Esileht Beebi ja mitmikud rääkige hammaste lõikumisest

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: rääkige hammaste lõikumisest

Postitas:
Kägu

Mul on mure. Laps nüüd juba kolmandat päeva järjest võib täiesti suvalises kohas ja täiesti kõva nutuga jätkata paar tundi jutti. Gaasivalud on tal olnud, nii et need ma välistaks.
Ainus, mida suudan veel välja mõelda ongi see lõikumise valu. Jah, ühel pool paistab ige üleval olevat.
Nüüd küsiks, et mis sümptomid teil olid seoses sellega
Kui kaua see kestis?
Millest abi saite?
Kasutan küll igemegeeli, aga no ma ei tea kas see ikka aitab.
Lapsest kahju, ta põhimõtteliselt vahel nutab end magama

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: rääkige hammaste lõikumisest

Meil õnneks vedas, hambad tulid ilma nututa. Aga soovitan vibreerivat närimisrõngast, paljudel on see ainuke asi mis on aidanud. Lastekaubad.net äkki oli isegi müügil.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2 kuud enne esimese hamba lõikumist algasid jamad magamisega, laps oli tihti viril, sülge tuli meeletutes kogustes, kõik asjad rändasid suhu, käed ka kogu aeg suus. Igemed paistes ei olnud, paar päeva enne hamba lõikumist oli läbi igeme valget serva kumamas näha. Esimene hammas tuli 5,5-kuuselt, praegu 6,5 ja 3 hammast all. Geele ega muid apteegivahendeid ei kasutanud, mõnikord sügasin ise näpuga igemeid, mõnikord sai külmkapis jahutatud närimisrõngaga ise sügelemist leevendada. Peab ütlema, et ega need külmad närimisrõngad talle eriti ei meeldinud, pigam tahtis niisama neid närida, mitte külmana (võibolla oli siis ebamugav käed hoida, ei tea).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu laps mingi 3 nädalat enne hammaste tulekut ei tahtnud süüa, just eriti pudelitoitu, eks igemetel valus (sõime tahket ja ka pudelitoitu). Võtsime kaalust alla. Magamisega oli ka kehvasti. Magas korraga vähe ja oli viril. Samamoodi järsku hakkas nutma, aga mitte kauaks. Võtan sülle, et teda rahustada, sest saan aru, et see valunutt.
Nüüd lõikuvad meil järgmised hambad ja kahjuks sama lugu 🙁 Nädalake pärast esimeste lõikumist oli lapsel hea ja rahulik olla.
Peab palju kannatust endal olema ja lapsekest niipalju kui võimalik lohutama ja aitama. Ka mulle tundub, et ega need igemegeelid eriti aita (proovisime Kamistad ja ka Calgeli).
Kohe kahju, et mõned lapsed peavad nii palju valu tundma hammaste tulekul 🙁
Olge tublid!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

geel ei aitanud, ila voolas ja kõik asjad rändasid suhu mitu kuud järjest, see polnud mingi märk.

Aga hammas tuli peale üht imelikku ööd, kus kohe kuidagi ei tahtnud uni tulla. Muidugi oli tal sel ööl ka väike köha nii et ei tea mis täpselt pidevalt üles ajas, aga hommikul oli hammas väljas 😀 Vanust 7k ja 10 päeva oli sel ajal.

Soovitati ka anda külma märga rätikut lutsida, et see pidi leevendama

0
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Beebi ja mitmikud rääkige hammaste lõikumisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.