Esileht Kodunurk Puuvillane voodipesu

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Puuvillane voodipesu

Postitas:

y

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane selle “ühe e-poe” link, siis on lihtsam arvata, millega tegu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, puuvillasel ja puuvillasel on ka vahe sees ning pesemiseks lubatud temperatuur on heaks indikaatoriks.

Mida lirum puuvill, seda jahedamat pesu nõuab, muidu tõmbab nii kokku, et enam ei mahu tekk kotti või padi püüri.

Ise vaatan voodipesu ostes, et oleks ka see OEKO-TEX®  lipik küljes. Kahtlase keemiaga värvitud voodipesu endale ei osta.

 

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhaspuuvillane satiinvoodipesu läks topiliseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul “puuvillasatiin” oli nii elektrit täis, et pimedas toas oli sädemeid näha, kui tekki liigutasid. Otsemaid läks prügikasti mu uhke tekikott. Õudne, mis saasta on müügil.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5.50 eest ei saa kvaliteetset toodet. Aga ikka ostavad ja loodavad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 10:15; 21.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

24 euro eest tekikott ja kaks püüri ongi see “5.50”. Sa saad seda, mida oled nõus maksma.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 10:15; 21.11 13:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

24 euro eest tekikott ja kaks püüri ongi see “5.50”. Sa saad seda, mida oled nõus maksma.

Jyskist saab 24 euro eest (soodushind) küll tekikoti ja kaks püüri, mis on päriselt puuvillast, oeko-tex ja kestavad aastaid ning pesen loomulikult 60kraadiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tegu ehituspoega siis nendes müüaksegi igasugust kahtlast kraami. Voodipesu osta normaalsest poest. Ning muidugi tagasta.

Ise nt kunagi tellisin K-rautast pimendava kardina. Ei olnud kuskilt otsast pimendav, õhuke ja valgust läbilaskev liru oli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen isegi Stockmannist saanud puuvillasatäänist linu, mis lähevad topiliseks (hind miski 50+ eurot tükk kindlasti). Aga seal on see pluss, et pesed mitu korda ja kui aga mingi probleem on, tagasi. Võtavad ja vabandavad ka. Mina allahindlust voodilinadele ei tee, need peavad kannatama 90-kraadist pesu ja mis seda ei kannata, see poodi tagasi läheb. esimesed paar pesu pesen 60 kraadiga (ja kui mingeid toppe näen, kohe tagasi!) ja edasi 90-ga. Need, mis on kvaliteetsed, kestavad 90 kraadi ka aastaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhaspuuvillane satiinvoodipesu läks topiliseks.

Minul ka 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka ämbrisse astunud, suvel tellisin maakodusse – esiteks olid pakist väljavõttes kivikõvad,  pesin ära – aga ikka jäid karedateks.  Nüüd tellisin koju – puuvillasatiin, ei ole küll nii kare, aga kõva. Teiseks – tekikottidel ei ole n.ö. käeauke, väga raske on tekki sinna sisse toppida, kui on vaid 1 auk.  Kiidan väga Hansaposti flanell ekikotte, värv küll on lahja, aga väga pehmed, auk käib alt lukuga kinni. Samas on nad liiga soojad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen voodipesufriik. Ma ei talu üldse neid puuvillasatiine ja värvilisi õhukesest materjalist mikrofiibrit. Judinad tulevad peale sellise all magades. Eks paar korda olen isegi hea hinna päras5 ämbrisse astunud, aga need kohe prügisse ka lennanud siis.
Odavamatest pesudest kiidan Ikea ja Jyski pesu. Muidu ma ikka eelistan Hemtexi. Ja linadest on lemmikud Votexi kummiga linad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsid mingi edeva 3d “puuvillasatiini”? Need on puhas polüester, naiivik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen voodipesufriik. Ma ei talu üldse neid puuvillasatiine ja värvilisi õhukesest materjalist mikrofiibrit. Judinad tulevad peale sellise all magades. Eks paar korda olen isegi hea hinna päras5 ämbrisse astunud, aga need kohe prügisse ka lennanud siis.

Odavamatest pesudest kiidan Ikea ja Jyski pesu. Muidu ma ikka eelistan Hemtexi. Ja linadest on lemmikud Votexi kummiga linad.

Puuvillsatiin on just kvaliteetne ju, enamasti kallim kui tavaline puuvill. Ikea kõige kallimad komplektid on üldse linasest materjalist, aga muidu kasutavad nad palju hoopis lycocelli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Puuvillane voodipesu