Esileht Koolilaps Puudumistõend e-kooli

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Puudumistõend e-kooli

Postitas:

Kui ma täpselt ei tea mitu päeva panna põhjusega,kas siis õpetaja saab ka seal tühistada kui on põhjusega päev aga laps tunneb ennast hästi ja läheb kooli või siis iga päev ainult päeva haaval kirjutan e-kooli ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 16:57; 31.05 04:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen pannud vaid alguskuupäeva ja jätnud lõpukuupäeva lahtiseks.
ja kirjutanud lisaks õpetajale e-maili, nt et Kati jäi haigeks, tal on kõrge palavik, ei tea, kui kauaks koju jääb.
ja vahepeal siis andnud veel e-mailiga lisainfot, nt käisime arstil, on kodus nädala lõpuni, esmaspäeval uuesti analüüse andma, siis selgub, mis arst otsustab vmt.

kui aineõpetajad puudumisi märgivad, siis klassijuhataja märgib nad kõik järjest “haigusega puudumiseks”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saadan puudumistõendi samuti ühe päeva kaupa, lõpukuupäev võibki jääda lahtiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps läheb varem kooli, siis lihtsalt ei märgita puudujaks, isegi kui tõend aktiivne on veel, vähemalt meil on nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen päeva kaupa, kui on pisike haigus, ning mitme päeva kaupa, kui on tõsisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina saadan puudumistõendi samuti ühe päeva kaupa, lõpukuupäev võibki jääda lahtiseks.

Ma panin 29 ja jätsin lõpukuupäeva panemata,kas siis 30 oleks pidanud uuesti kirjutama e-kooli,et puudub ja jälle lõpukuupäeva ei pane?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.05 16:57; 31.05 04:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Puudumistõend e-kooli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.