Esileht Koolilaps Puudumistõend kooli

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Puudumistõend kooli

Postitas:

Laps puudus koolist kaks nädalat, oli tõsiselt haige. Loomulikult sai ka arstiga ühendust võetud, ravi küsitud jne. ja tervenemisel ka analüüsid antud, st kontrollis käidud. Meil nüüd asendusarst ja tema ei andnud puudumistõendit, et ema ise peab andama, samas kirjutas keh.kasvatuse vabastuse. Kaks nädalat ematõendiga? Nüüd süda valutab, et teen ju lapsele karuteene, kui ise tõendi väljastan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 08:17; 07.02 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küsisin õpetajalt üle – jah, ema annab tõendi. Tegelikult ka kehalise vabastuse.
E-kooli kirjutad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

et mis mõttes see karuteene on???
kooli seisukohalt pole ju mingit vahet, kes konkreetselt puudumise põhjuse edastab, peamine on see, et asi oleks kontrolli all, st vanem võtab vastutuse oma lapse puudumise eest

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 08:59; 07.02 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida sa mõtled karuteene all? laps oli ju haige?

arstid ei väljasta juba ammu puudumistõendeid, vanema tõendiga puudutaksegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo meie eelmine arst andis küll tõendi. Ise veel ütles, et kui laps on meie kontrolli all, siis on tõendi enesest mõistetav. Ju ma siis olen selline vanaaja inimene. Laps pole kaua nii haige ka olnud, et pikalt puududa. Aga tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 08:17; 07.02 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See arstitõendi viimise kohustus muudeti juba paar aastat tagasi ära. Ainuke pädev otsustaja on kas lapsevanem või lapse seaduslik hooldaja. Kui õpetaja arstitõendit küsib, siis järelikult pole ta vastavate õigusaktidega kursis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See arstitõendi viimise kohustus muudeti juba paar aastat tagasi ära. Ainuke pädev otsustaja on kas lapsevanem või lapse seaduslik hooldaja. Kui õpetaja arstitõendit küsib, siis järelikult pole ta vastavate õigusaktidega kursis.[/tsitaat]

Ma leidsin jällegi sellise lõike:

(2) Kui koolitöötajal on tekkinud põhjendatud kahtlus, et õpilase puudumise põhjendamisel on esitatud ebaõigeid andmeid, on koolil õigus taotleda vanemalt täiendavaid selgitusi või pöörduda õpilase elukohajärgse valla- või linnavalitsuse poole, kes korraldab meetmete rakendamise puudumise tegelike põhjuste väljaselgitamiseks ja koolikohustuse täitmise tagamiseks.

Ehk siiski on õigus nõuda arstitõendit, iseasi, mis see \”põhjendatud kahtlus\” on.
Mul laps puudus neli nädalat (oli osa sellest ka haiglas) ja raviarst andis tõendi ilma küsimatagi.

Teemaalgatajale soovitan kirjutada praegu ise tõend. Kui kellelgi kahtlus tekib, siis saad arstilt tõendi küsida ka tagantjärgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see, et laps üks kord 2nd puudus ei põhjusta küll mingeid erilisi kahtlusi, ikka võib juhtuda.

kahtlused tekivad enamasti siis kui laps peale talvist haigust järsku päevitunult kooli ilmub või väga tihti puudub vms- sel juhul võib tekkida kahtlus, et vanem ei täida kohust või lapse ravi pole piisav ja õige

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 08:59; 07.02 15:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Puudumistõend kooli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.