Esileht Tööelu, raha ja seadused. puust ja punaseks-millal septembris siis ikkagi saab kätte pensionisamba…

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 176 )

Teema: puust ja punaseks-millal septembris siis ikkagi saab kätte pensionisamba…

Postitas:
Kägu

Kas võib olla, et makstakse avalduse esitamise järjekorra alusel? Kes esimeste seas avalduse esitas, see saab varem kätte.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas võib olla, et makstakse avalduse esitamise järjekorra alusel? Kes esimeste seas avalduse esitas, see saab varem kätte.

Ei.

Väljamaksed tehakse septembri jooksul juhuslikus järjekorras, need ei sõltu tähestikust ega avalduse tegemise ajast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelgi laekus tähtkujude järgi ja ma arvan, et see võibki olla asja võti ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No pagan, oli jutt, et kompenseeritakse ka vahepeal peatatud riigipoolsed maksed. Aga need ei laekunud…

See on kogu aeg kirjas olnud, et need tulevad eraldi maksena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mul abikaase laekus just raha arvele. Tegime samal päeval avalduse, perekonnanimi ka sama. Pangad mōlemil Swed. A mulle pole miskit tulnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina samas toas paljude inimestega, kuus võtavad raha välja. Kaks said. Elavad eri maakondades, summade vahe üle 10 000 euro, vanusevahe 20 aastat, nimed tähesttiku teisest otsast, pangad erinevad, soodki erinevad, sünnilinnad erinevad, raha hoidnud fondid erinevad, rahvusedki erinevad ja kogumisstaaž erinev 🙂

Ühe kaksik, kel sama pank ja sendi pealt sama summa saada, sama staaž, sama elukoht ja sama perenimi (ka eesnime kolm esimest tähte samad) ei ole saanud.

Rahulikult, sõbrad…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas võib olla, et makstakse avalduse esitamise järjekorra alusel? Kes esimeste seas avalduse esitas, see saab varem kätte.

Ei.

Väljamaksed tehakse septembri jooksul juhuslikus järjekorras, need ei sõltu tähestikust ega avalduse tegemise ajast.

Nii et paljudel läks unetu öö, et esimesel võimalusel avaldus ära teha, aia taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pool tundi tagasi laekus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas võib olla, et makstakse avalduse esitamise järjekorra alusel? Kes esimeste seas avalduse esitas, see saab varem kätte.

Ei.

Väljamaksed tehakse septembri jooksul juhuslikus järjekorras, need ei sõltu tähestikust ega avalduse tegemise ajast.

Nii et paljudel läks unetu öö, et esimesel võimalusel avaldus ära teha, aia taha.

Vaat kui palju kordi koroona algusaegadel pidi kella panema öösel kell 1 helisema, et saaks e-selverist aja 🙂 See üks öö on köömes.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja käes samuti.  Mina siis Rakverest, pere nimi T tähega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti käes, Harjumaa ja perek. nimi K alguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte käes, Jõgevamaalt ja perek nimi algustäht K ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin avalduse 1. Jaanuar ja käes.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuradima hülgeila, pole kuskil veel pappi! Poes palusin juba hommikul guessi koti kinni panna ja CK sokid ootavad teises poes.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostke siis vabanenud raha eest Balti aktsiaid, eriti soovitan Baltikat ????

Need, kes lähipäevil rahad kätte saavad, need saavad osta. Mõne päeva pärast on kõik juba ära ostetud ja hilinejad jäävad ilma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule just laekus. Perekonnanimi M ja asun L-Virus. Tegin taotluse esimesel päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need, kes lähipäevil rahad kätte saavad, need saavad osta. Mõne päeva pärast on kõik juba ära ostetud ja hilinejad jäävad ilma.

Nalja teed või? See kaader maksab oma järelmaksuvõlad ära, shoppab veidi ning võtab uued järelmaksud peale. Heal järjel inimesed seda raha ei vaja. Mis see ennustus oligi-20% teeb miskit tarka selle rahaga, ülejäänud lasevad tuulde.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule just laekus. Perekonnanimi M ja asun L-Virus. Tegin taotluse esimesel päeval.

Tegin avalduse esimesel päeval, perekonna nimi sama tähega, aga nagu ka laul ütleb “jällegi ainult tühjad pihud ” ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega nad nüüd hilisõhtul ja öösel vast makseid tee ka. Seega – rahulikult, niiii kiire ka pole 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Ega nad nüüd hilisõhtul ja öösel vast makseid tee ka. Seega – rahulikult, niiii kiire ka pole ????

Mul just tuli ????</p>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu uus tulumaksu teema ????

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis pank sul viimane kägu on et nii hilja ük laekus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis pank sul viimane kägu on et nii hilja ük laekus?

eelviimane kägu•

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand kui erutav, MILLAL TULEB, käed värisevad, hääl väriseb, külm higi otsa ees,

kuum higi üle kere, millllal ometi???

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand jumal, ja kui ongi? Sul ka? Endasugused leitakse ikka üless ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis pank sul viimane kägu on et nii hilja ük laekus?

Swed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

SEB. Just tuli üle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuli 20 minutit tagasi üle. Maksin juba laenu ära, mis oli pärast maja ostu võetud, maja saime uuena aga tühja karbina, seega sinna läks hea summa. Kõik kogutud varud olid majaostu sissemaksu pandud, seega halvad kogujad me ei ole, lihtsalt noor pere, kellel peale uue maja sissemaksu varu ei jäänud.  2300 eurot jäi veel üle, sellest 1400 läheb ühe hamba implantaadi panekuks, mis 20 aastaselt välja tõmmati(algus sellega juba tegelikult tehtud), ülejäänud  panen kolmandasse sambasse, mida samuti paar aastat kogunud olen. Mina olen väga rahul, raha jääb tunduvalt rohkem iga kuu kätte ja ei nuuma kõrge protsendiga laenu. Muid laene ja liisinguid ei ole. Muidugi finantsgurmaanid hakkavad kohe vaidlema, et nii loll otsus, aga mulle oli see ainuõige otsus, süda kohe kergem.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ka just tuli. Tegin veebruari alguses. Tavaliselt ei tule küll ülekanded sellisel ajal, aga no tore igatahes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Avalduse tegin viimasel päeval ja raha tuli täna ja swed.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 176 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. puust ja punaseks-millal septembris siis ikkagi saab kätte pensionisamba…