Esileht Hobinurk .

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: .

Postitas:

.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta kass rahule. Tupsuta ennast, kui väga vaja. Küll kass terveks saab.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk pea sees ja pole välja mädanenud veel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane oma kassile puugitõrjet. Küsi loomapoest või veterinaarilt. Maksab 10-15 eurot ja hoiab puugid eemal kuni 8 nädalat. Ära piina looma

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka aru, mida sa nendest puukidest korjad, osta täpilahus ja määri kassile turjale ja pikaks ajaks rahu majas.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa ka aru, mida sa nendest puukidest korjad, osta täpilahus ja määri kassile turjale ja pikaks ajaks rahu majas.

Ammu juba järele proovitud, et need lahused ei toimi üldse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ülbate teemaalgataja kallal? Mina olen puugitõrjevahendite alla matnud juba aastaid päris korralikke rahasummasid, ja sellest hoolimata korjan neid puuke oma kassilt ja koeralt ikkagi kümnete kaupa. Ei ole see täpilahus miski imeravim! Täpilahus võib puukide arvu natukene nagu vähendada, ent 100% see igatahes küll ei toimi.

Looma nahale jääb pärast puugi eemaldamist (isegi siis, kui see on igati korrektselt puugitangidega tehtud) alati jälg, s.o kühm või haav. Need paranevad kaua. Ühe puugihammustusega koera koonul sai käidud isegi arsti juures. Arst andis antibiootilist salvi ja see aitas hästi. Koeral, muide, on täpilahus, kenasti kuklas olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.