Esileht Kodunurk Rääkige mulle nahast diivanites

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rääkige mulle nahast diivanites

Postitas:

Tahaks osta nahast nurgadiivanit. Kas olete rahul, et soetasite? Osad inimesed räägivad, et libe ja külm külje all. Mu mees ka juba räägib, et äkki on ebamugav külje all. ma siis lohutasin, et paneb midagi alla. No siis ta hakkas jälle jorisema…\”oh, peab veel alla midagi panema\” kuidas nendega siis ikkagi on? Mina tahan sellep. nahka, et seda on mugav hooldada ja ei aja see tolmu ka nii palju, kui see tekstiil tolmab:-(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 23:18; 23.01 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kui on päris nahast diivan ei hakka su tagumikul ei külm, kuum ega niiske.
Suurim pluss on, et saad alati lapiga puhtaks tõmmata, kuigi väldiks heledamaid toone sellegipoolest. Samuti ei kogu ta endasse seda vastikut tolmu. Ja see istumine on harjumise asi, pärast kõik kiidavad üldiselt.

Ilmselt on pärisnahast diivan hea investeering aga läheb ka asja ette. Endal on riidest diivan, lohutasin, et katted eemaldatavad ja pestavad, aga no ikka vastik, pese ja klopi neid. Mingi hetk soetan ikkagi nahast diivani asemele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kaks nahkdiivantit – üks odav, teine suht kallis. Vahe on oluline, odaval nahk õhuke ja väga libe. Diivan ise suht-koht ebamugav võrreldes teisega. Kallim on paksust nahast, väga mugav ja väga vastupidav. Süsigel pesin lumivalget diivanit kolm korda päevas, sest kaks suurt õuekoera märkasid möödaminnes saba liputada ja halvemal juhul magasid mõlemad õndsa näoga diivanil. Jah ma olen kallima versiooniga väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin jah seda naha paksust ja hind oli sellel, mille välja nö. valisin 3015 euri. See on ikka juba kallima hinnaklassiga nagu aru sain. Nahk oli ehtne ja paksemat sorti. ka oli see nahk natukene pooriline. Ei tea, kas see on hea? Valisin tumeda kirsi. See ei näita määrdumist ja värv meeldis ka. Just seda istumist uurin, et kas on halb külje all, ajab higistama vms?Meil on vana diivan ostetud Sotkast umbes 6 aastat tagasi ja kangas juba õmbluste kohapealt katki ( nagu rebeneb vaikselt vms ) Loodan ka, et nahk on tugevam ja peab aastaid kauem vastu. Lapsed ka majas ja hea hooldada. See kangasdiivani tolmamise argument ongi ka üks põhjustest, miks tahan naha vastu välja vahetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 23:18; 23.01 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil kuues aasta kasutusel just see tumedam kirsipunane paksust nahast nurgadiivan kahe tugitooliga. Puhastan niiske lapiga ja vahel spetsvahenditega teen läikivamaks, mingeid kulumise märke pole kuskil, kuigi peres koer, kel luba vabalt neil lesida. Suvel suure palavaga oleme isteosa katnud, muul ajal ei ole tarvilikuks pidanud. Pean väga praktiliseks ostuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

askos on hea valik nurgadiivanvoodeid, naturaalnahast. endal ka kodus selline ja väga rahul :)Külje all on ka mõnus, lastega väga hea lihtne puhastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nii mõnelgi nahkdiivanil istunud. Endale ei muretseks just sel põhjusel, et on jahe vastu nahka – me ei ole kodus kogu aeg kurguni kinninööbitud kostüümides ja isiklikult (rõhutan, see on puhtalt isiklik tunne) nahk vastu katmata ihu ei ole hea. Sugulased vahetasid hiljuti nahkdiivanid kangast diivanite vastu just samal põhjusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Rääkige mulle nahast diivanites

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.