Esileht Ilu ja tervis Puukborrelioosi erineva hinnaga testid

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Puukborrelioosi erineva hinnaga testid

Postitas:

Mul oli paar nädalat tagasi mitu puuki kehal ja plaanin igaks juhuks minna puukborrelioosi testi tegema. Vaatan, et Benu apteegi lehel maksab testi tegemine 10€, Confido lehel 72€ ja Synlabi lehel 62€. Ikka väga-väga erinevas hinnaklassis hinnad. Kõik peaksid nagu ühtmoodi testima, kui lugeda kodulehtede infost.
Kas keegi on käinud seda testi tegemas ja kas keegi teab, miks eri asutustel nii erinevad hinnad on?

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Perearstil käisin, võeti vereproov, tasuta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Benus on kiirtest, mujal peaksid nö paristestid olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallimad on verest võetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa lähed testi tegema, kui sul midagi viga ei ole? Täiesti arusaamatu. Kas sa koroonatesti teed ka iga kord peale avalikus kohas käimist?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, mul on suve jooksul min paarkümmend puuki ja ma ei ole eluski mingit testi teinud. Milleks, kui kaebusi ei ole?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, mul on suve jooksul min paarkümmend puuki ja ma ei ole eluski mingit testi teinud. Milleks, kui kaebusi ei ole?

Mina ka ei mõista seda puugipaanikat. Eriti ei mõista ma seda loomadega seoses.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aatan, et Benu apteegi lehel maksab testi tegemine 10€, Confido lehel 72€ ja Synlabi lehel 62€. Kas keegi teab, miks eri asutustel nii erinevad hinnad on?

Sest nad teevad erinevaid teste. Synlabi “puugitest” tähendab nelja erinevat testi. Kaks on erinevate antikehade uuringud ja kaks on kinnitavad kontrolltestid. Viimased on vajalikud selleks, et aru saada, kas nakatumine on värske või on need antikehad tekkinud kunagi varem ja hetkel sa tegelikult nakatunud pole. Ilmselt on Confido test analoogne.

Benu test kontrollib üht tüüpi antikehi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Puukborrelioosi erineva hinnaga testid