Esileht Hobinurk Raamatu pealkirja abi

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Raamatu pealkirja abi

Postitas:

Kas keegi oskab aidata raamatu pealkirja tuvastamisega? Olen lugenud kunagi ja nüüd tahtsin sõbrale soovitada, aga pealkirja ei mäleta, mäletan vaid et raske lugu oli, kaasahaarav ja minu meelest oleks nagu Egiptuses või Türgis kogu lugu keerelnud.
Kahe noore inimese tutvus sai alguse Saksamaal (vm Euroopas) ühes ülikoolis õppides, noored armusid, naine oli (minu meelest) eestlanna mees aga kindlasti moslem. Mees tundus asjalik ja euroopastunud noormees, koliti koos mehe kodumaale, seal tuli tõeline pale välja. Naine muudeti praktiliselt õigusteta orjaks, sünnitas talle lapsi, pass oli mehe käes. Äi ja ämm olid ranged. Kuidagi aga suutis see naine äiale hinge pugeda ja end selgeks teha, et ta ei ole suuteline sellist elu elama ja äi aitas tal kuidagi lastega Euroopasse (või Eestisse) tagasi. “Minu…” sarja raamatud (Petrone omad) olen kõik läbi vaadanud, nende hulgas ei ole.
Kas keegi on sarnast süzeed lugenud ja oskaks raamatu pealkirja pakkuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kindlasti lugenud, aga sattusin veidi aega tagasi (Tartu) Apollodes nägema tervet sarja soodushinnaga raamatuid, mis olidki minu arvates enamik niisuguse temaatikaga; kui on vôimalust poodi minna, tasub ka müüjal küsida. Vôi internetist apollo lehelt vaadata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult koos tütrega – seal läheb naine (ameeriklanna) oma mehe kodumaale Iraani ja pääseb sealt lapsega vaevu tulema.
Sinisuka valge raamatu sari on praegu peaaegu tasuta saada, see raamat nt.1.99

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Minu Albaania”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pille_riin, öeldi ju, et EI OLE “minu” raamat!
“Albaania” muidu vastaks kirjeldusele küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

äkki see: http://www.apollo.ee/vangis-armastatud-maal.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu albaania oli tõesti see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Raamatu pealkirja abi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.