Esileht Kodunurk Räägime kodu müümisest nendega kel maakler

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Räägime kodu müümisest nendega kel maakler

Postitas:

Mul on kodu müügis. Kui on huvilisi, teeb maakler kõik, et suhelda huvilistega ja on väga koostööaldis jne. Kui vahepeal on pikem paus, kus keegi ei tule isegi vaatama mu korterit, siis on maakler nö ootel. Kuulutused üleval netis. Mina kui ise hirmus tegija, mul on kogu aeg rahutus, et peaks veel kuulutama kuskil, reklaamima, tegema midagi, et huvilisteni rohkem jõuaks minu müüdav kodu. Samas on mul leping, et makler ainusikuliselt müüb, mina mõistagi müüa ei või. Tunnistan, et mind häirib, kui olukord on nö “ootel”. PS! Hind on täiesti ok.
Kuidas teil maakleriga koostöö sujub? Kas teete ise ka midagi, kui maakler võetud? Kui , siis mida ja kas see on maaklerile ok?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega kus sa siin kuulutad, FB võib-olla. Pane siis oma korteri link siia, vaatame üle kas see hind on ikkagi õige. Võid maakleriga läbi rääkida, et sa ei ole rahul, et tuleks ehk veel kuskile üles panna, kaua te müünud olete?
Mõni maakler teeb väga palju ja ei saagi müüdud, mõni ei tee midagi ja 2ndl pärast on müüdud, kõik oleneb pakutust/hinnast. Miks jäi korter huvilistel ostmata? Olen otsinud kortereid klientidele, no ei ole võtta, sest sellised jubedused, parem juba uude majja osta..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane dropboxi pildid siis ei saa keegi teada aadressi ja mis hind on anname sulle “rahva” hinnangu aga pead muidugi olema valmis mega kriitikaks sest siin on ylikōva maitse kōigil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

aga miks üldse teha selline leping, et omanik ise ka ei tohi müüa? Ma mõistan, et müüa ei tohiks teised maaklerid, aga see tundub küll liiast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üürisin korterit välja, siis kohe tuli tohutult tahtjaid, kuid keegi ei sobinud. mõtlesin, et jääbki välja üürimata. aga siis peale väikest pausi tulid ka uued huvilised ja siis sain väga hea üürniku. tuttav maakler seletas, et alguses lendab alati mass peale ja siis tegelik soovija tuleb ikkagi pikema aja peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise müüa ei taha? Miks see maakler seal vahel peab olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul müüs maakler suulise lepinguga, kuna ennegi oli temaga tegemist olnud. Kahe ja poole kuuga müüsin ära. Vahel tekkis ka tunne, et miski ei liigu, aga ta andis aru, kui palju kuulutust vaadati (saatis raporti) ja mida kommenteeriti, siis sai juba korrigeerida. Nt tegime kuu pärast uued pildid, veidi teine värvigamma, täpsustasime kuulutuse teksti ja natuke hinda. Ülirahul temaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul müüs maakler suulise lepinguga, kuna ennegi oli temaga tegemist olnud. Kahe ja poole kuuga müüsin ära. Vahel tekkis ka tunne, et miski ei liigu, aga ta andis aru, kui palju kuulutust vaadati (saatis raporti) ja mida kommenteeriti, siis sai juba korrigeerida. Nt tegime kuu pärast uued pildid, veidi teine värvigamma, täpsustasime kuulutuse teksti ja natuke hinda. Ülirahul temaga.

Kes su maakler oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Räägime kodu müümisest nendega kel maakler

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.