Esileht Ilu ja tervis puusaliigese proteesimine üle 80a

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: puusaliigese proteesimine üle 80a

Postitas:

on teil tuttavatega kogemusi, kas üle 80-aastastel võetakse veel liigeste proteesimist ette?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb inimese üldisest füüsisest. mõni 80-aastane on ju kobedam kui teine 65-aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu vanaema oli üle 80, kui teine puus ka proteesiga asendati. Ei tea, kas tihedate narkooside tõttu või lihtsalt vanadusest, aga tundub, et mälu läheb peale iga sellist oppi aina halvemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei soovita. minu isa küsis minu arvamust, et kas minna. mina ütlesin, et ära mine. kõik teised soovitasid minna.

kohe peale oppi sai insuldi ja neid tuli pärast veel..ja nii ta läkski.

arstid ei hoiatanud üldse kusjuures, et südame präast ei tasuks minna. tal oli enne seda juba üks insult olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võetakse ette küll, eriti kui ise maksad. Aga tuleb kaaluda, kas see on üldse hea mõte. Mul vahetati 70-aastasel ämmal ära puusaliiges. See tähendas seda, et umbes kaks aastat lamas diivanil. Pärast seda koperdab ringi hullemini kui varem. Üldine tervislik olukord on ka viletsam. Nüüd on operatsioonist viis aastat möödas, selgub, et liiges on paigaldatud pisut valesti ja seda jalga ei saa enam üldse kasutada, korrigeerima ka enam ei hakata. Liipabki siis karkude najal kuidagi ringi. Mis sellest operatsioonist nagu üldse siis kasu oli, ei saa aru, kui jalga nagunii kasutada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis puusaliigese proteesimine üle 80a

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.