Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puupea ei saa aru kolmandast sambast

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Puupea ei saa aru kolmandast sambast

Postitas:
Kägu

Tegin avalduse kolmandaks sambaks, nüüd öeldakse, et pean tegema ülekande, et sammas “käima panna”, saajaks on märgitud Pensionikeskus, kas ma siis kannan raha sinna, mitte valitud kolmanda samba panka? Nii loll küsimus, et ma ei julge helistada ka kuhugi ega uurida. Miks siis pensionikeskuse alt ei tehta samba taotlust, vaid pangast?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sambasse raha kandmiseks mine oma kodupanga Pensioni lehele.

Seal saad III samba puhul valida, kas sõlmid püsikorralduse või teed ühekordse sissemakse.

Makse saaja ongi Pensionikeskus.

III samba fond pane makse tegemisel Vastavalt valikuavaldusele (siis Pensionikeskus edastab ise sinu valitud fondi selle raha).

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sambasse raha kandmiseks mine oma kodupanga Pensioni lehele.

Seal saad III samba puhul valida, kas sõlmid püsikorralduse või teed ühekordse sissemakse.

Makse saaja ongi Pensionikeskus.

III samba fond pane makse tegemisel Vastavalt valikuavaldusele (siis Pensionikeskus edastab ise sinu valitud fondi selle raha).

Aa okei, et ikka pensionikeskus siis reguleerib seda, mitte pangad. Ma ei teadnud. Ja see mingi kolmanda samba kood, mis märkida selgitusse, on kõigil üks ja sama jah, ma personaalset nagu ei leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Makse selgitus on kõigil sama, aga viitenumber peab olema sinu pensionikonto nr.

Seda näed Pensionikeskuse lehele sisse logides.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Puupea ei saa aru kolmandast sambast