Esileht Lapse ootamine Räägime riitetusest raseduse ajal!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Räägime riitetusest raseduse ajal!

Postitas:

Ma olen natuke hädas.. milliseid riideid armastate kõige rohkem raseduse ajal kanda? Kust Tallinna poodidest neid leida, kus on hea valik? Ise sooviks retuuse ja kleite, tuunikaid. Aga kus on hea rasedariiete valik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis vähemalt ma ise ei näinud mõtet väga rasedariietesse investeerida. Ostsin raseduse ajal 2 paari rinnahoidjaid ja 2 paari rasedate teksasid hm-st; 2 paari surve sukkpükse (veenilaiendite pärast) mingist meditsiinitarvete poest. Lisaks tellisin paar rasedate kleiti ja pluusi next-i netipoest.

Enamasti piisas juba varem olemasolevatest lohvakatest pluusidest ja kampsunitest. Kui uue beebi ootele peaksin jääma, siis ei plaani rasedariideid juurde osta va mõned imetamistopid 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajalikud olid vaid rasedateksad, neid ikka tavalisi ei saanud kuidagi kanda. Ülejäänud asjadega pidin küll uusi asju päris palju ostma aga otsisin lihtsalt laiema lõikega või venivaid pluuse, kampsuneid, kleite jne. Pärast sünnitust sain kõiki asju asju edasi kanda. Varjasid ilusti lodeva kõhu ja ka rinda oli mugav anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan rasedateksasid. Ülemises otsas enda tavalised pluusid ja kampsunid. Hetkel veidi üle poole möödas. Kannan ilmselt rasedana kuni lõpuni samas stiilis riideid, mis ma ikka kannaks. St. kui kannaks teksat, siis rasedateksat. Kleiti, siis sellist mis mahub jne. Et ma katsun leida täpselt samad alternatiivid tavapärastele.

Siiani olengi pidanud ostma vaid teksad, kõik muu läheb selga. Teksad sain HM-ist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedateksad ostsin spetsiaalsed, kusjuures Humanas need sageli müügil. Minu raseduse ajal olid moes ja seega poodides müügil ampiirlõikega pluusid ja ostsin ka paar pikemat maikat, mida muuda pluuside/kampside all kanda, et kõht kaetud oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar asja ostsin, aga mõttetud ostud. Püksid olid suured kuidagi kõhult ja vöölt, seega vajusid alla ja ei tundnud mugavalt. Ka lõpus, kui kõht suurem oli, ei meeldinud mulle need püksid.
Riietest kandsin oma olemasolevaid asju, õnneks olid lohvakad pluusid/kleidid/tuunikad kapis olemas. Palju käisin kevadel ja sügisel retuusidega, suvel kleitide ja seelikutega. Peale sünnitust käisin kuu aega kindlasti retuusidega, sest teadsin et kaal langeb ja ei ole kõik nii lodev enam, ning siis ostsin teksapüksid omale peale pikka aega. 😀
Peale sünnitust ekstra imetamise asju pole ostnud, jällegi kapis olevad asjad lähevad selga ja saab hakkama kui vaja last imetada (venivad kampsunid, pluusid, topid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud kaks paari pükse, ühed teksad ja teised tavalised. Kõhul hea mõnus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka aastaajast. Pükse oli mul esimese rasedusega kaks paari, teisega neli (käisin kahesega ju õues ja sain iga jumala päev (mõnikord kaks korda päevas) poriseks) – eelistasin overbump pükse. Pluss rasedaretuusid trennis käimiseks. Pidžaama oli ka mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen ostnud ka ainult rasedateksad ja kaks korrilikumat/viisakamat spets raseda pluusi. Enamus ajast mahutan ikka kõhu korralike stretch t-särkide sisse või olen ostnud nö tavalised t-särgid nr suurema vms.
Hiljuti oli just üks pidulik üritus ja selleks tegelikult üldse laenutasin spets raseda kleidi, kuna ei näinud pointi osta üheks korraks mingit pidulikku kleiti millega midagi hiljem teha ei saa.
Sealt saabki laenutada pidulikke kleite spets rasedatele ja kavatsen laenutada ka pildistamiseks sealt mingi outfiti. Ilus Hetk oli nimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma rasedariietest ostnud vaid ka teksad ja sukkpüksid. Mõlemad HM, väga head sukkpüksid kusjuures.
kleite vaadanud lihtsalt sellise lõikega, mis sobivad. ehk venivamad ja ei ole keskosas õmblusi. saan hiljem ka kanda. Kampsunid ja pluusid lihtsalt pikemad. näiteks polnud aastaid vero modas käinud, aga seal neil ammustest aegadest mõnusad maikad, pikad, et ei kisu üles ja kõht ei tule paljaks. kasutan neid igal pool erinevate pluuside all.
nüüd haiglasse ostsin ka HM-st rasedaretuusid. hea peale sünnitust kasutada, pehmed, puuvillased ja hoiavad kõhtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin H skinnyd suht raseduse alguses juba, hakkasid pigistama suht ruttu nabast, lisaks paar H&M mama pluusi, musta kleidi H&M mama, eile ostsin veel veluur dressipüksid H&M mama omad, ühed skinnyd veel. Kõht suht väike (20 näd), aga tavariided on nabakad, kannan tavalisi pluuse , mama sarja maikad/ pluusid all ja raseda skinnyd. Pesu ka. Muud vist ei plaani osta, 1 pidulik kleit sobib ka rasedana, lisaks Mohito kleidid sobivad ka raseduse ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Räägime riitetusest raseduse ajal!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.