Esileht Ilu Puudrit 35+ nahale

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Puudrit 35+ nahale

Postitas:

Pean tunnistama, et ei tea puudritest peaaegu midagi. On olemas kivipuuder, tolmpuuder, kompaktpuuder aga mis neil vahet on, seda ei tea.
Kompaktpuudrit olen proovinud aga see tõi just kortsud rohkem välja ja ilusast meigist oli asi kaugel.
Oskate öelda, missugune puuder võiks sobida 35+ nahale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.05 14:32; 20.03 11:12; 28.05 12:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puudri peaks kortsuvabadele kohtadele panema. Sobiva puudri võid leida nii kivipuudrite seast kui ka mõne teise. Peaksid lihtsalt proovima. Paned poes puudri peale ja mõne tunni joksul on asi selge. Kortse ei maksa puuderda liialt

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puuder toobki kortsud välja. miks sa seda üldse kasutada tahad? see pole meigi juures tingimata vajalik, eriti kuiva naha puhul.
kivipuuder on sama mist kompaktpuuder ja tolmpuudrist eristab seda see, et on kokku pressitud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu olen 38 ja kasutan korralikku BB kreemi (Lancome), super on ja samuti fluid jumestuskreemi mis on kerged ja õhulused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean tunnistama, et ei tea puudritest peaaegu midagi. On olemas kivipuuder, tolmpuuder, kompaktpuuder aga mis neil vahet on, seda ei tea.

Kompaktpuudrit olen proovinud aga see tõi just kortsud rohkem välja ja ilusast meigist oli asi kaugel.

Oskate öelda, missugune puuder võiks sobida 35+ nahale?

Milleks sul seda puudrit üldse vaja on? St mida sa ootad, et see teeks?
Kui tahad, et meik kataks ka, aga oleks puudri kujul, siis proovi mineraalmeiki.
Kui nägu läigib, siis ma soovitaks läbipaistvat tolmpuudrit muu meigi peale, aga vaid neisse läikivatesse kohtadesse.
Kui nägu on sile ja katmist ega matistamist ei vaja, siis päiksepuudrit kerge kiht.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mineraalpuuder. Kasutan Sampure tooteid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puuder toobki kortsud välja. miks sa seda üldse kasutada tahad?

Ei saa nõustuda, sest kehtib ainult kehvade puudrite puhul. Kvaliteetset puudrit kasutades on tulemus just siledam ja kortsud justkui ära silutud. Ise kasutan Vita Liberata Luxuri Tan päikesepuudrit, Alima Pure Satin Matte Foundation puudrit ning läbipaistva puudrina on mul kasutusel Ilia Fade Into You.
Kui on rasune nahk ja mul ta on rasune eluaeg olnud, siis ei saa puudrita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on Kryolan, mida kasutatakse ka teles ja teatris: https://www.kryolan.ee/toode/translucent-powder-20-g-tl11/

Puudrit ei tohi väga palju panna, siis hakkab kortse rõhutama. Kui vajutad õhukese kihi jumestuskreemi peale, siis hoiab jumestuskreemi omal kohal, nii et see ei hakka päeva jooksul kortsudesse kogunema. Minul on kõige ilusam tulemus siis, kui kannan jumestuskreemi peale niiske beauty blenderiga ja puudri vajutan ka sellesama niiske käsnaga peale, siis jääb ilus ja matt, aga mitte nii “jahune” ja puudrine nagu puudripadjaga näole kandes. Ja püsib ka kauem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tahad kasutada puudrit meigi “kinnitamiseks” ja matistamiseks, siis pane hästi vähe ja sinna, kuhu vaja, otsmik jne. Ja proovi setting sprayd või tee prooviks esialgu niisama pihustipudelisse vett (nt mineraalvesi, sisse võib panna aaloegeeli, rukkilillevett jne, mis käepärast on), tee meik nagu tavaliselt ja puuder ning pihusta siis valmis meik veega üle ning lase kuivada, vahepeal nägu ei puutu. Spray aitab puudril meigiga sulanduda ja ei jää jahune, samas aitab meiki puudutuskindlamaks ja püsivamaks muuta. Minu hiljutine leid, siin keegi soovitas, imehea nipp. Kannan ka pisikest pihustipudelit autos, hea värskendada, ei hakka ostma poest veespreid 30.- eest.
Sama nippi kasutab eelmine, niisutab puudrit.
Kompakt, tolm ja kivipuudrid on kõik sama, ainult uhed on vormi pressitud ja teised lahtine puuder. Viletsad ja odavad puudrid on ka jämeda teraga, mis jääb nahal märgatavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milleks üldse puuder?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niiske beautyblenderiga jääb puuder palju palju ilusam, siledam ja veatum kui muul viisil kantuna. puuder võiks pigem olla tolmuna, toonitu ja meigi kinnitamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Puudrit 35+ nahale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.