Esileht Ilu ja tervis Puuviljad ja kõhukinnisus.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Puuviljad ja kõhukinnisus.

Kuidas teil on. Kui mina söön palju puuvilju, eriti veel tühja kõhuga, siis pärast on kõht kinni mis kinni. Õunad näiteks mõjuvad kindlalt kõhtu kinnistavalt. Mida hapum õun seda kauem mõjub.
Ometi peaks ju puuviljad seedimist soodustama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll päris asjatundja, aga minu teooria on selline, et kuna puuviljades on palju puuviljasuhkruid, siis neid liiga palju tarbides võib liigne magus ju tekitada küll kõhukinnisust. Aga ära söö neid nii palju korraga:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söö vahele kuivatatud ploome, rosinaid, hoiavad kõhu korras. Aga ajh magus paneb kõhu ka kinni, samuti Ca, mina võtan mg lisaks, mida arst soovitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule ei möju ei ploomid, kiivid ega muud nö tuntud ja tunnustatud lahtistava möjuga puuviljad. aga, proovisin kiivisid KOOs KOOREGA, siis nagu möikas (natuke).
ja mis puuviljad? nt viinamarjad, banaanid, datlid hoopis kehakaalu kergitajad, mitte tuntud kui köhu korrashoidjad v kuis?

inimesed erinevad. mönele möjub ka nt (hommikune) kohv lahtistavalt, mulle see arusaamatu. v et alati ikka see, et sööge suppe ja puuvilju, siis köht korras – ei möju ja köik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Puuviljad ja kõhukinnisus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.