Esileht Koolilaps Raamat koolilõpukingiks

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Raamat koolilõpukingiks

Postitas:

Soovitage palun head uuemat noortekirjandust, koolilõpukingituseks põhikooliealisele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.elk.ee/riksweb/index.asp?action=134

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks samuti ilukirjandus raamatute infot vaadata soovituslikust kirjandusest klasside kaupa (neid on erinevaid) ja siis juba lähtudes võimalikust lapsele sobivusest. Meil tava iga klassi lõpus mingi raamat kinkida (et siis suvel oleks lapsel midagi ka raamaturiiulist võtta) ja väga hästi on valikud sobinud. Lisaks võib lapsevanem ka lapse huviorbiidis olevatest raamatutest infot jagada (mitte ainult ilukirjandus ja mitte ainult eesti keeles).
Näiteks natuke infot.
https://lugemissoovitus.wordpress.com/tag/noortele/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 11:00; 22.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kingiks raamatupoe kinkekaardi. Las valib ise.
Minu lapsed on kingituseks saanud päris palju raamatuid. Ja loetud on neist väga väheseid. Kuigi muidu loevad nad keskmisest rohkem. Võõras inimene ei oska tavaliselt raamatut valides märki tabada. Raha on raisatud ja raamat kogub tolmu või leiab lõpuks tee raamatuvahetusse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kingiks raamatupoe kinkekaardi. Las valib ise.

Võõras inimene ei oska tavaliselt raamatut valides märki tabada. Raha on raisatud ja raamat kogub tolmu või leiab lõpuks tee raamatuvahetusse.

Võõras tõesti päris oma peaga mitte. Minu laps saab igal aastal raamatu/raamatuid kingiks (jõulud, sünnipäev). Küll minu eeltöö ja vihjetena, kui küsitakse ( konkreetne raamat, kirjanik). Kõik on läinud kohe lugemisele ja raamatuvahetusse ei saa küll viia (v. a päris lasteraamatud), sest loetakse ka mitmekordselt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 11:00; 22.05 12:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Raamat koolilõpukingiks