Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raamat “It starts with the egg”

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Raamat “It starts with the egg”

Postitas:

Jõudsin oma otsingute käigus selle raamatuni. See on täis uskumatult olulist infot. Soovitan kõigil, kellel vähegi raskusi rasestumisega, seda lugeda. see põhineb uuringutel, paljud uuringud, mida kirjeldatud on aastast 2017, 2018, seega värske info. Konkreetne plaan, mida ise saab teha rasestumisvõimaluste tõstmiseks, samuti selge info, mis probleemid võivad takistada ja kuidas. minu jaoks oli üllatuseks, et isegi munaraku kvaliteeti saab tõsta. nimelt munaraku puhul mõjutab väga palju see viimane küpsemisfaas, mis on 3 kuud enne ovulatsiooni – just selle käigus võivad asjad nihu minna, kui pole õiget keskkonda ja toetavaid faktoreid.

ma lihtsalt pidin seda infot jagama.

E-raamat maksab Amazonis 12 dollari ligi, tellides natuke kallim. https://www.amazon.com/Starts-Egg-Pregnant-Naturally-Miscarriage/dp/0999676180/ref=sr_1_1?crid=15MZW8JRAJ6GN&keywords=it+starts+with+the+egg&qid=1567672215&s=gateway&sprefix=it+starts+with+the+egg%2Caps%2C267&sr=8-1

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlemata selle raamatu lugemine paha ei tee, aga me ise siiski ei saa toidulisandutega ära võluda meditsiinilisi põhjuseid mis meil on.
Kui paljud arstid nt ei pea ureaplasmat või napilt õhukest limaskesta probleemiks siis võid ükskõik kui palju q10t süüa see sult neid probleeme ära ei võta. Samuti seda kas arst kirjutab sulle tüüpskeemi ravimeid või arvestab stimuleerimisel rohkem sinu eripärasid.
Positiivse noodi pealt – kui mu mees selle raamatu järgi toidulisandeid võttis siis sai ta morfoloogia 2%lt 4 peale ja halospermi 25lt 14 peale.
Ise olen teinud ühe ringi nii et enne võtsin 100% kõiki toidulisandeid mida raamat soovitas ja jälgisin ka muid soovitusi 3 kuud – DHEA tagajärjel sain tohutu juuste välja langemise, folliikleid saadi küll rohkem kui tavaliselt aga paljud olid tühjad ja palud polnud küpsenud – kokku võttes tulemus ei erinenud teistest ringidest embrüote arvu mõttes. Edaspidi olen dhea võtmata jätnud, seda peaks vaid meditsiinilisel põhjendusel võtma siis kui veres tase madal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.09 13:55; 05.09 14:46; 05.09 15:05; 06.09 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlemata selle raamatu lugemine paha ei tee, aga me ise siiski ei saa toidulisandutega ära võluda meditsiinilisi põhjuseid mis meil on.

Kui paljud arstid nt ei pea ureaplasmat või napilt õhukest limaskesta probleemiks siis võid ükskõik kui palju q10t süüa see sult neid probleeme ära ei võta. Samuti seda kas arst kirjutab sulle tüüpskeemi ravimeid või arvestab stimuleerimisel rohkem sinu eripärasid.

Positiivse noodi pealt – kui mu mees selle raamatu järgi toidulisandeid võttis siis sai ta morfoloogia 2%lt 4 peale ja halospermi 25lt 14 peale.

Ise olen teinud ühe ringi nii et enne võtsin 100% kõiki toidulisandeid mida raamat soovitas ja jälgisin ka muid soovitusi 3 kuud – DHEA tagajärjel sain tohutu juuste välja langemise, folliikleid saadi küll rohkem kui tavaliselt aga paljud olid tühjad ja palud polnud küpsenud – kokku võttes tulemus ei erinenud teistest ringidest embrüote arvu mõttes. Edaspidi olen dhea võtmata jätnud, seda peaks vaid meditsiinilisel põhjendusel võtma siis kui veres tase madal.

oi see on väga hea uudis, et halosperm nii tugevalt langes (minu jaoks).
see programm ureaplasma ega õhukese limaskestaga väga ei tegele jah. aga muud asjad olulised teada.
ma tegin just DHEA ja testosterooni testid, et vaadata, kas DHEAd võtta. natuke ka kardan seda. kas sa veretestidega DHEAd ei mõõtnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõõtnud. Arst oli mul just testosterooni mõõtnud eelmisel kuul ja see oli alla alumist normväärtust ja teadsin et need peaks korrelatsioonis olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.09 13:55; 05.09 14:46; 05.09 15:05; 06.09 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen eelmise käoga täiesti nõus, et palju on ka põhjuseid, mida ei võta vitamiinide ja magamisega ära.
Ise valmistun hetkel esimeseks IVF ringiks ja uurisin oma arstilt, mis tema arvab, mida ma võiks juurde süüa või elustiilis muuta.
Pigem oli ka arsti arvamus see, et peotäite kaupa vitamiine ja lisandeid süüa pole mõtet, ilmselt pole ka mingit ekstreemset stressi või unepuudust, et see võiks lausa takistada rasestumist.
Tegin just värskelt kõik IVFks vajalikud vereproovid ning tema sõnum oli see, kui kõik normis, siis pole vaja süüa midagi. Kui tahad võta soodustavat kompleks vitamiini, aga ka see pole vajalik, kui kehas kõik tasakaalus.
Kui süüa lisandeid, mida su kehal absoluutselt vaja ei ole, siis see koormab organismi ja võib pigem kahju kui kasu teha.
Ma olen ka lolli peaga proovinud asju, mida mul üldse poleks vaja olnud, nt limaskesta paksendamist soodustavaid asju -arsti sõnul on mul see niigi ülemisel piiril ja paksem see olema ei peaks.
kats2

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb koolkonnast. Läksin A Sõritsa juurde ja tema paistab küll toidulisanditesse uskuvat. Kirjutas mulle pika lõigu mida kõik peaksin võtma. Sain aru et soovitus sõltus minu haigusloost ja ei olnud nii üle üldine nagu seal raamatus. Nt alla 30stel pole arvatavasti antioksüdantidest eriti kasu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.09 13:55; 05.09 14:46; 05.09 15:05; 06.09 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma jagasin selle mõttega, et ehk keegi leiab selle kasuliku info olevat, sest mina leidsin sealt palju uut ja huvitavat, mida ma varem ei teadnud. mitte mõttega, et ma arvan, et kõik peaksid vitamiine sööma või et raamat aitab kõigil 100% rasedaks jääda või et arstiga ei tasu koostööd teha. ikka peab igaüks vastavalt oma situatsioonile otsuseid tegema enda järgi. minu eesmärk oli ainult info jagamine, kedagi veenda pole vaja, tõesti igaüks teab oma lugu paremini ja mida tal on vaja teha. ja see on täiesti ok.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugune rasestumisega seotud info peaks olema siin foorumis teretulnud. Siit võib tihti lugeda, et osasid probleeme pole naised osanud rasestumist takistava tegurina seostada ja kõiki vajalikke analüüse pole ka arstid osanud soovitada. Kogemuste jagamine võib mõnel aidata mure lahendada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 10:49; 06.09 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugune rasestumisega seotud info peaks olema siin foorumis teretulnud. Siit võib tihti lugeda, et osasid probleeme pole naised osanud rasestumist takistava tegurina seostada ja kõiki vajalikke analüüse pole ka arstid osanud soovitada. Kogemuste jagamine võib mõnel aidata mure lahendada.

Absoluutselt.
Aga see raamat natuke andis valelootusi nagu need soovitused teeks imesid mida ta seal jagas. Sest temal endal oli ainult üks ring vaja teha ja see õnnestus fenomenaalsete tulemustega.
Reaalsuses need soovitused võivad paari % jagu ivfi õnnestumise tõenäosust tõsta ja seda ennekõike teatud diagnoosidega paaridel (vanus, DOR) , osad soovitused (dhea) võivad olla lausa kahjulikud kui enne arstiga läbi ei konsulteeri.
Ma olen selle raamatu läbi töötanud ja selle järgi elanud. Minu jaoks odavam ja kiirem oleks olnud mitte selle järgi Q10t suurtes kogustes osta vaid selle raha eest kohe natuke paremasse ja kallimasse kliinikusse minna kus põhiprobleemidele rohkem tähelepanu pööratakse.
Kuigi – mehel andis see raamat mõõdetavaid tulemusi sperma kvaliteedis ja me kumbki polnud kordagi külmetuses sellel talvel kui selle järgi talitasime.

USA ivfi foorumid on täis naisi kes selle raamatu järgi elavad. Õnnestumised tulevad ka neil rohkem selle peale kui arst raviskeemi muudab või ülekaaluga tegeldakse jne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.09 13:55; 05.09 14:46; 05.09 15:05; 06.09 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selle raamatu läbi töötanud ja selle järgi elanud. Minu jaoks odavam ja kiirem oleks olnud mitte selle järgi Q10t suurtes kogustes osta vaid selle raha eest kohe natuke paremasse ja kallimasse kliinikusse minna kus põhiprobleemidele rohkem tähelepanu pööratakse.
Kuigi – mehel andis see raamat mõõdetavaid tulemusi sperma kvaliteedis ja me kumbki polnud kordagi külmetuses sellel talvel kui selle järgi talitasime.

Väga hea, et ka sina oma kogemusi jagad. Erinevad arvamused ongi vajalikud ja tõde võib olla paaride jaoks kusagil vahepeal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 10:49; 06.09 14:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Raamat “It starts with the egg”