Esileht Väikelaps Raamatuid 3 aastasele (tüdrukule)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Raamatuid 3 aastasele (tüdrukule)

Postitas:
Anonymous

Palun häid raamatusoovitusi kolmesele, muuhulgas ette lugemiseks. Ostsin Rebasemetsa lood, kuna pildid olid armsad, kuid sisu on minu meelest veniv ja veidi segane. Poes ei jõua raamatuid läbi lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on mõlema lapsele meeldinud sari “Leidliku lõpuga lood …-aastastele”, neid võisid läbisegi uuesti ja uuesti kuulata, sobisid kolmeselt nii 4-aastaste lood kui ka 1-aastaste lood. Samuti meeldis väga “Laura lood” (mitu raamatut), Epp Petrone raamatud (nt “Marta varbad”). Üldiselt võisid kõike kuulata, peaasi, et ette loetaks, nii et lugesime muinasjutte, loodusraamatuid, luuleraamatuid jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kolmeselt meeldisid epp petrone raamatud (marta varbad, anna hambad, leena peenar, kurru-nurru vurrud) ja laura lood.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed on muidugi erinevad, kes millest huvitub ja kui pikki lugusid kuulab. Aga näited, mida viimase poole aastaga oma värskele 3sele olen lugenud:

Lõbusaid lugusid dinosaurustest
Leidliku lõpuga lood (kõikidele vanustele)
Jänku jussi raamatud
Triinu ja Taavi lood
Tragide tüdrukute jutud (pikemad lood, vähem pilte)
365 juttu (lühemad ja pikemad lood)
Kõikvõimalikud jutud printsessidega ei väsita kunagi…
Suur maalritöö (peab väga ilmekalt muidugi, et paeluks)

Need ainult mõned näited, ilma sisse vaatamata ma ise ei ostaks küll

Jõuludeks on tellitud vanaemalt Kaka ja kevad ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 20:37; 30.11 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poes ei peagi läbi lugema. Lihtsalt sirvides saab ju ka aimu, mõned read teksti lugedes. Väga palju valingi selle järgi, palju lehel teksti ja lugude pikkus, samuti tahan dialoogi, mitte ainult jutustust ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 20:37; 30.11 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps veel veidi alla 3, aga meil on suht igaõhtune lektüür järgmine:
– Sipsik
– Epp Annuse oravaraamatute sari ja “Jaak ja lumi”
– Tony Rossi väikse printsessi raamatud (“Ma tahan, ma tahan” ja “Ma ei taha, ma ei taha”)
– “Ellis läheb maale”, “Ellis hambaarsti juures” (minu lemmikud need pole, aga lapsele meeldib)
– “Muumid maal ja merel” (on mingid vanemad muumiraamatud, kus on lihtsustatud muumijutud rohkete piltidega)
– Lindgreni raamatutest on lühikesi väiksematele mõeldud jutukesi – Pipi, Vahtramäe Emil, Bullerby lapsed. Meil on “Lastepäev Bullerbys” ja “Emili temp nr …”.

Lotte ja Pettsoni-Finduse raamatuid vaatame ka, aga need on ettelugemiseks natuke liiga keerulised veel. Vaatame rohkem pilte ja jutustame niisama.

Üldiselt kipub nii olema, et kui on väga ilusad pildid ja inglise keelest tõlgitud, siis on suhteliselt saast tekst. Originaalis võib isegi olla täiesti loetav raamat, aga tõlkinud on keegi, kel suuremat keeleannet pole. Mõni raamat on juba originaalis muidugi täiesti kohutav, aga kuna ilusad pildid, siis ikka laps nõuab, et loeksime – eks ma siis jutustan jooksu pealt ümber. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laura lood. Saab ka raamatukogus võtta lugemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Raamatuid 3 aastasele (tüdrukule)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.