Esileht Pereelu ja suhted Rääkige mulle neitsi meestest

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Rääkige mulle neitsi meestest

Nimelt üks äraütlemata sharmantne tegelane, tähtkujult neitsi. Olen neitside kohta igasuguseid hirmulugusid kuulnud. Ja ka seda, et minu tähtkujuga neitsi kohe üldse ei sobiks (veevalaja). Samas on ta väga hea huumorisoonega, täpselt minu maitse järgi. Kas keegi omab kogemust neitsi mehega? On siis nii hull, kui räägitakse? Seda, et ta ülimalt organiseeritud on, olen juba aru saanud. Mulle endale meeldib samuti kord, kuid mitte vist ikkagi nii palju, kui talle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru inimestest, kes ajavad järge horoskoopide kaudu. Suhtle inimesega, mitte ära kujunda perekooli või muude kanalite ja horoskoopide järgi oma arvamust inimesest. See on totter ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, mina võin rääkida küll. Elan ise ühe sellisega koos. Veidi üle kahe aasta jooksul pole meil olnud peaaegu ühtegi tüli. Minu neitsi mees on väga mõistev, rahulik, hea huumorimeelega, asjalik, viisakas, tähelepanelik ja kindlasti veel paljude muude heade omadustega, mis kohe pähe ei kargagi. Ta on küllaltki korraarmastaja, kuid mitte piinlikult korrektne. Ei karda tööd, on seda tehes küllaltki pühendunud ning täpne. Meeldib spontaansus ja ning palju värskes õhus olla. Armastab lapsi ning loomi, austab endast vanemaid ning ei pelga võõrale appi minna, kui näeb kedagi hädas. No ja mis siis negatiivset võiks välja tuua? Hmm, võib-olla tema kinnisus tunnete teemal, vähene romantika, kuid voodis on äärmiselt pühendunud ja hea. Nagu ma ütlesin, pole meil peaaegu ühtegi tüli olnud – need mis on olnud, on seotud kas sellega, et olin rase ja hormoonid möllasid, või sellega, et ta töötab välismaal ja mina üksinda väikese lapsega väikeses linnas. Pean veel siiski välja tooma, et minu neitsi mehele ei meeldi, kui ma nutan. Ta ei torma mind lohutama, vaid ütleb, et ega see töinamine midagi paremaks ei tee. Sama asja täheldasin oma neitsist kasuisa puhul, kellele ka ei meeldinud, kui ma nutsin. Ka minu kasuisa oli korraarmastaja, väga töökas ning hea huumorimeelega, kuigi kohati äkilise loomu ja karmi jutuga. Ma ei tea, kas sellest ka abi oli, aga tegelikult ei saa ainult tähtkuju järgi ka inimest iseloomustada. Õpi teda tundma ja siis oskad ka ise vaadata, kas läheb midagi kokku või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu neitsist kaaslane on sarnane tsikiita poolt välja toodud punktides – töökas, täpne, kohusetundlik, armastab loodust, loomi ja lapsi, tunnete osas on pisut kinnine ja pisaraid ei kannata. Samas tülitseda ei armasta. Väljaspool kodu on suhteliselt tagasihoidlik, omavahel olles hoolitseb ja on tähelepanelik. Vaikne ja vähese jutuga ja ei armasta üleliigset mölapidamatust.
Korraarmastaja on ka, mitte pedantselt, aga hoiab oma asjad korras-paigas ja enda eest hoolitseb ka (see viimane meeldib mulle sealjuures väga).
Seks on fantastiline ja ta hoolitseb alati selle eest, et minul saamata ei jääks 😀

Samas minu kunagine eks, kes oli ka neitsi, vastupidiselt praegusele enda eest ei hoolitsenud ja ka tunnete ja voodielu osas oli üsna egoistlik. Liiga heal arvamusel endast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[big][big][big][big][big][big][big]ÄRGE PALUN RÄÄKIGE TALLE NEITSI MEESTEST!!![/big][/big][/big][/big][/big][/big][/big]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen ka ühte neitsi meest ja ta on suht mõlakas. Tahtis peamiselt vaid seksi, käis peale, tüütas, eriti jutukas ei olnud, mind kuulata ei viitsinud, tegi nõmedaid nalju, mind kunagi välja ei viinud, ja käis igati pinda mulle. Õnneks me enam ei suhtle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu ex ka neitsi, ühtpidi hoidis ja hoolis minust väga, aga seda nüüd kainelt järgi mõeldes täpselt nii palju kui talle endale vajalik ja nii vähe kui võimalik, rahaliselt ei toetanud kuigi elasime 10 aastat koos,palju sekeldusi, igasugu jamadega ja hästi kaval, mida aeg edasi seda rohkem küüned enda poole ja kasutas mind ära, järgi mõeldes väga silmakirjalik tüüp. tähtkujude järgi peaks meie suhe olema väga väga ideaalne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis jutt, et tähtkujud ei sobi? Mu ema on veevalaja ja isa neitsi ja nende meelest on see maailma kõige täiuslikum liit. (ise ma küll tähtkujudesse ei usu)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul vend Neitsi ja täielik looduse õnnetus, tõesõna. Situb sinna kus sööb, jube räpakas enda kodu suhtes ja ilge petant oma välimuse suhtes, raseerib ja treenib, et ego piisavalt laes oleks. Ise tööd ei viitsi teha ja elab täielikult isa kulul! Aga lastega on hea klapp, naistega suhted purunevad kiiresti…ise ei tahaks iialgi sellise tüübiga kohtuda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Run, Forrest, run!:P
nu natuke aeglasemalt võid põgeneda kui vähk-meeste puhul, aga pmst sama teema!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen veevalaja tähtkuju naine ja mees on neitsi tähtkujust. Koos juba üle kümne aasta. Pühendunud inimene. Lapsed, loomad sobivad, töökas ja korrektne, kummaline huumorimeel ja voodis on ok.
Vahel võib tunduda igavana.
Armastus suur siiani olenemata tähtkujust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsi mehega kogemustest rääkida pole midagi head – vägivaldne, eneseimetleja, armastab raha raisata mõttetute asjade peale, naised on ainult ärakasutamiseks. Valetamine on neitsimeestel täiesti tavaline, silmagi pilgutamata juhtub see ning süümepiinadeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me mehega mõlemad neitsid. Ei oska miskit halba öelda, varsti juba 15 aastat koos elatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]subjektiiv kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ise olen veevalaja tähtkuju naine ja mees on neitsi tähtkujust. Koos juba üle kümne aasta. [/tsitaat]
Sama siin, koos üle 25 aasta.
Elage oma elu, vabanege pauksonite ikkest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Neitsi-mees\” on see sõna. \”Neitsi mehed\” on täiesti ebavõimalik asi – polügaamia ja neitsilikkus ei käi koos. Minuteada. Kui \”neitsi\” just \”näitsiku\” sünonüümina kasutusel pole. \”Neitsi mehed\” tähendab mehi, kes on suhtes mingi neitsiga.

Aga muidu – jookske, mehed, jookske idiootide eest, kes oma suhteid horoskoopidele rajavad. Nagu näha, siis kirjutada nad ka ei oska…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu näha siis neitsisid on seinast seina iseloomuga. Nii et äärmiselt jabur midagi tähtkuju põhjal oletama hakata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just hiljuti sain teada, et minu 3-lapsega neitsi-mehel armuke. Äkki oled see sina? Ei soovita:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Neitsi mehega kogemustest rääkida pole midagi head – vägivaldne, eneseimetleja, armastab raha raisata mõttetute asjade peale, naised on ainult ärakasutamiseks. Valetamine on neitsimeestel täiesti tavaline, silmagi pilgutamata juhtub see ning süümepiinadeta.[/tsitaat]
mina tunnen ka kolme sellist neitsimeest, v.a. kahe puhul raha kulutamine mõttetute asjade peale.
Aga muidu enesekesksed mölakad, 2 nendest käitumiselt tõelised matsid.
Naisi ära kasutavad nad kõik. Mitte just seksuaalselt, aga mingil muul viisil.
Aga vaimne vägivald, absoluutne kriitika mitte kannatamine enda suhtes ja stiil minul on alati õigus, on neil kõigil.
Olen ise veevavalaja ja olin ühega neist 21 aastat abielus, siis sai siiber. see aeg oli pidev võimuvõitlus, tülid, vaimne vägivald ja lõpuks ka naised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

idiootsus. minul neitsi abikaasa. Kõige armsam ja toredam inimene, keda ma elus tundnud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui neitsi-mees oma kaasat armastab ja kaasa teda samuti armastusväärseks peab, siis sobivad kõik eelpool nimetatud positiivsed omadused.
Kui aga sügavaid tundeid ei ole, siis negatiivsed omadused.

Sõna ‘neitsi-mees’ võib asendada ükskõik millise ‘tähemärk-mehega’.

Niipalju ehk olen tähele pannud, et septembris sündinud mehed (järeldused tehtud 4 isiku põhjal) oskavad päris kenasti isikliku hügieeni eest hoolitseda, ego on neil suur (mitte alati halvas mõttes), roosamanna romantikas nad kodus ei ole ja nad tunnevad ennast kuidagi eriti hästi kui saavad oma südamedaami tihti ‘ära päästa’.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Rääkige mulle neitsi meestest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.