensioniametist abi? mul sama teekond suve lõpus ees. minu lapsele määrati esmakordselt puua aga tahaks ka tagasiulatuvaks teha sest see probleem on kaasasündinud.ja mitte keegi ei andnud nõu seda nii vormistada kui esmakordselt dokumente täitsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Personaalselt Sulle Kägu 17.42.
\”Hea inimene pole mitte see, kes oskab head teha, vaid see, kes ei oska halba teha.\” Kõike kaunist Sinu eluteele!
Teistele vastajatele ka suur aitäh ja palju rõõme igasse päeva!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 17:13; 15.06 11:20; 19.06 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurinud seda teemat kunagi ja kui õieti mäletan siis rahaliselt ei saa tagantjärgi midagi vaid 1 lapsevanem saab varem pensionile, kui on teatud arv aastaid (no ei mäleta enam) puudega last kasvatanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 19:13; 15.06 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uurinud seda teemat kunagi ja kui õieti mäletan siis rahaliselt ei saa tagantjärgi midagi vaid 1 lapsevanem saab varem pensionile, kui on teatud arv aastaid (no ei mäleta enam) puudega last kasvatanud.[/tsitaat]
8 aastat on see aeg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel on ka puue ja ma ei tuleks iiiialgi selle peale, et hakata tagasiulatuvalt puuet taotlema-maksaksin kõik tagasi kui tervis korda saaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu lapsel on ka puue ja ma ei tuleks iiiialgi selle peale, et hakata tagasiulatuvalt puuet taotlema-maksaksin kõik tagasi kui tervis korda saaks[/tsitaat]

Kuidas need kaks seotud on??
Kui sulle seadusega määratud soodustused nii vastumeelsed on siis tee pensioniametis avaldus ja loobu rahast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 19:13; 15.06 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puuet raha näol küll tagasiulatuvalt ei saa. (selles valdkonnas sees)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Viimasele Käole. Aga kas muidu ei põrkuta mingite probleemide otsa, kui tagantjärele taotlen? Mis võiks komistuskiviks saada? Mis dok. on tarvis? Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.06 17:13; 15.06 11:20; 19.06 16:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Puude taotlemine tagantjärele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.