Esileht Väikelaps Qilikang geel-kreem kasutajaid?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Qilikang geel-kreem kasutajaid?

Postitas:

Kui paljud on siinsetest selle hiina kreemi näol abi leidnud lapse nahaprobleemidega?Kas on tõesti tegu imekreemiga või mingi müügitrikk?olen kuulnud et kiidetakse,aga kuidagi ei julge proovida kui apteegid seda ei müü,vaid mingid looduspoed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui seda looduspoed müüvad, ei ole seal ilmselgelt mingeid eriti tugevaid toimeained ja võid rahulikult proovida. iseasi, kui laps mõne selles sisalduva taime vastu allergiline pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saanud mingit abi, abi sain hoopis avene sarja kreemist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mitut ema, kelle lapse nahaprobleemid see korda tegi aga minu lapsel kahjuks ei toiminud. Aga proovida tasub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu aastasele lapsele tulid toidutalumatusest tagumiku peale karedad laigud, mis läksid aina hullemaks. Peale selle kreemi määrimist oli pepu kahe päeva pärast nagu uus. Kuna nii ruttu ja hästi toimis, siis väga kasutama ei kipu, aga kui näha on, et muud asjad ei tööta, siis määrin sellega jälle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka positiivselt üllatunud. Meil asendab vabalt hormoonsalvi, mille nahaarst nahapõletiku ägenemisel välja kirjutas. Toimib mõne päevaga. Loodan, et seda ikka veel müüakse Tallinnas, purk hakkab kohe tühjaks saama.
p.s. Kreemi oskavad need hiinlased teha, plastikust purki aga paraku mitte:) Kaane lõi lõhki mõne kuuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttav on koostist hoolikalt uurinud ja leidis, et mingil määral sisaldab hormoone küll. Pead ei anna, aga ka minu sisetunne ütleb, et ohutu koostisega kreem ei saa nii tõhus olla. Oma lapse peal toimib hästi, aga üritan kasutada nii vähe kui võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka kasutanud ja asendab hormoonkreemi atoopikust lapsele, aga ausalt hirm on veidi. Ma olen vast 8 tuubi lapsele peale määrinud – ja tegelt ma ei tea, mida ta sisaldab. Isegi kui on looduslik, siis kõik looduslik pole tervislik, millest suurem osa inimestest aru ei saa. A la valge kärbseseen on täitsa looduslik, aga söömine lõppeb väga kurvalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lapsel ka aitas, aga samuti kasutan ainult siis kui asi väga hull. Kuna, nagu eelkõnelejatele,tundub ka mulle kahtlane, et nii kiirelt ja efektiivselt mõjub. Loodustoodetega ravimine on reeglina pikaajaline. Mitu nahaarsti on arvanud, et see võib igasugu hormoone ja steroide sisaldada, kelle juures olen käinud. Kreemi nime pole ma öelnud,aga ” hiina kreem” tundub neile kahtlane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ka minu atoopikul toimis see edukalt. Mingi aeg oli tagumik ja reied nii huullult laigulised ja retseptiravimit ei tahtnud ka kasutada ja siis ostsingi seda hiinakat. Toimis tõesti paari päevaga. Õnneks hakkab laps sellest välja kasvama. Viimati sai sügisel veel üks potsik ostetud. Nüüd piisab, kui nahka aeg-ajalt Bephanten plusiga kreemitada ja nahk on siidine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geeli pole proovinud, aga kreem teeb atoopikule imesid. Toimib paremini ja pikaajalisemalt kui arsti kirjutatud hormoonsalv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma küll ei saa aru, mis looduslikust siin räägitakse selle kreemi puhul. Oma lehel nad ei näita koostisosi (mis on muide minu teada ebaseaduslik, veebipoes peab olema koostis välja) ja kui koostist vaadata http://pood.tervisealkeemia.ee/et/a/qilikang-salv, siis muidugi eks nafta ju on ka looduslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele see küll ei mõjunud. Aga paljud räägivad, et mõjub, nii et eks pead katsetama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsele pole olnud vajadust määrida, aga kui mulle endale tulid silmade alla vastikud karedad punased laigud, siis need kaotas ilusti paari nädalaga ära (olin varasemalt vist juba kõik käsimüügis olevad asjad ära proovinud ja totaalselt lootuse kaotanud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel aitas see pisikese potikese kujuline qilikang kreem, aga see tuub – vist on lahjem, ei mõikanud samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie atoopikust last see kreem ei aidanud. Eks mõne karedama laigu võtab see kreem ära, aga tõsisema põletikulise koha peale seda määrida pole mõtet. Mitte midagi ei muutunud. Täiesti mõttetu ost oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohkem kui aasta tagasi kasutasin ka oma atoopilise dermatiidiga lapsed Qilikang kreemi ja aitas imehästi. Kui mingil hetkel seda juurde tellisin, oli juba korgi avades tunda ebameeldivat koirohu lõhna (muidu oli kreem praktiliselt lõhnatu või väga õrna meeldiva lõhnaga). Tekstuur oli ka teistsugune. Kasutasin potsiku ära, ei teinud ei head ega halba. Ühesõnaga, ei mõjunud. Kui võtsin netipoega ühendust ja teatasin haisvast kreemist, kirjutati mulle vastu, et kreem peabki niiviisi “lõhnama”. Tänaseni on Eesti edasimüüjate ladudes see halvaksläinud partii. Olen vahepeal erinevatest kohtadest ostunud, et proovida, kas on uus partii, aga ikka haiseb 🙁 Kirjutasin omale pakendil oleva partii numbri üles, vahepeal uurin poodidest, kus seda müüakse, kas on ehk uued numbrid ilmunud, aga ei ole. Võib-olla ongi hea, et enam ei saa, muidu võib kasutamisest sõltuvusse jääda. See tõesti oli imekreem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 18:48; 14.02 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas e-bayst saab ka sama asja, või on seal võltsingud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 10:43; 08.02 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen atoopik. Minu puhul ei aidanud ja kreem pole 100% looduslik, lugege koostisosi. Juba hais oli selline, et ei ole v6imalik, et tegu loodusliku tootega. Paar korda kasutasin ja jäi seisma, ei julge kasutada. Kasutan pigem kortisoni, kui asi pahaks läheb, vähemalt on koostisosad uuritud ja tean 100%, mis sees on. Selles Hiinakreemis v6ib ka yllatusi olla, teades hiinlasi… Mul on see väike kollane topsik ymara kaanega… Karedad laigud kaotab yksk6ik mis korralik baaskreem ära, aga vot t6sise p6letiku puhul aitab ainult hormoonkreem. See quilikang sisaldab muuhulgas baktereid desinfiteerivat ainet, sama aine on ka sibicortis lisaks kortisonile, kuidas ta on siis 100% looduslik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen atoopik. Minu puhul ei aidanud ja kreem pole 100% looduslik, lugege koostisosi. Juba hais oli selline, et ei ole v6imalik, et tegu loodusliku tootega. Paar korda kasutasin ja jäi seisma, ei julge kasutada. Kasutan pigem kortisoni, kui asi pahaks läheb, vähemalt on koostisosad uuritud ja tean 100%, mis sees on. Selles Hiinakreemis v6ib ka yllatusi olla, teades hiinlasi… Mul on see väike kollane topsik ymara kaanega… Karedad laigud kaotab yksk6ik mis korralik baaskreem ära, aga vot t6sise p6letiku puhul aitab ainult hormoonkreem. See quilikang sisaldab muuhulgas baktereid desinfiteerivat ainet, sama aine on ka sibicortis lisaks kortisonile, kuidas ta on siis 100% looduslik?

Mis ravimit sa põletikulistele kohtadele paned? Ma pole veel leidnud sellist, mis aitab, samas see hiinakas aitab paari päevaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 10:43; 08.02 15:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas e-bayst saab ka sama asja, või on seal võltsingud?

Tellisin u pool aastat tagasi e-bayst, sama haisuga on. Nii et ei teagi, kust seda “õiget” saada võiks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 18:48; 14.02 19:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Väikelaps Qilikang geel-kreem kasutajaid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.