Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Puukborrelioos raseduse ajal või enne seda

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Puukborrelioos raseduse ajal või enne seda

Postitas:

Kas keegi siinolijatest on põdenud puukborrelioosi raseduse ajal või enne rasestumist? Kuidas on rasedusega läinud, kas enesetunne on olnud hea ja kas lapsega on kõik hästi?

Mul diagnoositi ja raviti puukborrelioosi kolm kuud tagasi. Peas, liigestes ja südames olid tugevad valud, kuid raviga kõik taandus. Nüüd söön vitamiine, et end turgutada, sest mingi kummaline nõrkus ja väsimus on jäänud. Unistame veel ühest lapsest, kuid borrelioosi tõttu oleme seda edasi lükanud. Nüüd on aga taas liigesed pakitsemas…:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 20dal nädalal avaldus närvivaluga see jalas ja istmikus…olin 2 korda haiglas. sain ravi 14 päeva antibiootikume ja peale seda käisin uuesti verd andmas…need antikehad olid vähemaks jäänud aga mitte päris kadunud kuna nii tugevat ravi ei saa ju rasedusega teha..niisiis hetkel ma 40+2 rase ja peale lapse sündi saan tugevamad antibiootikumid peale… rasedust see löpu poole ei tohiks möjutada :Dsiiani köik ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuli 2010 avastasin, et olen rase, sept. selgus, et rasedus on peetunud (uh). Täpselt kuu hiljem selgus, et mul on puukborrelioos. Sain AB ravi.
Ise ma usun, et peetumise põhjus oli selles, kuid mine tea…, võib-olla kokkusattumus.
Tänaseks päevaks rasedust uh järgi 9+2. Selle borrelioosile omaseid tundemärke pole tekkinud, mis siis olid. Arsti sõnu meelde tuletades– see viirus pidi organismi jääma aastateks.
Ma soovitaks rääkida oma perearstiga.
Loodan, et nüüd ära ei hirmutanud, vastasin lihtsalt küsimusele. Anna teada, mis edasi teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Puukborrelioos raseduse ajal või enne seda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.