Esileht Väikelaps Räägime Didriksons kombede erinevatest mudelitest

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Räägime Didriksons kombede erinevatest mudelitest

Postitas:

Enim huvitab mind nende kombede juures vastupidavus ja ilmastikukindlus. Vaadates nende mudelite veepidavust siis see erilist kindlust minusse küll ei süsti ???? kirjas, et peale 3 pesu on veepidavust kõigest 2000.
Jollyroom lehel praegu teatud mudelid hästi soodsa hinnaga. Ühe kombeka didriksonsilt leidsin millel 10,000 veepidavus ja tundub kvaliteetsem aga see maksab ka peaaegu 200€. Mingi Ale mudel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Duved on täielik kräpp. Peale pesu lasevad põlved mõnuga vett läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Theron ja Björnen kannatavad vabalt jäises porilombis roomamist. Esimene neist on kasutusel juba teist talve. Erilisi kulumisjälgi pole ja laps on vastupidavust tõsiselt testinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Björnen. Olen rahul, aga ma pole seda ka veel pesnud, esimest talve kasutuses ja olen lihtsalt pori pealt maha pühkinud. Läbi pole küll midagi lasknud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lastel kogemus Theroni ja Björneniga, on head. Theron nüüd teisel lapsel, kokku kolmandat aastat, endiselt kulumisjälgedeta ja läbi ei lase. Björnen tundub sarnane. Masinas pesnud olen ka väga vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Björnen on hea ja vastupidav, minu laps, kel tihti püksipõlved ja kõht maas roomamisest kriimulised, ei ole sel talvel suutnud selle kombeka välimust veel oluliselt kehvemaks muuta. Seljas on olnud nii poriste talveilmadega (mõned plusskraadid) kui külmemal ajal, siis paneb soojema kampsuni alla lihtsalt – ei ole olnud vajadust ka veel masinas pesta seda, lapiga kraani all pesemisest piisab seni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma mudelit ei tea, aga natsa üle 100 maksis rademaris didriksons (oli sinine, roosa ja sinine) – sellega küll jääb 2aastane jääloigus kuivaks ja pori kukub lausa ise maha, pesnud polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on grupp Didriksons turg, seal räägitakse nende riiete teemal ikka palju:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Räägime Didriksons kombede erinevatest mudelitest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.