Esileht Kodunurk Puukoore puru

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Puukoore puru

Postitas:

Kust oleks saada kõige soodsamalt puukoorepuru puude-põõsaste alla panekuks, et umbrohi võimutsema ei pääseks. Või mis mõtteid veel võiks olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 14:46; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks sinna mult¨? Kui põõsad on piisavalt madalad, siis sinna ei kasvagi umbrohi, seal on nii pime. Teisest küljest vajuvad jälle marjadega oksad vastu maad ja saavad mustaks, Siis oleks ikkagi vaja oksi tõsta ja nii pääseb ka õhk ja valgus okste alla ja umbrohi saab kasvada.

Minule isiklikult meeldib rohkem, kui puude ja põõsaste all on kenasti pügatud muru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aaaa, see on siis mult¨. kas ei peagi põõsaste alt rohima? umbrohi põõsaste toitu ära ei söö? vaarikate vahele ka siis ei ole vaja panna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 14:46; 16.06 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bauhofis oli see puukooremult¨ allahinnatud. 2euri millegagi maksis. Aga kui mina sinna eelmisel esmaspäeval jõudsin, oli alles vaid silt. Kõik oli ära ostetud. Mul oleks ka hädasti seda vaja, aga täishinnaga küll ei raatsi osta. Odavam hakkab vist 4eurist pihta. Sellest ühest kotist saab väga vähe ära katta. Ma tahan lillepeenardele panna, sest maksasammal vohab tohutult aias. Juba on see õudus mul kasvuhoones, kivitaimlas ja ma ei imesta, kui varsti on ka köögiviljapeenardel. Umbrohi on pisike probleem selle kõrval. Mul vist oleks juba koormatäis seda mult¨i vaja. Aga see on aianduskeskuste päris hea äriidee. Tõivad Eestisse sisse oma taimedega vastiku sambla. Ja ega muidu sellest lahti ei saa, kui osta neilt nüüd lisaks ka puukooremult¨i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi kommenteeris, et mult¨ pidi hirmsasti tigusid ligi meelitama, on kellelgi kogemust? Kahjuks ei mahu põõsaste vahele niitma mitte kuidagi, aga umbrohi see-eest kasvab küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 15:38; 16.06 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Keegi kommenteeris, et mult¨ pidi hirmsasti tigusid ligi meelitama, on kellelgi kogemust? Kahjuks ei mahu põõsaste vahele niitma mitte kuidagi, aga umbrohi see-eest kasvab küll.[/tsitaat]
Mis sa arvad, et kui 10cm puukoort umbrohu peale paned, siis seal seda enam ei kasva?
Siis veelgi raskem seda kätte saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 17:33; 16.06 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis sa arvad, et kui 10cm puukoort umbrohu peale paned, siis seal seda enam ei kasva?
Siis veelgi raskem seda kätte saada.[/tsitaat]Mõtlesin jah, et kui korra korralikult ära rohida ja siis pinnas ära katta, siis eriti umbrohtu ei tule. Kui see umbrohu vastu ei aita, milleks seda siis üldse kasutatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 15:38; 16.06 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.autorevol.ee

Multsimine ei luba jah umbrohul võimust võtta, kuid pead arvestama, et uus kiht on vaja iga aasta peale lisada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mõtlesin jah, et kui korra korralikult ära rohida ja siis pinnas ära katta, siis eriti umbrohtu ei tule. Kui see umbrohu vastu ei aita, milleks seda siis üldse kasutatakse?[/tsitaat]
Aitab, kui koos juurega kõik välja rohid. meeletu töö, sest põõsaste juurte vahelt ju ka kätte vaja saada. Kui maapinnalt lihtsalt ära kitkud, siis pole mõtet oma aega ja raha puukoore alla panna.
Tavaliselt kasutataksegi seda puukoort äsja tehtud peenardel, mis on korralikult ette valmistatud.
Kihi paksus peaks alguses olema 10cm ja iga aasta tuleks juurde lisada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 17:33; 16.06 20:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises kohas ma tapaks kõigepealt umbrohu sügisese lehemultshiga. Riisud sügisel ja viid sinna põõsaste alla ja kevadel ei tõuse sealt mitte miski enam läbi. Ja siis ise vaatad, kas tahad suvel üldse midagi ilusamat sinna multshiks. Mul on mõnes kohas põõsaste alla jäänudki see lehesodi ja põõsad on nii lopsakad, et varjavad ära, mis seal all. Niita ja rohida sealt alt oleks tõesti tüütu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Puukoore puru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.