Esileht Hobinurk Puugihammustused loomal

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Puugihammustused loomal

Postitas:
Kägu

Olen suve alguse jooksul kassilt kümmekond puuki ära korjanud. Muidu on kõik ok aga paar kohta ei taha kuidagi paraneda ning tekkinud kärnad on väga kõrged.
Kui vana kärn tuleb maha, siis tekib uus. Asepti või vesinikuga tupsutamine pole asja paremaks teinud.
Miks osad hammustuskohad ära paraneda ei taha ning mida peaksin tegema, et asi ikka paraneks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jäta kass rahule. Tupsuta ennast, kui väga vaja. Küll kass terveks saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No paitan kassi ja jäävad käe alla need kaks kohta.
Äkki midagi peale pannes paraneb kiiremini.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk pea sees ja pole välja mädanenud veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane oma kassile puugitõrjet. Küsi loomapoest või veterinaarilt. Maksab 10-15 eurot ja hoiab puugid eemal kuni 8 nädalat. Ära piina looma

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ka aru, mida sa nendest puukidest korjad, osta täpilahus ja määri kassile turjale ja pikaks ajaks rahu majas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ka aru, mida sa nendest puukidest korjad, osta täpilahus ja määri kassile turjale ja pikaks ajaks rahu majas.

Ammu juba järele proovitud, et need lahused ei toimi üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks te ülbate teemaalgataja kallal? Mina olen puugitõrjevahendite alla matnud juba aastaid päris korralikke rahasummasid, ja sellest hoolimata korjan neid puuke oma kassilt ja koeralt ikkagi kümnete kaupa. Ei ole see täpilahus miski imeravim! Täpilahus võib puukide arvu natukene nagu vähendada, ent 100% see igatahes küll ei toimi.

Looma nahale jääb pärast puugi eemaldamist (isegi siis, kui see on igati korrektselt puugitangidega tehtud) alati jälg, s.o kühm või haav. Need paranevad kaua. Ühe puugihammustusega koera koonul sai käidud isegi arsti juures. Arst andis antibiootilist salvi ja see aitas hästi. Koeral, muide, on täpilahus, kenasti kuklas olemas.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Hobinurk Puugihammustused loomal