Esileht Beebi ja mitmikud Puukborrelioos raseduse ajal või enne seda

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Puukborrelioos raseduse ajal või enne seda

Postitas:

Kas keegi siinolijatest on põdenud puukborrelioosi raseduse ajal või enne rasestumist? Kuidas on rasedusega läinud, kas enesetunne on olnud hea ja kas lapsega on kõik hästi?

Mul diagnoositi ja raviti puukborrelioosi kolm kuud tagasi. Peas, liigestes ja südames olid tugevad valud, kuid raviga kõik taandus. Nüüd söön vitamiine, et end turgutada, sest mingi kummaline nõrkus ja väsimus on jäänud. Unistame veel ühest lapsest, kuid borrelioosi tõttu oleme seda edasi lükanud. Nüüd on aga taas liigesed pakitsemas…:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin rasedaks üle-eelmine suvi ehk siis 2010. sama aasta sügisel korjasin ilmselt seenel käies külge terve hunniku puuke, kellegil neist oli borrelioos. Kõige naljakam on see et haiguse kulgu ma ei tundnudki, ja see möödus iseenesest. Alles paar kuud enne sünnitust juhtus midagi mille pärast pöördusin perearstile, nimelt läksid paiste mu sõrmed ja ma ei tundnud enam sõrmeotstega mitte midagi. Alguses panin selle raseduse süüks aga kui tehti veretest mis näitas borrelioosi antikehi, sain teada et see tore haigus mul oli ja nüüd siis tüsistus sellest olid mu sõrmed. Muud midagi ei olnudki, beebi sündis normaalselt, ja nüüdseks on 10 kuune ja väga hästi arenenud, ehk siis beebi see ei mõjutanud. Loodan et said midagi aru ka mu segasest tekstist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul diagnoositi puukborrelioos raseduse 8.nädalal. Kuu aega oli seletamatu palavik ja peavalu. Lõpuks kui jalale laik tekkis, saadi asjale jälile ja sain ravi. Kusjuures kõige nõmedam on ju, et raseduse ajal ei saa vereanalüüsiga ka õiget vastust borrelioosi kohta. Õnneks läks rasedusega hästi ja nüüdseks on kasvamas tragi 7kuune plika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina põdesin borrelioosi raseduse ajal, 21.-22. nädalal. Enesetunnet seostasin rasedusega- väsimus, jõuetus, peavalud, iiveldus. Selja-ja liigesevalusid seostasin oma seljahaigusega. Kehale tekkis ka laik, aga pidasin seda pigmendilaiguks- raseduse ajal ju võib neid tekkida. Laik tekkis sellise koha peale , mida ise mujalt kui peeglist vaadata ei saa ning alati riiete alla jääb- ilmselt kui rasedana end peeglist imetlenud poleks, poleks ma seda avastanudki.

Sain AB-d peale ja üsna kiiresti läks enesetunne heaks. Lapsel pole sellest teadaolevalt mingeid probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pole laiku olnud, puuki pole ka oma elus enda peal näinud, aga umbes 7a olid mul igasugused kummalised sümptomid, mis kõik aeti ärevushäire kaela. 3a tagasi rasestusin planeeritult, sünnitasin oma neljanda lapse. Lapsega on kõik korras. Sel sügisel sattusin lugema borrelioos.com lehelt selle haiguse sümptomite kohta, mida oli vist üle 80. Minul oli neist olnud umbes 50 viimase 7a jooksul…Palusin perearstilt mulle borrelioositest teha. See näitaski vana nakkust. Arvatavasti viimased 7a siis seda põdesingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Puukborrelioos raseduse ajal või enne seda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.