Esileht Hobinurk Räägime lauljatest-mida arvate Dimash Kuidanbergenist?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Räägime lauljatest-mida arvate Dimash Kuidanbergenist?

Postitas:
Kägu

Minu arust üks enim šokeerivamaid lauljaid käesoleval ajal, tooge näiteid? Omad emotsioonid.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu arust üks enim šokeerivamaid lauljaid käesoleval ajal, tooge näiteid? Omad emotsioonid.

Kuule kobi Hobinurka koos oma Dimkaga ja šokeeri seal edasi.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei kobi mõttetult sinna, kui saadetakse palun väga, aga kas tasub sinusuguse 0- inimese puhul?

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kannatas täpselt 5 sekundit kuulata. Ei teadnud enne ega saa ka edaspidi teadma.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sind täpsemalt tema juures šokeerib?

Otse loomulikult polnud mul aimugi, kes see Dimash on. Googeldasin. Kuulasin juutuubist paar laulu. Ei saa aru.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõeliselt võimekas/andekas laulja. https://www.youtube.com/watch?v=W29zEuZVaxs
Hääleulatus ligi 6 oktaavi, baritonist sopranini.
Ta räägib kasahhi ja vene keelt ning on laulnud paljudes erinevates keeltes, sealhulgas hiina, prantsuse, itaalia ja inglise keeles. Mitmel erineval korral on ta öelnud, et tahab Kasahstani maailmale tutvustada. Tal on klassikalise muusika haridus, kuid ta eelistab laulda muusikat, mis ühendab pop- ja klassikalist muusikat. 2017. aastal sai ta parima Aasia laulja auhinna.
Dimash ilmus esmakordselt lavale kaheaastaselt. Vanemad õpetasid talle kasahhi keelt ja kodus oli väga kultuurne õhkkond. Vanaisa mängis traditsioonilist dombra pilli, mida Dimashkin mängib. Kuueaastaselt võitis ta riikliku klaverikonkursi. Ta on ujunud, mis võimaldab laulmist pikka aega, hinge tõmbamata. Tema vanemad märkasid juba varakult, et poiss laulab puhtalt. Juba noorena unistas ta Valgevene Slaviaanski Bazaari võistluse võitmisest ja kutsuti võistlusele 2015. aastal. Ta sai kohtunikelt 175/180 punkti ja võitis võistluse.
(Google tõlge).

Kahjuks meie meedia jaoks jääb see maailma kant tundmatuks
Nõukaajal oli lääs meile suletud, nüüd ida. Kui poliitiliselt ei sobi, siis on ka kultuuriliselt ära lõigatud.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Nauditav, ei jää hääl ühegi noodi juures käääks kinni nagu mõnel meie tänapäevasel laululinnul.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõeliselt võimekas/andekas laulja. https://www.youtube.com/watch?v=W29zEuZVaxs

Hääleulatus ligi 6 oktaavi, baritonist sopranini.

Ta räägib kasahhi ja vene keelt ning on laulnud paljudes erinevates keeltes, sealhulgas hiina, prantsuse, itaalia ja inglise keeles. Mitmel erineval korral on ta öelnud, et tahab Kasahstani maailmale tutvustada. Tal on klassikalise muusika haridus, kuid ta eelistab laulda muusikat, mis ühendab pop- ja klassikalist muusikat. 2017. aastal sai ta parima Aasia laulja auhinna.

Dimash ilmus esmakordselt lavale kaheaastaselt. Vanemad õpetasid talle kasahhi keelt ja kodus oli väga kultuurne õhkkond. Vanaisa mängis traditsioonilist dombra pilli, mida Dimashkin mängib. Kuueaastaselt võitis ta riikliku klaverikonkursi. Ta on ujunud, mis võimaldab laulmist pikka aega, hinge tõmbamata. Tema vanemad märkasid juba varakult, et poiss laulab puhtalt. Juba noorena unistas ta Valgevene Slaviaanski Bazaari võistluse võitmisest ja kutsuti võistlusele 2015. aastal. Ta sai kohtunikelt 175/180 punkti ja võitis võistluse.

(Google tõlge).

Kahjuks meie meedia jaoks jääb see maailma kant tundmatuks

Kahjuks apsull ei huvita. Karjatagu eesleid stepis edasi.

+1
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suur tänu! ma ei teadnud teda veel.

veel üks äge kasahhi laulja on Danelia Tuleshova, tema on nüüdseks 14-aastane
https://www.youtube.com/watch?v=DyzWC2_MKSw

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kahjuks apsull ei huvita. Karjatagu eesleid stepis edasi.

Mina suudan mõista kui inimene ei ole eriti arenenud (kehvad geenid, vilets haridus jne), aga miks sellega kiitlema peab?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul endal hakkab Dimashi vaimustus juba kergelt üle minema. Esimesed lood olid vapustavad (seal Hiina talendisaates näiteks). Edasi enam minu jaoks nii hea ei olnud. Mu abikaasa on tema kanali tellija ja fännab juba 2 aastat lakkamatult.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See prantsuskeelne laul on tõesti võrratu! Ma kuulasin kolm korda ühtejärge.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõukaajal oli lääs meile suletud, nüüd ida.

Ida ei ole suletud, lihtsalt SINA ei oska nende keelt.

Ei vene, ei hiina, ei jaapani keelt, mitte midagi sa ei ei oska.
Sellepärast ongi sulle see “ida” suletud.
Koreast ei tea sa samuti halligi, kuigi haritud jaapanlane saab korea keelest aru.
Paremini, kui meie tallinnlane võru keelest. Tallinnlane suudab heal juhul Saaremaa keelest aru saada.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laulja nime oleks võinud vähemalt õigesti kirjutada.

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Hobinurk Räägime lauljatest-mida arvate Dimash Kuidanbergenist?