Esileht Rasestumine ja lapse ootamine räägiks siin siis raseduse katkemistest… :(

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: räägiks siin siis raseduse katkemistest… :(

Postitas:

kirjutage millal teil oli katkemine ?kas se oli teie esimene katkemine? mis põhjusel katkes? mitmenda nädala pealt katkes? kaua kavatsete või olete vahet pidanud uue raseduseni? kaua on aega võtnud et uuesti beebiootele jääte? päikest teile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kirjutage millal teil oli katkemine ?kas se oli teie esimene katkemine? mis põhjusel katkes? mitmenda nädala pealt katkes? kaua kavatsete või olete vahet pidanud uue raseduseni? kaua on aega võtnud et uuesti beebiootele jääte? päikest teile.[/tsitaat]
kas tehti abort või kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kristiinama, pigem on teemaalgatajal katkemise oht, tundub

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks oli katkemine juba mõnda aega tagasi 🙁
kui miskit ei meeldi siis siin ei ole sinu jaoks õige koht !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.katkemine – õigemini peetumine. Peetus 4/5ndl, avastati 12ndl UH-s. Järgnes puhastus. Rasedaks jäi kohe esimese OV ajal pärast puhastust (arst kogemata lubas). Sündis poeg.
Vahepeal sai veel üks poeg kantud ja ilmale toodud.
2.katkemine. Püüan meenutada, kas nädalaid oli 7 või 8. Hakkas määrimisega, see läks üle suureks verejooksuks. Põhjuseks hematoomid, eriti üks pahalane, mis oli lootemuna ja emakaseina vahel. See jooksis tühjaks ja lasi ka lootemuna lahti.
Ise välja ei puhastunud, toimus meh puhastus (armiga emaka tõttu tabletiaborti ei tehtud).

Rasedaks õnnestus jääda umbes 10 kuud hiljem, kuigi vahenditevabalt sai toimetatud juba mingi kuu-paar pärast puhastust.

Esimese puhastuse järgselt olin mitu päeva täiesti sant. Verejooksud ja valud. Teise puhastuse järgselt ei olnud valupoegagi ja verd tuli imevähe. Esimene tehti Pelgulinnas ja suhtumine oli üpris masendav (muidu mul samas majas vaid head kogemused, kuid seal \”abordiliinil\” oli kohutav). Teine tehti Tartus ja mind poputati väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minul katkes ka rasedus 20.02 varahommikul. Kirjutasin just oma loo lapse ootamise teema alla.
Lisan veel, et see oli neljas rasedus. eelnevalt 2 poega, siis kolmas rasedus peetus u. 10 näd. ja nüüd siis katkemine…jube. Rasedaks jäin uuesti u.aasta peale peetumist.
Teemaalgataja– kui suur rasedus oli kui katkes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jansa2 – rasedust pidi olema 12 nädalat, läksin siis haiglasse, kuna oli määrinud, tehti uh ja leiti et loote süda on seisma jäänud juba 9-10 nädala paiku:(
rasedaks ma ju jäin 🙁 mehes ei sa viga olla. se oli mu esimene rasedus vanust hetkel 20. ja enen rasedust tehti erinevad uuringud naistearsti juures kõik olid korras, 7 nädalal kui tita süda lööma hakaks tehti uuesti erinevad analüüsid ja kõik oli korras. 12 nädala alguses käisin uuesi ämmkaja juures südametööd ei kuulanud , uriiniproovi võttis ja ytles et kõik ok, ja kaks päeva hiljem siis se jama juhtus:( kuigi tegelt kui käisin ei läänud juba sisi lapse süda 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuringute järgi katkeb või peetub tervetel naistel umbes 10-11% kõigist meditsiiniliselt tuvastatud rasedustest esimesel trimestril. Enamasti on tegu lihtsalt \”halva õnnega\” – põhjust ei õnnestu kindlaks teha ja järgmised rasedused kulgevad probleemideta. Arvatakse, et suuremalt jaolt on tegu loote arenguhäirega juhuslikel geneetilistel või muudel põhjustel.

Saan aru, et tegu on väga raske üleelamisega, aga ikkagi ei maksa üle mõelda, et miks küll ja kuidas küll. Kahjuks vahel lihtsalt läheb nii. Oma ülemäärase mõtlemise ja põhjuste otsimisega ajate end lihtsalt ilmaasjata stressi ja vastuseid ei too see ikkagi.

Rohkem muretseda ja põhjusi arstide abiga uurima hakata on mõtet neil, kel on juba kolm või enam raseduse katkemist anamneesis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks me matame jah need mõttet enamvähem maha, aga ikkagist raske on. üritame mõne kuu pärast ehk uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul katkes 13. nädalal pärast seda, kui olin pitsitava valu pärast mitu korda erakorralises käinud, seal erakorralises öeldi, et pole viga midagi. Nüüd on kahe aasta jooksul mitu korda selline pitsitav valu olnud ja päevadega lõppenud, tahan väga rasestuda. Mul on varem kaks sünnitust olnud, siis mul ei olnud neid valusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. peetumine tühi lootemuna
7 kuud vahet
2. peetumine, varajane 5+
1 kuu vahet ja rasestusin
sündis terve laps
3. peetumine, 6+
2 kuud vahet
4. peetumine 4+
7 kuud vahet
nüüd rase ja 11. nädal, siiani kõik korras

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peetumine 7+. tehti tabletipuhastus. Eile sain haiglast välja ja kahe nädala pärast uuesti läbivaatlusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine räägiks siin siis raseduse katkemistest… :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.