Esileht Kodunurk Räägime köögisegistitest!

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Räägime köögisegistitest!

Postitas:

Palun rääkige väljatõmmatava toruga segistite miinustest ja plussidest, kas kasutate palju seda väljatõmmatavat varianti, või pigem ei soovitaks?

Tahaks ilusa ümara toruga segistit, millel ka voolik oleks, ideaalis veel selline süsteem, et nupule vajutades ja näpu lahti lastes kestab dušš edasi, ei muutu tagasi tavaliseks joaks.

Aitäh 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on. Mõnikord kasutan. Olen kuulnud, et need süsteemid on suht õrnad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 22:01; 09.12 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

need väsivad ära jah, mul sõber on jäärapea, tema ainult seda tahab ja juba kolmas eksemplar läks loosi tal 5 aasta jooksul umbes.

vaata neid, mis poes katsumiseks väljas on – seal on need süsteemid eranitult rippumas õnnetult, sest igaüks tahab ju sisse-välja seal proovida tõmmata…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on, juba teine selline.
esimene kestis umbes kümme aastat, lõpuks väsis duši lüliti ära, pidin vee korraks kinni keerama, kui tahtsin duši pealt tavalise joa peale tagasi saada.
ühtegi muud varianti segistist ma oma kööki ei soovi, see on lihtsalt nii mugav asi.
ostan uue, kui peaks ära kuluma, selle mugavuse eest ma olen nõus maksma küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 23:13; 08.12 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka, minu meelest hädavajalik.

kahjuks on kogemus selline, et esimene, mis sai ajutisena ostetud (no et kuni suudan korraliku valja valida ja sooduka leida, sest tollal oli neid väga vähe), kestis 12 aastat. lõpuks kulus see kummise kattega nupp ära. ca aasta tagasi ostsin uue, kusjuures mitte segisti, vaid lihtsalt selle väljakäiva osa pluss vooliku, ja mõtlesin, et kordan siis oma head kogemust no name segistitega – tänaseks kraan tilgub ja mees vaatas, et konkreetselt katki, tuleb uus osta. aga noh, eks see maksis ka vast 10€.

iseenesest ülihea asi, ma ei ole mingit muud segistit enam nõus kasutama. ja minu meelest on need kõik sellised, et vajutades muudad režiimi, mitte ei pea näppu peal hoidma. vähemalt minul on sellised olnud. eelmine oli ühe nupuga, see on kaheosalisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 09:27; 08.12 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Franke oma töötanud 14 aastat ilma ühegi tõrketa. On asju, millest ma enam kunagi ei loobu, see on üks neist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on täpselt selline nagu kirjeldatud, pikalt kasutuses, mulle väga meeldib, saab kõrgemaid pott vms veega üle lasta. Meil on metallvoolik, ehk on ka plastikust voolikuga ja äkki need ei kesta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun rääkige väljatõmmatava toruga segistite miinustest ja plussidest, kas kasutate palju seda väljatõmmatavat varianti, või pigem ei soovitaks?

Tahaks ilusa ümara toruga segistit, millel ka voolik oleks, ideaalis veel selline süsteem, et nupule vajutades ja näpu lahti lastes kestab dušš edasi, ei muutu tagasi tavaliseks joaks.

Aitäh ????

Määgime!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pange keegi pilti, ma ei saa üldse aru, millest jutt on. Äkki tahan endale ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pange keegi pilti, ma ei saa üldse aru, millest jutt on. Äkki tahan endale ka.

nt seda tüüpi. neid on kõrgeid ka, aga mulle nt kõrge ei meeldi, pritsib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 09:27; 08.12 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimene on tavaolekus madalam, aga “punniga”.

teine on ilusam, aga mulle käib närvidele liiga kõrgelt langev vesi, pritsib kõik kohad täis.

hetkel on vist parima hinnaga see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 23:13; 08.12 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Grohe köögisegisti. Selline

http://www.1a.ee/images/products/common/001126/823454_large.jpg

http://www.bathroom.ee/media/bathroom/.product-image/large/Grohe/32917000_.jpg

Kinnitan, et see EI PRITSI.

Kindlasti tasub mingi tuntud firma oma osta. Ja enda kogemusest soovitan minna Eestis poodi, valida sobiv välja ja siis vaadata e-baysse või amazoni ja osta sealt. Tuleb oluliselt odavam. Ise tegin nii.

Lisaks, segistit ostes peab ära mõõtma ka valamu. Segisti ja valamu peavad omavahel sobima. Nii, et veejuga ikka õigesse punkti langeks. Ma ise ei oleks osanud sellist asja vaadatagi, aga mehel on õnneks selliste asjade peale silma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 22:01; 09.12 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil siis analoogne, nagu see. Ostetud Bauhausist.
http://big24.ee/wp-content/uploads/2016/12/a4363fc8996973f0cb359830cfd37367.jpg
Väga mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin täiesti tavalise segisti ja siis selle otsiku, millel saad valida duši või tavalise joa vahel. Otsik maksab 3-7 eurot ja kui katki läheb, ei pea kogu segistit välja vahetama. Neid on lühemaid ja pikemaid. Dušš on väga mõnus, väga mugav on puuvilju pesta, kraanikaussi loputada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline. Mõni kuu on kasutuses olnud, kuid juba praegu tean, et enam ei loobu. Kui peaks läbi minema, siis tellin uue samasuguse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kasutuses. Viie aasta jooksul läks tervelt kaks tükki läbi (tunnistan, et ei ostnud kõige kallimaid, pigem noname; meil on üsna kare vesi ja palju kasutajaid ka). Kui toru ühel hetkel lahti tuli, nii et vesi kenasti laias kaares august välja lendas (õnneks ainult siis, kui kraan oli avatud asendis), vahetasin selle välja kodus varuks olnud tavalise kraani vastu.

Aga pean ütlema, et tunnen voolikuga variandist kuigipalju puudust küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Räägime köögisegistitest!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.