Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rääkige oma kogemustest nn. “naisteõhtust tooteesitlusel”

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Rääkige oma kogemustest nn. “naisteõhtust tooteesitlusel”

Postitas:
Kägu

Helistas mulle siis eile päeval üks selline suhteliselt kauge tuttav minu jaoks ja oli algul hirmus kena, tundis huvi, kuidas minul on läinud, tunnustas mind ja kutsus õhtul kell 18.00 kohvitama ja naistega mõnusalt lobisema, ei rääkinud millega tegu. Pika pinnimise peale rääkis, et seda teist ja kolmandat, jutt käib kosmeetikast, puhastusvahenditest ja ishupesuvahenditest, isegi harivatest tasuta koolitustest ja lahedatest ühisüritustest, pluss otse loomulikult ka teenimisvõimalusest.

See oli päris naljakas, kuidas ta toonitas, et see ei kohusta mind millekski ja et mul on sellest ju ainult võita. Kuna mul absoluutselt huvi jatahtmist polnud kataloogist asju tellida, ma suutsin ikka koju jääda ja talle viisakalt ära öelda.

Ja päris uut moodi müügilähenemine minu kui samuti müügiinimese jaoks oli minus kui potentsiaalses kliendis väikese süütunde tekitamine, kui naistekal ei osale. Ta tegi ikka väga kurba häält, öeldes, et mis ma ei soovigi siis nende mõnusa seltskonnaga ühineda või, nendel on tulemas nii tore üritus, kuidas mina nüüd ära ütlen?

No kuidas tunduvad need tuttavad/ sõbrannad, kes teile midagi müüa tahavad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Rääkige oma kogemustest nn. “naisteõhtust tooteesitlusel”

Mulle ka pakuti midagi sarnast, samuti naisteka nime all, isegi lapsed lubati kaasa võtta – täpsemalt ei räägitud ka mis toimuma hakkab, mitu korda veel helistas – suutsin kuidagi ikka välja vingerdada.

Please wait...
Postitas:
heipa

amway?

Please wait...
Postitas:
matirka

miks mitte! loomulikult on toredam, kui on inimesed, keda sa tunned rohkem, nendega toodete üle jahuda ja kogemusi vahetada. Milleks olla nii vaenulik selle ürituse suhtes, käi ära, joo kohvi, tutvu inimeste ja toodetega. Kui ei taha, ära osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]matirka kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks mitte! loomulikult on toredam, kui on inimesed, keda sa tunned rohkem, nendega toodete üle jahuda ja kogemusi vahetada. Milleks olla nii vaenulik selle ürituse suhtes, käi ära, joo kohvi, tutvu inimeste ja toodetega. Kui ei taha, ära osta.[/tsitaat]
Tead, mõni inimene teab kohe, et ta ei tahagi midagi osta ning ei soovi oma aega tühja kulutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ei ole siiani õnneks veel tekkinud ühtki sellist tuttavat, kes mulle midagi kaela määrida üritaks. Eks elu näitab, mis edasi.

Tobe ongi see, et süümekaid peaks tundma too naisterahvas, kes Sulle rumalate hüüdlausete abil ebavajalikku jura tahab toppida, aga tegelikult tunned süümekaid hoopis Sina.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina käin ka sellistel naistekatel ja iialgi midagi ei osta 🙂 Lihtsalt meeldib sõbrannadega aega veeta ja aeg-ajalt saan mõne uue tuttavagi juurde. Leian, et see ei ole oma aja tühja kulutamine. Saan lisaks veel kogemusi juurde. Ei pea kogu aeg laste ja mehe p…se taga istuma, trennis käima ega oma aega ALATI hirmus efektiivselt ja kvaliteetselt kulutama…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

[small]matirka kirjutas:[/small]
[tsitaat]miks mitte! loomulikult on toredam, kui on inimesed, keda sa tunned rohkem, nendega toodete üle jahuda ja kogemusi vahetada. Milleks olla nii vaenulik selle ürituse suhtes, käi ära, joo kohvi, tutvu inimeste ja toodetega. Kui ei taha, ära osta.[/tsitaat]
algataja ütles: suhteliselt kauge tuttav. ilmselt need teised olid samuti vaevu-tuttavad. mida on nendega pläkutada. milleks oma aega raisata. eriti kui hetkel pole mingit taolist \”toodet\” vaja. kuskil keegi ütles, et pole vaja selliseid \”rämpstutvusi\” ja jumala õige. kvaliteetaeg on sõprade ja perega, no ei raatsi seda vähestki vaba aega mingitele lollakatele \”esitlustele\” sõna otseses mõttes raisata. no ja eriti kui nad rõhutavad, et ostmisekohustust ei ole – esiteks, kui oleks, siis ei hakkaks üldse pead vaevama, aga kui see on nende arvates nende trump, siis teiseks ei ole ma ka kohustatud sinna minema. nagu ütlesin – rämpstutvused ja ajaraisk.
ja ma ei ole vaenulik, vaid realist ja pragmaatik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina käin ka sellistel naistekatel ja iialgi midagi ei osta 🙂 Lihtsalt meeldib sõbrannadega aega veeta ja aeg-ajalt saan mõne uue tuttavagi juurde. Leian, et see ei ole oma aja tühja kulutamine. Saan lisaks veel kogemusi juurde. Ei pea kogu aeg laste ja mehe p…se taga istuma, trennis käima ega oma aega ALATI hirmus efektiivselt ja kvaliteetselt kulutama…[/tsitaat]Minu sõbrad ja teemad, mida ma sõpradega arutada tahan, on siiski väga teistsugused kui mingi mõttetu träni promomine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline naistekas oleks ju põrgu! Pole midagi tüütumat kui müügiinimesed, välja arvatud müügiinimesed, kes tahavad veel sind oma sekti liikmeks. Ja need järgnevad lahedad ühisüritused on siis selleks, et sina saaksid tulevikus jälle omakorda oma kaugeid tuttavaid samamoodi edasi piinata. Ma võin oma pesupulbri poest ka tuua, lisaks saan ka igapäevase leiva ja muu träni kätte ja odavamalt ning väiksema tüli ja ajakuluga.

Please wait...
Postitas:
kitah

ja üldse on see mingi totter igavlevate ameerika koduperenaiste mall, kes siis sedamoodi tutvuvad ja \”suhtlevad\”. jälle üks nõme \”müügistrateegia,\” mis otse üle võetud ja eesti inimese peal ei tööta.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Mina nii paranoiliselt ei suhtuks.
Kui seltskond on vastuvõetav ja aega juhtub olema – miks mitte. Mina olen alati selle poolt, et ühegi asja kohta teadasaamine ei jookse mööda külge maha.

Isegi kui olla kursis nonde paljukardetud võrkturustusfirmade kaupadega, siis kätt südamele pannes on ju nende hulgas küllaltki viisakaid tooteid.

Umbes 12 aasta eest (!) sattusin Tupperware esitlusele ja ostsin taignakomplekti, mis on olnud tihedas kasutuses ja teenib ausalt siiani. Järelikult on kvaliteetne kaup. Praegu on analoogseid tooteid (silikoonist kaabitsad ja taignaalused) ka poes müügil, aga tollal ei olnud).
Keegi ei sunni ju ostma:) Aga kui mingi hetkel tarvilik asi juhtub otse näpu vahele toodama, siis mul ei ole küll hingepiinu ses suhtes, et ma selle mõne üksikisiku käest ostan ja mitte poest.

Muide – kui siin juhtub mõni GNLD-kas liikuma, siis oleks mul tarvis üks purk KalMagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina nii paranoiliselt ei suhtuks.
Kui seltskond on vastuvõetav ja aega juhtub olema – miks mitte. Mina olen alati selle poolt, et ühegi asja kohta teadasaamine ei jookse mööda külge maha.

Isegi kui olla kursis nonde paljukardetud võrkturustusfirmade kaupadega, siis kätt südamele pannes on ju nende hulgas küllaltki viisakaid tooteid.

Umbes 12 aasta eest (!) sattusin Tupperware esitlusele ja ostsin taignakomplekti, mis on olnud tihedas kasutuses ja teenib ausalt siiani. Järelikult on kvaliteetne kaup. Praegu on analoogseid tooteid (silikoonist kaabitsad ja taignaalused) ka poes müügil, aga tollal ei olnud).
Keegi ei sunni ju ostma:) Aga kui mingi hetkel tarvilik asi juhtub otse näpu vahele toodama, siis mul ei ole küll hingepiinu ses suhtes, et ma selle mõne üksikisiku käest ostan ja mitte poest.

Muide – kui siin juhtub mõni GNLD-kas liikuma, siis oleks mul tarvis üks purk KalMagi.[/tsitaat]Kui Sulle meeldib nii oma aega veeta, lase käia. Aga teema autor EI PEA ennast küll pahasti tundma, kui tal on teised eelistused.

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Ma enda meelest ütlesin ‘miks mitte’ teatud asjaolude kokkulangemise korral. Ei öelnud kusagil, et PEAB.
Oh neid kurje kägusid:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma homme lähen GNLD-sse endale tooteid ostma!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ka korra selle õnge läinud, ei enam. Rääkis oma Amwayst nagu mingi hull usklik, silmad kilasid. Ise ka siiralt uskus, mis rahamäed talle jooksma hakkavad. Tutkit:S

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul kunagi oli ka üks sõbranna kes mingeid kreeme ja kosmeetikat müüs ja kuna tal raha vähe oli ja vaene siis alati halastusest ostsin paar asja aga kuidagi piinlik oli küll, nii temal kui mul..praegu on naabrinaine kes ka midagi müüb ja silmad kilades jälitab mind FB ja tänaval kui näeb ja aga kutsub \” lobisema\” .

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina nii paranoiliselt ei suhtuks.

Muide – kui siin juhtub mõni GNLD-kas liikuma, siis oleks mul tarvis üks purk KalMagi.[/tsitaat]Kui ma tean 100% kindlalt, et ma ei soovi GLDN, amway vmt. asjaga end siduda ega sealt midagi osta, siis MIKS ma pean raiskama enda ja teise inimese aega?

Ma tean seda täiesti kindlalt, et ma selliste asjadega tegemist ei soovi teha ja ma ei leia, et ma oleksin millestki vajalikust ilma jäänud, kui end ei lase \”harida\” sellel teemal.

Teadmised ei jookse mööda külgi maha? Millied teadmised? Et võin Amwayga tegeledes miljonäriks saada? Et kõik Amway tooted on peajagu teiste firmade samadest toodetest üle???
Olen seda meelt, et rumaluste peale ei maksa oma aega ja energiat raisata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Minu sõbrad ja teemad, mida ma sõpradega arutada tahan, on siiski väga teistsugused kui mingi mõttetu träni promomine.[/tsitaat]

Aga mulle meeldibki vahel pooltuttavatega \”ilus ilm täna, homme hakkab jälle sadama vist\” juttu ajada. Ja aeg ajalt ajame ka söpradega nö tühja juttu, köik koosviibimised ja teemad ei peagi olema ülitähtsad ja sügavamöttelised.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga mulle meeldibki vahel pooltuttavatega \”ilus ilm täna, homme hakkab jälle sadama vist\” juttu ajada. Ja aeg ajalt ajame ka söpradega nö tühja juttu, köik koosviibimised ja teemad ei peagi olema ülitähtsad ja sügavamöttelised.[/tsitaat]No aja pealegi, kes Sind keelab. Mulle ei meeldi ja mina ei aja. See ei tähenda, et kõik mu vestlused ainult hirmuskole sügavmõttelised oleksid, aga kindlasti ei kuulu mu meelisteemade hulka mõne majapidamistarbe või kosmeetikavahendi omadused (ammugi veel mitte mõõdutundetu ülistamise vormis). See ei tähenda, et need ei võiks oma koosolekuid pidada, kellele meeldib. Lihtsalt, kui öeldakse ei, peaks inimene aru saama, et see oli ei ning ennast rohkem mitte peale pressima, solvuma vmt.

Please wait...
Postitas:
fia karl-iisak

Mul ei ole ainsatki võrkturustuse kaudu müüdavat asja kodus ja ei kavatse osta ka. Aga mulle meeldis ühe inimese kiitus sel teemal, kellel kindlasti pole kavatsust mulle midagi maha müüa – nimelt Soome presidendikandidaat ütles korra ja täiesti muu jutu keskel telesaates vastupidavatest suhetest ja asjadest, et tal on kodus siiani mitmekümne aasta vanused TW asjad, uusi osta ka ei raatsi, sest vanad ei lähe ega lähe katki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

igasugustesse võrkturundajatesse suhtun tõrjuvalt, olgu või tuttav. väga konkreetselt ja kiiresti teen selgeks, et minu moosimise peale ei ole mõtet aega raisata.

küll aga on meil üks peretuttav, kes omab väikest kodumasinate äri. ta on väga asjatundlik ja paindlik müügimees ja ma tõepoolest pöördun alati esimesena tema poole, kui majapidamises mingit uut riista vaja. tavaliselt aitab ta teha parima valiku, ja kui vaja, soovitab ausalt osta mujalt, kui tal sobivat asja pole, tellimine võtaks liiga kaua aega vms.

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Rääkige oma kogemustest nn. “naisteõhtust tooteesitlusel”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.