Esileht Kodunurk Raadio

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Raadio

Postitas:

Tahan osta väikese ja kaasaskantava raadio, mida oleks hea õue kaasa võtta ja kuulata, kui lillepeenart rohin või mere ääres lebotan.

Aidake valida, kumb on etem:

https://www.euronics.ee/t/80064/audio/digituuneriga-raadio-panasonic/rf-2400deg-k

või

https://www.euronics.ee/t/50161/audio/kellraadio-muse-m-150-cr/m-150cr

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 12:50; 18.07 21:07; 19.07 17:53; 19.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kahel naabril on selline raadio aias kaasas. Üks teeb hommikvõimlemist kl 7 ja kuulab uudiseid, nii et ärkan tihti tema raadio plärina tõttu.
Teine rohib lillepeenraid.
Normaalne inimene ostab kõrvaklappidest kuulatava raadio, mitte ei piina oma müraga kaaskodanikke.

Kui naabreid ei ole kuuldeulatuses, siis valiksin esimese. Näeb rohimiskindlam välja. Rohijal naabril on silma järgi samasugune.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raadio pole ehk töesti parim valik naabritele möeldes. Mina kuulan telefonist körvaklappidega, ei häiri kedagi ja ise kuulen ka paremini.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul naabreid ei ole. Kindlasti ei häiriks ma kedagi.

Praegu kuulan telefoniga, aga telefon kipub sellistes oludes määrduma ja aku saab otsa. Kuuma ilmaga kipub telefon ka ülekuumenema ja jääb siis vait.

Kõrvaklapid minu kõrvadele ei sobi. Need väikesed nööbid kukuvad välja. Olen proovinud mitmeid ja erinevaid. Lisaks on mul kõrvades ekseem ja sügelus, mida kõrvaklapid veel võimendaksid.

Nende kahe raadio vahel valin sellepärast, et need on preemiapunktide eest soodsamalt saada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 12:50; 18.07 21:07; 19.07 17:53; 19.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtaks esimese, antenniga. Kellraadio on ikka tubaseks kasutamiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende kahe raadio vahel valin sellepärast, et need on preemiapunktide eest soodsamalt saada.

LOOMULIKULT SEE esimene.
(kuigi, ma ei näe digituunerit, ilmselt on siis digituuneri koopiaga ja ekraaniga)
See teine, nö. kellraadio sobib kellaks, hommikul kisajaks ja raadioks üldse mitte.

Mul on olnud selline Philips, see reaalselt suutiski mängida mingi kahe pooleteistvoldise patareiga 300 tundi järjest.
Sellise ost oleks nagu sõjaks valmistumine ja igal prepperil peaks see kodus olema.
Sangast tundsin puudust.

Ehk siis enne võiks uurida, ega sel Panal mingit lolli patareid või akut sees ei käi.
Kui on igas poes odavalt vedelev LR20 patareisid kaks või kolm, on väga ok.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 15:16; 19.07 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on alati väga veidrad need teemad, kus inimene teeb “põhjalikku kodutööd” pool aastat, et osta pann või pesumasin. Milleks küll? See, mis ühe käes voib 20 aastat töötada, võib teisel paari päevaga laguneda ja põhjused on erinevad alates kasutamisoskusest, lõpetades endast mitteolenevate vigadega nagu “vale” vesi (kare, lubjane vm), elektririkked, lihtsalt praak toode vm.
Nüüd siis inimene küsib, millist raadiot endale osta? Tõsiselt?
Ok, vastan – esimene. Teine õues tundub küll pisut vale.
Mis naabritesse puutub, siis keegi ei kuulagi raadiot vol põhjas. Ma vähemalt pole kuulnud. Ja igal ühel on õigus teatavat müra tekitada – loomulikult mõistlikkuse piirides. Kisavad lapsed, kiljuvad grillilised või alailma starterit katsetavad tüübid pole kuidagi ellistatumad.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 15:32; 20.07 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ei või teha põhjalikku kodutööd? Ma ei taha niisama, umbes midagi osta. Saan aru küll, et see on väga odav asi, ja preemiapunktide eest saan selle veel odavamalt, aga siiski, raha seegi ju… Miks ma peaks ostma omale koju midagi, mis ei täida oma eesmärki? Ma ei taha läbimõtlematult tarbida ja soetada omale asju, mis hiljem kasutuks osutuvad ja mida ma ei kasutagi. See kehtib kõige kohta – nii riiete, tööstuskauba kui ka söögi kohta. Ma mõtlen kõik ostud läbi.

Igasugune eeltöö mingi ostu osas on minu jaoks täiesti ok. Vabandan, kui kedagi sellega pahandan.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 12:50; 18.07 21:07; 19.07 17:53; 19.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende kahe raadio vahel valin sellepärast, et need on preemiapunktide eest soodsamalt saada.

LOOMULIKULT SEE esimene.

(kuigi, ma ei näe digituunerit, ilmselt on siis digituuneri koopiaga ja ekraaniga)

See teine, nö. kellraadio sobib kellaks, hommikul kisajaks ja raadioks üldse mitte.

Mul on olnud selline Philips, see reaalselt suutiski mängida mingi kahe pooleteistvoldise patareiga 300 tundi järjest.

Sellise ost oleks nagu sõjaks valmistumine ja igal prepperil peaks see kodus olema.

Sangast tundsin puudust.

Ehk siis enne võiks uurida, ega sel Panal mingit lolli patareid või akut sees ei käi.

Kui on igas poes odavalt vedelev LR20 patareisid kaks või kolm, on väga ok.

Lihtsalt loll küsimus, aga kas tänapäeval sellised raadiod mängivad ka puhtalt? Minu viimane kokkupuude antenniga raadiotega jääb rohkem kui 20 aasta taha. Ja sel ajal need küll sahisesid ja kippusid viletsalt mängima.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.07 12:50; 18.07 21:07; 19.07 17:53; 19.07 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellraadio ei käi õue. Põhimõtteliselt iga antenniga raadio sobib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt loll küsimus, aga kas tänapäeval sellised raadiod mängivad ka puhtalt?

No kui ei tea, siis ei ole ju loll küsimus.

JAH, mängivad.
Isegi sellised poes uuena 20-30€ mängivad vanade tegijate “krapid” mängivad üsna puhtalt. (Philips ja Pana on kindlasti vanad tegijad, seda Muset ei tea)

Eks sõltub muidugi ka asukohast, mul on nad mänginud puhtalt nii edela Eestis, keskel ja ka põhjas. Vblla parema tundlikkusega kui isegi nimega võimsad ressiiverid, mis tahavad antenne.

P.S. Eks neil on ka igal oma iseloom, näiteks Panasonicu suur ja kallim sang Tallinnas tahtis üsna täpset sättimist, et heli puhtaks ja oma stereo tuld põlema saada, samas see Philipsi pisike laulis nagu linnuke igal pool. Isegi betoonpunkris.

/praegune pisut sangapede.

P.S: Minu arust isegi Panasonicu RX-FS 430 on ilus, kuigi nad täna neid enam ei tee ja need korralikumad istuvad muuseumis ja kogujate käes.

P.S. Selle RX-FS-i ostaks täna isegi pigem kasutatuna, kui ta on heas korras ja retsimata välimusega.
Ega kõik ei tea, et nad oma hinda hoiavad ja isegi tõstavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 15:16; 19.07 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ei või teha põhjalikku kodutööd? Ma ei taha niisama, umbes midagi osta. Saan aru küll, et see on väga odav asi, ja preemiapunktide eest saan selle veel odavamalt, aga siiski, raha seegi ju… Miks ma peaks ostma omale koju midagi, mis ei täida oma eesmärki? Ma ei taha läbimõtlematult tarbida ja soetada omale asju, mis hiljem kasutuks osutuvad ja mida ma ei kasutagi. See kehtib kõige kohta – nii riiete, tööstuskauba kui ka söögi kohta. Ma mõtlen kõik ostud läbi.

Igasugune eeltöö mingi ostu osas on minu jaoks täiesti ok. Vabandan, kui kedagi sellega pahandan.

Ei ole öelnud, et ei või. Ja see vabandamine pole kah midagi juurdeandvat.

Kui sa uurid ja otsid, siis annad ju ise ka igale poole iga ostu/teeninduse kohta tagasisidet, on ju?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 15:32; 20.07 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa uurid ja otsid, siis annad ju ise ka igale poole iga ostu/teeninduse kohta tagasisidet, on ju?

Misasja? Peaks iga ostetud asja kohta arvustuse kirjutama või? Seda ma kohe kindlasti ei tee.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin eelmisel aastal suvilasse just sellise Panasonicu. Mängib täiesti probleemivabalt. Hea, lihtne probleemivaba pill peenra vahel kasutamiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui antenn on küljest ära keeratav saad Oomipoest või NoorestTehnikust pikema antenni osta, et levi parem oleks. Linke ei vaadanud aga ise olen ka Philipsi neid sangaga väikseid pille eelistanud. Hästi lollikindlad, elavad paar kukkumistki üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Raadio