Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rääkige Benita kodust

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Rääkige Benita kodust

Postitas:
Kägu

Käod, rääkige, mida te teate Benita kodust. Elu on sealmaal, et otsin eakale lähisugulasele hooldekodu. Benita jätab väga hea mulje, aga kahjuks pole mul ühtki otsest kogemust. Kas keegi on lähemalt tuttav või on midagi kuulnud, olgu head või halba?
Videotes ja kodulehel muidugi kõik klantsib. Mida olete kuulnud hooldajatest, omavahelistest suhetest, teenustest ja olmest?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tuttava vanemad on seal ja väga rahul omadega. Varem elasid paneelika viiendal nii et väga välja ei saanudki. Nüüd naudivad jalutuskäike ja kindlust annab teadmine, et abi on ööpäeva ringselt kohe olemas

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuttava vanemad on seal ja väga rahul omadega. Varem elasid paneelika viiendal nii et väga välja ei saanudki. Nüüd naudivad jalutuskäike ja kindlust annab teadmine, et abi on ööpäeva ringselt kohe olemas

See on jah, nende hooldekodude suur pluss. Kui pead tööl käima, siis on päev otsa pinge peal, mis vahepeal kodus juhtuda võib. Ja välja ei saa minu sugulane ka, istub juba aastate kaupa toas. Iseendaga tuleb veel toas toime, aga juba mitu korda kukkunud. Ise igatseb ka seltskonda. Ei tea kohe, mis see parem oleks.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui hind vastuvõetav, siis on mu meelest igati vinksvonks koht. Tädi oli mul seal.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui hind vastuvõetav, siis on mu meelest igati vinksvonks koht. Tädi oli mul seal.

Peab olema vastuvõetav, hädapärast ja tööd juurde võttes, ta enda pensioni ka mängu pannes veaks kuidagi välja. Mingi kehva kohta ei tahaks mingil juhul. Benita tundub praegu kõige kabedam olevat.
Kas tädi ise oli rahul?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peab olema vastuvõetav, hädapärast ja tööd juurde võttes, ta enda pensioni ka mängu pannes veaks kuidagi välja. Mingi kehva kohta ei tahaks mingil juhul. Benita tundub praegu kõige kabedam olevat.
Kas tädi ise oli rahul?

tegelikult on sama tasemega ja kvaliteediga hooldekodusid eestis teisi veel. ning väljaspool harjumaad on natuke benitast väiksema hinnaga.
nt pärnus on ühes mereäärses villas. ja paaris väikelinnas veel.
juhul kui sinu sugulane ise on pärit mõnest teisest piirkonnast kui tallinn, siis võiksid uurida ka tema sünnimaakonna lux-hooldekodusid. võidad paarsada eurot kuus ja vanur võib seal kohata nt oma kunagisi koolikaaslasigi.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas tädi ise oli rahul?

tegelikult on sama tasemega ja kvaliteediga hooldekodusid eestis teisi veel. ning väljaspool harjumaad on natuke benitast väiksema hinnaga.

nt pärnus on ühes mereäärses villas. ja paaris väikelinnas veel.

juhul kui sinu sugulane ise on pärit mõnest teisest piirkonnast kui tallinn, siis võiksid uurida ka tema sünnimaakonna lux-hooldekodusid. võidad paarsada eurot kuus ja vanur võib seal kohata nt oma kunagisi koolikaaslasigi.

Aitäh. Kodukoha hooldekodu on täitsa olemas, aga see on nii kõle ja algeline, et ei taha mõeldagi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh. Kodukoha hooldekodu on täitsa olemas, aga see on nii kõle ja algeline, et ei taha mõeldagi

suhtle igaks juhuks KOV sotsiaaltöötajaga ja uuri, ega sinna piirkonda mõnd uut erahooldekodu pole tekkinud. nt meil polnud ka enne õrna aimugi, et samas linnas, kus vanuril maakodu, oli lisaks tavapärasele hooldekodule mingi tuttuus ja korralik erahooldekodu lisandunud.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tabasalus valmib kohe uus hooldekodu, tee äärde, 2 kordne maja. Aga seal vist hinnad ka krõbedad. Alates 800 vist. Uuri.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Benitas oleneb kõik inimese olukorrast. Iseseisva ja aktiivse vanainimese jaoks ideaalne, muudel juhtudel “harju keskmine” ehk ei ole oma hinda väärt.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu ema oli seal küll ca 10 aastat tagasi lühiajaliselt, võib-olla nüüd on midagi teisiti, aga põhjus, miks me ei jäänud teenust pikemaajaliselt kasutama, oli, et vähemalt teisel korrusel WC ja dušš asusid koridoris ja olid mitme toa peale ühised.Kui hooldust vajaval isikul on tõsisemad terviseprobleemid, on väga oluline, et WC ja pesemisvõimalused oleksid igas toas olemas.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu ema oli seal küll ca 10 aastat tagasi lühiajaliselt, võib-olla nüüd on midagi teisiti, aga põhjus, miks me ei jäänud teenust pikemaajaliselt kasutama, oli, et vähemalt teisel korrusel WC ja dušš asusid koridoris ja olid mitme toa peale ühised.Kui hooldust vajaval isikul on tõsisemad terviseprobleemid, on väga oluline, et WC ja pesemisvõimalused oleksid igas toas olemas.

See on seniajani nii, minu ema oli seal päris hiljuti – algul 1., pärast 2.korrusel.

1.korrusel on elu nagu korteris, pesemisvõimalus ja WC on eraldi, kööginurk kahe toa peale. 2.korrusel tuleb WC-s koridoris käia jah. Ja ka suhtumine on erinev – 1.korrusel töötasid minu meelest palju toredamad ja kompetentsemad inimesed kui 2.korrusel, kus mõni hooldaja klientidega peaaegu et haukus. Paaril korral oli ka vargusekahtlus, minu emal kadus sahtlist raha ja kõrvarõngad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama kvaliteedi saab mujalt ka palju soodsama hinnaga. Kus kandis asub, kas Harjumaal või mujal?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tasuks ka alguses huvi tunda kas seal Benitas üldse vabu kohti on. Kõik ei ole ju vaesed pensionärid. On tänapäeval neid kel on endal võimalusi või kellel maksujõulised lapsed.

+1
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rääkige Benita kodust