Esileht Hobinurk räägime kudumismasinatest

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: räägime kudumismasinatest

Postitas:

Ma olen pööranud villausku. Nendel ilusatel kevadistel ilmadel oli meie perel raske mõju. Soe päike ja külm tuul võrdus kurguhaigused. Särk seljas läbimärg ja peal siis mittehingav jope. Pole üllatus, kui nii külma saab.

Kas tänapäeval üldse müüakse mittekilest jopesid. Kõik need peaksid kirjade järgi olema hingavad, kuid praktiliselt on nad kõik seest märjad peale mõnda aega kandmist.

Nüüd olen käsile võtnud kudumise. Nii karupüksid teen talveks kui ka kampsunid. Häda selles, et kui laps veel väiksem oli, kannatas varrastega kududa, kuid nüüd juba mulle kaenlaalla kasvanud esimese klassi laps ja no talle ma koon ikka päris kaua neid asju.

Kas keegi on käsikudumismasinat kasutanud? Kui siis millist? Kas vanu, nö nõukaaegseid masinaid on mõtet otsida ja osta? Kas ja millist mustrit saab teha? Kuidas kasvatamine ja kahandamine käib? Mitme värviga saab mustrit teha?

Kas ringkudumismasinat on mõtet soetada? Mida peale mütsi sellega kududa saab?

Ühesõnaga ootaks aktiivset arutelu kudumise teemadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Sulle seda kursust http://www.artcol.ee/teenused/taiendusope/algavad-kursused/271-masinal-kudumise-algkursus-i-moodul
Olen ise selle läbinud ja kuigi olin enne juba masinal kududa pusinud, siis said paljud küsimused just seal vastused ja tõsisem kudumine läks lahti.
Soovitan kursusel käia enne kui masina soetad.

Vanu nõukaaegseid pole mõtet osta. Ülejäänu seletamine läheks väga pikale. Aga kui tõsisemalt huvitud ja kohe kuidagi kursusele minna ei saa, võid kirjutada kats-696@hotmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Hobinurk räägime kudumismasinatest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.