Esileht Pereelu ja suhted Räägime Alfonsitest. Minu kogemus.

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Räägime Alfonsitest. Minu kogemus.

Postitas:

Suhe aasta aega. Naine teenib kunstnikuna leiba ja tal on peika. Peika on elab tema juures ja on aasta aega kodune. Kasvatab naise aias tomateid. Yhel paeval naine viriseb et kle, maksa ka lopuks midagi, Elekter maksmata. Peika vastab, et mis ostsid siis omale kõrvarõngad?? Okei, motleb naine, teen siis veidi rohkem tood, summad pole suured..

Teine naide. Naine viriseb. Remont vaja teha, talvel torud kylmuvad kinni. Peika vastab- sinu maja ju.

Kolmas naide. Naine tahab kyttepuud osta. Peika vastab- ostan siis kui mul on raha. Võibolla sygisel. Naine kysib et mis ma siis teen, ostan oma poole ära ja akki sul pole sygisel raha? Oleme pool aega kylmas? Voi ostan kohe koik ise praegu soodsamalt ara? Peika vastab: sinu maja, sinu lapsed, muidugi pead puud ostma. Minul pole raha. Praegu. Ostan siis kui pappi saan.

Naine ytleb – Sa pead mind aitama. Ma ei jaksa yksi. Peika vastab- aga aasta aega tagasi me elasime minu raha eest. Viisin sind kaks korda hiinakasse. Ja pool aastat tagasi sain ma tuludeklaratsiooni raha, nuumasin teid täiega. Yhtki kopikat sa mult enam ei saa!

Naine vastab et tal kulub iga kuu toidule ja arvetele topelt nii palju.
Peika vastab, et tema ei kuluta midagi. Elab vaikselt oma toas ja soob konservi. Ja yldse naine on loll ja materialist ja kade ja kylmkapp on tyhi, seal polegi midagi syya. Leib on otsas! Ja meenutagu millal naine teda yldse aidanud on ( nb kylmikus on juust, munad, pelmeenid, frikadellid, kana, hakkliha, koor, piim, voi, vorst, sink, suitsukala, soolakala.. leib on toesti otsas) .

Naine jaab sonatuks.
Tuba on soe, katus pea kohal, toit olemas..kui meestetoid teha vaja, palkab sulasegi.
ytleb siis et talle selline elukorraldus ei sobi. Annab ultimaatumi. Ei mingit sygist. Kohe. Kahe ndl parast peab puukoorem oues olema. Saab naine hakkama, peab mees ka saama. Mitte nii, et yks pool myyb iga paev oma hinge ja vaba aega, et mesitaru toimiks, aga teine pool kasutab seda vaid omale ja on uhke et pole ori.

Mees teatab, et koige tahtsam on armastus, mitte raha, ja naiselt pole ta yldse mingit abi saanud. Mitte kunagi. Ja tema kolib mnema. ema juurde.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 05:04; 04.07 03:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui see on nüüd pärisinimese päriskogemus, on see naine – vabandage väljendust- lausloll. Kui suur saab k***nälg olla, et sihukest troppi omal pinnal ùleval pidada? Aga tegelikult on see teema ilmselt järjekordne liba, nt delfi “ajakirjanik” üritab provotseerida ja omale “artikli” jaoks midagi koguda.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi selline naine (3 kuud), kes ei teinud süüa ega koristanud jms. Tegin ka perekooli teema. Oi kus ma sain sarjata, et mis mees ma olen, peaksin hoopis palkama endale kodukoristaja ja koka jne. Ma ei rääkinudki kulude jagamisest, sest naine oli kodune ja tööl ei käinud, seega sissetulek puudus. Niisugune kahepalgelisus siin.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehvad kogemused sul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 07:48; 04.07 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tema kolib mnema. ema juurde.

Naisel ju siis ikka hullult vedas, et mees lõpuks minema kolis. Kui ise ei suuda ennast kehtestada. Aga tean selliseid mehi küll ja küll, kes on perekonnas rohkem nagu iluasja eest. Naine rabeleb. Ja mõni naine on isegi sellise asjaga päris rahul, kui endal on teenistus väga hea ja mees väga meeldib. Miks ka mitte. Mehed peavad ju ka selliseid iluasju.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa suurt inimest enam ümber ei kasvata, nii et ole parem õnnelik, et temast lahti said ja lisakuludest vabanesid.
Jah, on mul ka sarnane suhe olnud, oma lapse isaga. Tema õppis, mina käisin tööl. Kui ma enam ei jaksanud väikese lapse kõrvalt kogu peret toita, ütlesin, et tema peab ka panustama, siis sain ka kuulda, et kuidas ma ometi nii materialistlikult mõelda suudan. Tal oli väike sissetulek, selle kulutas õhtuti kohvikutes. Nojah. Läksime lahku. See oli ammu. Minu elu on nüüd parem, temast ei tea ma midagi. Võtsin seda kui kulukat õppetundi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 08:05; 03.07 13:02; 03.07 13:06; 03.07 13:11; 04.07 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägime Alfonsitest. Minu kogemus.

Teema pealkiri peaks olema “räägime lollidest naistest”

Aga tõepoolest, mis viib ühe naise selleni?
On see armastus?
Seksi ma ei kahtlustaks, ühe vorsyikese pärast pole mõtet siga pidada ning seksi saavad naised ilma rahata ka. (teemaalgataja näites sai raha eest)

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ema peab teda rohkem siis ülal, toidab, ei nõua puude eest ega elektriarvete tasumist, äkki annab taskurahagi. Mõnest pojast sirgub mees, mõnest mitte.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No teemaalgatajal ikka vedas, tavaliselt sellised ei koli kuhugi,ei jõuga ega nõuga. Sest no ahju pead ju naguniii kütma, on ta seal või mitte. Ja elektrit pead sa ka ju nagunii maksma kui elad seal. Samuti prügi, vee ja kõige muu eest. Ja süüa pead ka ju tegema ja temal dieet ja ei söö nagunii eriti. Niiiet millles siis probleem on ???? need üldjuhul selliste vabandused . Ja pealegi probleem on sinul,nendel Alfonsidel pole probleemi ja neil on elu ilus

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, mul oli ka üks selline puuk kodus vahepeal, veidi aega kannatasin, siis viskasin välja. Oleks siis normaalselt mingit suhetki saanud, alguses oli, lõpuks elas nagu hotellis, käis ainult ööbimas. Mulle ütles, et minuga pole üldse huvitav, sest ma teen kogu aeg tööd 😀

Nrrrmaalne.

Eks ta alguses pettis ära, kui veel koos ei elanud. Siis veel umbes aastakese pingutas ja siis kulus mul hulk aega, kuni ta lõpuks välja sain, sest ega ütlemise peale ju ei lähe (kutsusin endale lõpuks sõbrad appi, muu ei aidanud).

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yhel kurjal päeval sureb ema paraku ära. Siis meenuvad pojukesele kõik vanad pruudid & ta ulub järgemööda nende uste taga. Mõni naine on päriselt nii loll, et lasebki sisse — vot siis enam lahti ei saa.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need Alfonsid on? Või kes? Mingi ETV sarjakas või TCL’i kääbikute dok?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alfons on naise kulul elav mees.

MIDA see mees sulle pakub? Ma ei saa hästi aru. Lihtsalt kepi pärast pead seda kodumeest endal majas või?
Mehi on selliseid ja naisi on selliseid veel rohkem. Ise ei saa nii lammas olla, et sellisega (pikalt) koos elada, kui andmise-saamise suhe nii parlanksist väljas on. Täna õnne, et lahti said! Näe, niikui mingid nõuded naine julgeb välja õelda, siis jookseb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõutäkk. Vaene inimene. Miks Sa siukst üldse kolm kuud taluma pidid. Enne ei saand aru, et naisest pole kooki? : ))))
Ma ei kujuta näiteks ka meest ette, kes mitte m… teha ei oska ja et ma peaksin majapidamise pisitehnoloogiaid ise jagama-parandama-korraldama. Paari päevaga oleks asi selge, mis puust mees on.
Ja mis teie loost siis edasi sai? Kolme kuu pärast ütlesid, et kuule….olen siin asja kõrvalt vaadanud, et sa kohe mitte üldse ei liiguta ennast, ei jõua mina meile kahele keeta-küpsetada-koristada, ole hea ja hakka astuma!…;)))

(* Ju oli see vanainimeseasi vast ikka kõva argument sel ajal, mis miinused üles kaalus)

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pritni, ma võin sulle öelda, kuidas need asjad käivad – nii selgelt ja lihtsalt need alfonsid ega kullakaevajad enamasti ei väljendu, tavaliselt tehakse kurameerimis- ja sisseelamisperioodil ikka tubliduseliigutusi ka, parandatakse naise lapse tõukeratas ära või pannakse mõni riiul seina. Alles siis, kui alfonsil hakkab tekkima tunne, et nüüd on ta kindlalt paigas, liiguvad käed perse alla ja kasvavad sinna kinni ja naine avastab ennast ühel päeval üksinda briketti (oma raha eest ostetud, muidugi) kuuri ladumas ja mõnel teisel päeval, et kuigi palk nagu oleks suht asi, ei jätku sellest isegi hammaste parandamiseks enam. Aga kurameerimisest selle hetkeni on nii pikk tee, et inimene jääb mõneks ajaks veel uskuma, et tegu on ajutiste raskustega, mis kohe-kohe mööda saavad.
Teemaalgataja alfons oli üsna otsekohene tüüp ja teemaalgataja sai pärast kolmandat signaali asjast aru. Hästi läks. Ei ole halvasti. Kõik ei saa, eriti nooremad ja naiivsemad.

Vanainimeseasi on ka oluline, aga mehe ilusad silmad, lehvivad lokid ja mahe hääl loovad konna keetmise protseduurile sellise uinutava tausta, mis ei lase kohe imelikke tegureid ühte valemisse kokku liita.

Yxiku diivanikaunistust peeti ju ainult kolm kuud, see on nohu. Mina kannatasin enda alfonsi viis aastat ja lapse tegin kah…

+24
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 08:05; 03.07 13:02; 03.07 13:06; 03.07 13:11; 04.07 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yhel kurjal päeval sureb ema paraku ära. Siis meenuvad pojukesele kõik vanad pruudid & ta ulub järgemööda nende uste taga. Mõni naine on päriselt nii loll, et lasebki sisse — vot siis enam lahti ei saa.

Selle aja peale on pojuke juba nii vana, et ka ta endised pruudid on suht vanad, omad lapsed üles kasvatanud ja lemmiklooma pidamiseks jaksu küll. Küll nad hakkama saavad. Paha lugu on ju hoopis see, kui alfonsi oma laste arvelt poputatakse.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 08:05; 03.07 13:02; 03.07 13:06; 03.07 13:11; 04.07 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lõpuks elas nagu hotellis, käis ainult ööbimas.

Just-just, nii see lõpuks lähebki. Et: “ma võiks seda meest ju pidada, jaksu on, aga teda pole koduski.” Korralik ülalpeetav koduloom niimoodi ringi ei hulgu. Huvitav, et need alfonsid ise seda väikest nüanssi ära ei taba… Ülalpeetavad naised enamjaolt siiski endale ringilitutamist ei luba.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 08:05; 03.07 13:02; 03.07 13:06; 03.07 13:11; 04.07 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi selline naine (3 kuud), kes ei teinud süüa ega koristanud jms. Tegin ka perekooli teema. Oi kus ma sain sarjata, et mis mees ma olen, peaksin hoopis palkama endale kodukoristaja ja koka jne. Ma ei rääkinudki kulude jagamisest, sest naine oli kodune ja tööl ei käinud, seega sissetulek puudus. Niisugune kahepalgelisus siin.

Käis ju küll, vorpis sulle lapsi ja kasvatas neid. Samas sa ise otsid ka neid vaeseid lihtsameelseid, kellel on raske tööd leida ja seega ei ole iseseisvad ega jookse su juurest ära.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas naide. Naine tahab kyttepuud osta. Peika vastab- ostan siis kui mul on raha. Võibolla sygisel. Naine kysib et mis ma siis teen, ostan oma poole ära ja akki sul pole sygisel raha? Oleme pool aega kylmas? Voi ostan kohe koik ise praegu soodsamalt ara? Peika vastab: sinu maja, sinu lapsed, muidugi pead puud ostma. Minul pole raha. Praegu. Ostan siis kui pappi saan.

Naine ytleb – Sa pead mind aitama. Ma ei jaksa yksi.

Nojaa, teise kulul elada pole ilus, aga selle näite puhul tegelikult on ka tobe öelda, et “sa ei saa üksi”. Kui sul seda diivanikaunistust polekski kodus, siis ju peaksid majaga seonduvad kulud ikka 100% ise tasuma. Nagu küttepuud ja remont. Kui seda meest majas poleks, siis kellele sa siis halaksid “aita mind, ma ei jaksa üksi (seda maja ülal pidada)”? Pada ja katel mõlemad otsivad kergemat eluotsa teise rahakoti kulul.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas naide. Naine tahab kyttepuud osta. Peika vastab- ostan siis kui mul on raha. Võibolla sygisel. Naine kysib et mis ma siis teen, ostan oma poole ära ja akki sul pole sygisel raha? Oleme pool aega kylmas? Voi ostan kohe koik ise praegu soodsamalt ara? Peika vastab: sinu maja, sinu lapsed, muidugi pead puud ostma. Minul pole raha. Praegu. Ostan siis kui pappi saan.

Naine ytleb – Sa pead mind aitama. Ma ei jaksa yksi.

Nojaa, teise kulul elada pole ilus, aga selle näite puhul tegelikult on ka tobe öelda, et “sa ei saa üksi”. Kui sul seda diivanikaunistust polekski kodus, siis ju peaksid majaga seonduvad kulud ikka 100% ise tasuma. Nagu küttepuud ja remont. Kui seda meest majas poleks, siis kellele sa siis halaksid “aita mind, ma ei jaksa üksi (seda maja ülal pidada)”? Pada ja katel mõlemad otsivad kergemat eluotsa teise rahakoti kulul.

kui koos elatakse, siis jagataksegi kulusid koos.

tahad, ma tulen sinu juurde elama? kodu on sinu poolt, elekter, prügivedu, toasoe samuti, nagunii maksad ju

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 05:04; 04.07 03:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean sellist meest, kui veel teada sai, et ekspruut ostis maja – siis oli kribinal-krabinal ukse taga. Aga teist korda ühte ämbrisse ei astu ja sai sealt korvi. Nüüd pidi elama uue naise juures, jutt on ka vastav, et kui edukas ta on ja hästi elab.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 07:48; 04.07 07:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine ytleb – Sa pead mind aitama. Ma ei jaksa yksi.

Nojaa, teise kulul elada pole ilus, aga selle näite puhul tegelikult on ka tobe öelda, et “sa ei saa üksi”. Kui sul seda diivanikaunistust polekski kodus, siis ju peaksid majaga seonduvad kulud ikka 100% ise tasuma.

“Ma ei jaksa üksi” võib siinkohal tähendada ka seda, et olukorra ebaõiglus on raske taluda, see mittejaksamine on psüühiline. Aga seda rängem.
Ja suure tõenäosusega ka seda, et naine panustab koju nii rahaliselt kui tööga, st laob need küttepuud ise kuuri ka ja korjab alfonsi järelt sokke. Mehe kulud veel lisaks.
Lühidalt – ilma sellise kaaslaseta on parem.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.07 08:05; 03.07 13:02; 03.07 13:06; 03.07 13:11; 04.07 08:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Räägime Alfonsitest. Minu kogemus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.