Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raamatupidajad, kel tööandja.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Raamatupidajad, kel tööandja.

Postitas:

Kas te olete kunagi puhkusel olnud 4 nädalat jutti?
Mina pole veel olnud. (8 aastat). Ikka kaks nädalat ja 2 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma puhkan 2+1+1
aga ma ei tahagi, et keegi mu asjadesse sorkima läheb… mul on oma süsteem ja pärast on vaja kõik nagunii üle teha… suvel peesitan 2 nädalat, talvel suusatan nädala ning sügisel või kevadel lendan nädalaks palmi alla… ideaalne 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba aastaid puhkan ainult 20.kuupäev kuni järgm. kuu esimene või teine päev. Ka sellel ajal kannan läpakat igalepoole kaasa ja teen kiiremad asjad ära. Isegi päris kahte nädalat ei saa korrga välja võtta. Lisaks põhitööle teen enada firma nimel teenustööd. Loodan kunagi isiklikke niipalju kokku saada, et töökohast loobuda ja abiline palgata. Aga niipalju kui firmasid juurde tuleb läheb olemasolevaid lõppematu masu tõttu hingusele. Ok, nats vähem läheb hingusele, aga see kasv on liiga aeglane helge tuleviku jaoks(:-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enimikel töötajatel ei lasta üle 2 ndl korraga puhata, ole sa raamatupidaja, kokk, koristaja või autojuht.
kuna enamasti on firmas 1 raamatupidaja, siis asendaja leidmine on raske. ka ise ei taha, et keegi teine midagi kokku soperdaks ning mina peaks pärast vigu otsima ja parandama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja ei ole olemas nagu neljanädalane puhkus raamatupidajal. No kui on kollektiivpuhkus ja nagunii mingit elutegevust firmas sel ajal ei toimu, siis vast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

20a tööd ja ei iialgi üle 2ndl järjest:)
Samas, kui on puhkus, siis mingeid tööasju ei aja. Nulltolerants.

Samuti pole kunagi saanud jõuludes uue aastani puhata. Aga ei kurda, ise olen ameti valinud ja palk on ju suureüärane!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemusel ei oleks võibolla isegi selle vastu midagi, tema jaoks on oluline, et töö on korralikult tehtud. Ma olen kontoris alati niipalju, kui mul endal vaja tööd teha. Suvel, kui aastaaruanne on tehtud, siis teen üldiselt 4-tunniseid tööpäevi. Aruannete ajal olen keskööni kontoris. Vaatan ise, millal mul parem puhata on. 10 ja 20nda kuupäeva ajal olen alati kontoris, sest tahan veenduda, et kõik arved saavad sisse ja maksud õigesti arvestatud. Ise lihtsalt ei taha mingeid jamasid kaela. Olen väga rahul oma tööga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Raamatupidajad, kel tööandja.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.