Esileht Erivajadustega laps Puudetoetus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Puudetoetus

Postitas:

Keskmisel lapsel tegin rehaplaani, lähiajal peaks tulema puudeotsus. Sain teada, et siis ka hakkab laps mingit raha saama iga kuu viiendal. Kas esimene toetus makstakse ka viiendal kuupäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene toetus makstakse suht suvalisel hetkel nädal-paar peale PUUDETOETUSE avalduse laekumist sots.kindlustusametisse. St. puudetoetuse saamiseks peab veel eraldi avalduse kirjutama. Kas see on tehtud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mul sama küsimus…Täna viisin esimese avalduse sots.ametisse…öeldi et iga ku 5ndal…aga täna on 7.mes..seega kas esimene toetus tuleb juba see kuu või 5.sept?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 19:06; 09.08 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere, mul sama küsimus…Täna viisin esimese avalduse sots.ametisse…öeldi et iga ku 5ndal…aga täna on 7.mes..seega kas esimene toetus tuleb juba see kuu või 5.sept?[/tsitaat]

Millise 1. avalduse? Mille kohta sa avalduse tegid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sotsiaalametist saadeti see puude raskusastme otsus…ja sellega oli kaasas toetuse avaldus..kuhu oli vaja pangakonto nr ja enda ja lapse andmed. Selle viisin pensioniametisse, kus siis läädi pitsat peale ja öeldi et hakkab saama toetust iga kuu 5ndal..aga unustasin küsida, kas esimene toetus tuleb siis järgmine kuu või see kuu.
1.avalduse selles mõttes, et varem ei ole puuet taotlenud…ega midagi sellega seoses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 19:06; 09.08 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, mul polnud lapse puude raskusastme otsusega (keskmine puue seoses astmaga), mis saadeti umbes paar nädalat tagasi, kaasas mitte mingit avaldust, aga kontole laekus eelmisel nädalal vist 266 eurot Sotsametist. Kas see tähendab, et ma ei pea mingit avaldust esitama ja hakkan toetust saama igal kuul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Erivajadustega laps Puudetoetus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.